Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İq testi

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
BaşLarDa koLay başLıyor aMa soruLar iLerLedikçe zorLaşıyor .. koLay geLsin arKaDaşLar ..

(link)

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Scudo
sorular güzel gidiyor ama zaman ayırmak lazım,bir de zaman tutarak yapmakta fayda var bence :)

teşekkürler paylasım için

@semrta

zaten kendi icinde zaman var sol alt kosede :) sen baska bi zamandan mi bahsediyorsun ?

bu arada guzel bi test, 1-2 soruyu gercekten anlamadim :( sonucu soylemek istemiorum gerizekali ciktim :p saka bi yanada bazi sorular ciddi zorladi
tesekkurler paylasim icin ;)

kucuk bir ipucu verebilirim, sorulari cozmeye sondan baslarsaniz daha basarili olabilirsiniz gibime gelio :)

@msconfig

yok başka zamandan bahsetmiyorum,varmış zaman,dikkat etmemişim...

106 cıktı benim ya :sigaraici normalde daha zekiyimdir :eek: valla :) bu saatte yapınca bööle oldu :p

şu sonuncu soruyu da bilinçli yapmadım,bi de 27-29.soruları yapan varsa anlatıversin allah rızası için :) merak ettim ciddi :/

130 un üstünde cıkan varsa da mümkünse uğramasın foruma,gitsin devlete millete faydalı işlerle uğrassın :p :)

@semrta

ya son bir iki soruyu vakit bitio diye cok hizli yaptim :( neyse :)
bisikletci insan akillidir ya bu test yalan soyluo :D

Ya cidden baya baya anlayamadım 2-3 soruyu baktım öle ama çıkaramadım...

112 çıktı IQ'um ama bilmiyorumda hakkaten 130 falan nasıl zordur herhadle:D tabi benim zeka seviyeme göre :p

ama bir bakıma düşününce 112de normalin üstünde yüksek seviyesi dahilinde bu bağlamda sevinebilirim galiba:D:D

saol yiğitcan paylaştığın için...

birde ben 4-5 soruyu boş bıraktım 4 yanlış bir doğruyu götürür mötürür nemelazım:D
Alıştık össden bilmediğini boşbırak

@semrta

ayıp oluyo ama benim de 106 çıktı ne demek oluyo şimdi....:boese157:adamı hasta etmeyin

uy yarida kestum..hatta ne yarisi..14. soruda biraktim..ya bu ne ya..kafam allak bullak oldu..aksamin bu saatinde yaparsan oyle olur..bide bas agrisi ile..herneyse yarida kestim ama IQ 93 cikti..yani normal..birdahaki sefere tum sorulari yapacagum..

Back