İronlar 210 km. ile nereyi dolaştılar?

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
@Tuğrul

ahhaa evet kesınlıkle yuzde yuz ;);
(paylasım ıcın yurekten tesekkur..)

Scudo

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Bir sevda değilmi hayat zati varolamaya dair,Var edeni her nefesinde içinde hisseden İron mesut için. Ve varlığının farkına daha bir varıyor insan sizi izlerken teşekkürler sağ olun var olun.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Ironlar da bu yakışır işte helal olsun diyiyorum başka bir şey demiyorum mükemmel fotolar mükemmel geziler harika payalaşım ve fotolar için
teşekkürler

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Mesut bey merhabalar,

Yine imrenerek izledim gezinizi,inalılır gibi değil 210 km gerçekten harikasınız.Saygıyla eğiliyorum önünüzde özellikle dede'nin ellerinden öpüyorum.Gezi anlatımınız ve mükemmel resimleriniz için teşekkür ediyorum...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Tugberk Tezel
Teşekkürler Tugberkcim.:)

@msconfig
Ahhh. ah. ne manzaralar vardı ve hala var herşeye rağmen İstanbulda.
Başka bir şehir olsaydı dayanabilirmiydi acaba bu kadar süre bu manzara katliamına..
Neyse.. Teşekkürler her şey için . Güzel gören gözüne ve hisseden gönlüne sağlık olsun..

@mehmet_svm

Bizim kondisyonumuz vakti zamanında belki senden bile geriydi. Sizden farklı olarak yapabildiğimiz belki tek şey, düzenli antrenman olayı.. Bu da biraz boş vakte bakan bir şey.
Teşekkürler güzel yorum için. Kucaklarız hepinizi sevgi ve muhabbetle.. Ey bisiklet dostları.. Ey kondisyon dostları..

Kas ağrılarını ve açlığı zevk edindik kendimize.. Yemenin ve yatıp uyumanın verdiği keyiften binlerce katını buluyoruz kendi özümüzde bu sayede..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@k.tecimen

Kemal bey selamlar, mesajını almaktan ve okumaktan gurur duyduğum paylaşımcılarımızdan birisiniz. Aşina da olsa, kurduğunuz birkaç mesaj cümlesinin dahi yeri, ayrı inanın dikkati nazarımızda..
saygı ve selamlar.

@gürsel

ustaların ustası
ironların ironu
ironların isim babası
stainles steel man 'a selam olsun.

Bizimle herkes başeder, bisiklet yarışında.
Keşke bir de iddialı olabilsek "gönül alma yarışı"nda

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bora_jb
Teşekkürler bizden,
canı-ı gönülden.

@edi55

ASIL DEMEK İSTEDİKLERİM, SÖYLEMEDİKLERİMDİR demiş şair.

Ama siz benim demediklerimi de anlamışsınız.

Aynen dediğiniz gibi, aynen benim dilimin ucuna gelip de diyemediğim gibi..
Gönlünüze, basiretinize, idrakınıza, kapasitenize vb. sağlık.

Her insanın kendindeki gücü, ötelerde değil;
kendi özünde araması gerekir.
Eşref-i mahlukat olmak kolay değil.
Dağlar kabul etmemiş insanın yüklendiği sorumluluğu.

Arayıp bulacağız bizde bizden içeri olan cevheri.

Yaradılanı severim yaradandan ötürü demiş Yunus.

not: keşke Yunus Emre ninde bizimkiler gibi MTB si olsaymış. Eminin daha çok gezermiş. Sürçü lisan ettiysek affola, anlatmaya çalıştıklarımıza değil kendi gevezeliğimize verile..

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
güzel bir paylaşım
ayaklarınıza saglık
teşekkürler....

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bedo

Teşekkürler bedo, kıdemli takipçimiz(topik anlamında demek istedim).. sağolasın.. eksik olma.. çok yaşa.

@H.Can DEMİREL

Biz de sizin tevazunuz önünde eğiliriz saygıyla. Teşekkürler bizden..

@rahmankarataş

Sağolun teşekkürler.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
artık bu resimler videolar karşısında yorum yapmakta zorlanıyorum tek kelime ile süper bir klasik haline geldiniz mesut abi canı önülden saygılarımı iletiyorum teşekkürler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ismailağıllı

İsmailcim bundan sonra "şimdide 200 km. gittik" desek ayıp olur. 2007 yılı içinde 210 km. den aşağı gidemeyiz artık.
Hatta hatta, önceki rekorumuz olan 2006 daki 300 km. yi aşmayı da denerim ama, o 300 km. rekorumuzu kırdığımız gün evden(açelya hanımdan) 1 ay bisikletten uzak durma cezası yemiştim, tam 22 saat evden ayrı dağlarda kaldım diye. Zira 300 km. yi ancak 20-22 saatte tamamlamıştık. Cezayı paraya çevirdim hanımı Abanta götürdüm. Ancak orayada bisikleti götürüp orada da uslu durmadım:D İyiki cezayı paraya çevirmişim dedim. O cezaya hanımdan çok ben sevinmiştim:D :D :D Ne güzel yerdi Abant ve samandere şelalesi. Siteye 500 civarı foto upload etmiştim sanırım. Bir hafta fotoların içinde boğulup kalmıştım.
İlgi gösteren herkese binlerce teşekkürler.
Her neyse.. sen diyecek söz bulamıyorsun, ben de uzun yola gitmek için evden nasıl izin alacağımı bilemiyorum. :) Günler uzadıkça bizim km. ler de uzayacak herhalde bu gidişle.. Hava karardıktan sonra pedal basmak pek tekin olmuyor.
Sevgi ve selam.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Çokkk teşekkürler Ironmen... Yine güzelliğinizi, tebessümünüzü, gülümsemenizi bizimle paylaştınız. 210 Km falan 300'ün üzerine pek zor olmamış olsa gerek :)

Birkaç hafta içinde Ironboy ile (Sercan) konuşup Konya'ya geleceğim. Sırf bu sıcak ortamı yaşamak, sizinle pedallara asılabilmek için. Önceki gelişimde pek tadını alamamıştım, şimdi yorulmak istiyorum :)

Herkese saygılar :)

Erkut

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yaw Mesut Abi her zamanki gibi olmuş demicem çünkü bu seferki muhteşem olmuş. Ağzım açık baktım fotolara...:eek:
Hele 2. bölümün 2. fotosu var ya gökyüzü kırmızılı mavili ona deli oldum. Beni aldı götürdü bu diyarlardan. ;)

Ellerinize sağlık. Her şey için teşekkürler...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@erkuty

Ana ana ana..
Sen yorulmak istersin de biz seni hamur gibi yoğurmazmıyız (pardon yormazmıyız):)
buyur gel, söz; içi evde hazırlanmış çarşı etliekmeği de bizden olsun...;)

not: hazır aklıma gelmişken itiraf ediyim dedim. :eek: :p :)
aslında ingilizcede büyük harfte "i" yani "İ" nin olmadığını, tekil anlamdaki adam manasına gelen "man" kelimesinin çoğul olarak adamlar anlamındaki "men" kelimesine karşılık geldiğini biliyorum. Biliyorum ama ya işime gelmiyooooo yada tembellik yada alışkanlık deyin..
Bizim ekibe Ironmen ekibi demek lazım aslına bakarsak. Ancak ben "İRONMAN" ekibi gibi melez bir kelime kullanıyorum bazen. böylece Türkilizce gibi bir yeni dil peydah oluyo. Doğru değil tabi.. ama sürçilizce ettikse affola.. :D :D :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@KevSerSeri

Hocam selamlar.
Fotolara bayıldınızsa kolayı var.
Sabah 05:00 sularında uyanıp dışarı çıkarsanız, kainattaki farkı görebilirsiniz. Ancak şehir dışına kaçacaksınız o saatte mümkünse.. Zira biz şehirdeki kirli havadan gökyüzünü göremez olmuşuz maalesef.. :eek: :eek: :eek:

Sevgi selam saygı hürmet takdir vb. duygularla.. :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar,

Benim ayrılmamdan sonra yaptıklarınız için tebrik ,
beni merak ettiğiniz için teşekkür ,
fotoğrafları yanlış yere koyduğum için özür,
ıslanıp hasta olanlar için şifa,
gelecek hafta yapacağımız gezi için güçlü bacaklar,

DİLERİM. :) :) :)

Açıkcası daha ben dönerken yağmur atıştırmaya başlamıştı.
ıslanacağınıza emindim, ama bu kadar sevineceğinizi sanmamıştım. :)

Not : Sevgili Elman istediğim şantaj parasını ödeseydin , lastik değiştirdiğin fotoları koymayacaktım. :eek: Bak mesela fatih in ne fotoları var bende yayınlamıyorum. :eek: :D

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Mesut bey merhaba

Gene süper gezi, süper fotoğraflar ve süper anlatım.
Bazen düşünüyorum, aynı yerlerde olsak, beraber pedallasak, bizlerde sizin ekibe ayak uydurabilirmiyiz diye. Ama 210 Km, 300 kilometreleri görüp duyunca zor diyorum.
Bizim bu güne kadar ki en uzun yolumuz 100 Km . Ama gün geçtikçe bu kilometreler yavaş yavaş artıyor. Ama size yetişmemize imkan yok tabi.

Fotoğraflarınızın, hepsi birer tablo gibi. İşi çok iyi yapıyorsunuz.

Kısacası çok zevkli bir iş yapıp bizleri de ortak ediyorsunuz, başka ne diyebilir insan, sadece size ve ekibinize, çok, çok teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Bir Ironman Klasiği ;)

Anlatım ve resimler çok güzel olmuş Mesut abi herzamanki gibi :D

210 km de az mesafe değil güzel bir rakam takdir ettim sizleri ;)