İnsan kılığındaki yaratıklar

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Kan görmek istiyorum diyenler Kızılay Kan Merkezine gidip kan bağışı yapın. Hem arzunuza ulaşmış hem de hayırlı bir yapmış olursunuz.
Yöneticilerinden medyasına kadar olası tüm kanallardan şiddet, öfke, köşe dönücülük, "kazanmak için her yol mübahtır." gibi fikirlerin empoze edildiği ; saygı, hoşgörü, uzlaşımın tu kaka olduğu bir toplumdan bu başlıkta anlatılan nahoş olaylardan başka birşey beklenemez.
Bunlar iyi günler. Allah sonumuzu hayır etsin.

Scudo

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.303
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Türküm,Doğruyum,Fena Halde Doluyum...Elimize mikrofon alıp sokağın başına geçsek ve rasgele halkımıza sadece -sizce?- desek bile neler söyleyebileceklerini tahmin edelim.
Herkesin kendine göre beğenmediği,eleştirdiği,kınadığı,yargıladığı,cephe aldığı,ötekileştirdiği v.b. neler neler çıkar ortaya.
Beğenmediğimiz,değişmesini istediğimiz şeyler hep oldu ve olacakta.Değişim olacaksa buna herkesin kendisinden başlaması,hatalı ise özür dilemeyi bir erdem olarak görüp küçüklere örnek olması gerek.
Gurur fakirin ekmeğidir.-Bu da mı gol değil beeeee - kaderciliği ile her olumsuzluğu başka yerde arayan yurdum insanlarından farkımız olsun.
Doğrularımız evrensel olduğu sürece hamaset edebiyatına yenik düşmeyiz arkadaşlar...

bekotechno

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Bekir
Bisiklet
Carraro
El feneri görünümlü. Şok cihazı aldımı artık yanımda fix. Taşırım böyle olaylara karşı vericem ayarı bakalım kim kime tükürüp önüne şişe atıyor. Yada tükürüyor görelim

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yasadıklarınız için geçmiş olsun da kafa kesme olayı nasıl bir fantezidir anlamadım gitti.
Azından Zsine hastalıklı toplumuz...

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@bforummurat
Bu tip sorunlara cevap verecek olan güç allah degil, hukuk sistemidir, o da bu ulkede yok.
Her seyi allaha havale ede ede sonunda ne hallere dustuk. Vay anam vay...

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Ülkedeki insan kalitesi ortada. Bence çok takılmamak lazım. Düşündükçe insan kendi kendini yer. Dikkati elden bırakmamalı, böyle pisliklerin her an etrafımızda geziniyor olduklarını bilerek daha da tedbirli olmalıyız.
Çok geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Tepki
176
Bisiklet
Mosso
@bekotechno
Onu nasıl kullanacaksınız ? Arabayla yanınızdan geçerken size tükürüp, bağırıp çağırıp ondan sonra da gaza basıp gittikten sonra hiçbir işe yaramaz aldığınız önlem.

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Bu kamçılı hayvan ve amip sürüsü yanınızdan geçerse hemen Hüseyin Turan'dan "Acayip hayvanlara benziyirsen" türküsünü son ses açın.Her iki tarafta rahatlayacaktır:D
Men senin bu emellerine nece dözüm
Men ne diyim daha sene yoktur sözüm
Sırf sıfatından su içmeyir gözüm
Cinlere şeytanlara benziyirsen
Acayip hayvanlara benziyirsen :D

bekotechno

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Bekir
Bisiklet
Carraro
@Bahadır EKİCİ

fırsat olursa tabikii

TheOneUser

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Barış Akyüz
Bisiklet
Carraro
En iyi yöntem Şikyettir, Zaten başka birşey yapamazsınız ki ne yapalım yani arkasından arbalet ile ok mu atacağız. Bilgilendirmek diye birşey yok bizim toplumumuzda o insan denilen mahlukat arabaya binince kendisi araba olmakta kendisi mutlu çünkü kaportasi ve kendini koruyan airbagleri yolu hisetmemesini sağlayan yaylar amirsatörler onu ilerleten motoru var hemde içten yanan 4 zamanlı olandan ohooo bizden üstün tabi...

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Alphavilla

Şu mesajınızı çok mantıksız buldum. Tabiki şuanki görüşüme buna herkes katılmayacaktır. Kelimenin nesinden etkilenilmesi gerekiyor. Kelime yazı halindeyse insanı tahrik mi ediyor? Penis, vajina gibi kelimeler organ ismidir. Bunların kullanımında sakınca olmayacağı gibi eş anlamlı olarak kullanılan argo hallerinin yazılmasına ve söylenmesine kesinlikle karşıyım. Gerekli görürseniz yetkililerin uygun gördüğü şekilde şikayet butonuna basınız. Azıcıkta güncel düşünmeyi ihmal etmemek gerek. Sakın ola üzerinize alınmayın. Yanlış-doğru, ayıp-normal kişiden kişiye değişebilir. Size saygısızlık olarak söylemedim. Düşünceleriniz böyledir saygı duyuyorum. Yaptırım uygulanması gerekiyor diye yazdığınız için bu yorumu yazdım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enqinHLC Ben zaten şu an fena şaşırmış durumdayım hanımlardan'da beklerken asıl tepkiyi bakıyorum ortada rahatsız olan yok demekki herkes halinden memnun artık isteyen istediğini yazsın umrum değil zaten herkes ne görmek isterse onu görüyor yapacak bir şey yok.

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Alphavilla

Haklısınız, sonuçta "şey" kelimesi herhangi bir nesne için kullanılabildiği gibi, kullanıldığı yerde neyi ifade ettiği zaten okurlarca anlaşılıyor. O yüzden forumda sağlıkla ilgili konularda yazıldığını gördüğüm şuram ağrıyor diye belirtilen yerler içinde neresi olduğu anlaşılıyor. Bu ortamda yazmadan anlaşma şansımız yok. Mecburen ne olduğunu yazmak zorundayız. Bilgi paylaşımını yaparken saygı ve terbiye çerçevesinde olduğu sürece de kelimeleri kullanmak ayıp olmamalı diye düşünüyorum. Yaşınızda benden oldukça büyük fakat durum bu şekilde algılanırsa bence daha makul olacaktır. Lütfen kendinize saygısızlık olarak görmeyin. Rahatsızlık verdiysem de kusuruma bakmayın. İyi akşamlar.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

Strelok

Aktif Üye
Tepki
258
İsim
Tuncay
Bisiklet
Bianchi
Öncelikle çok geçmiş olsun. Maalesef hepimizin ortak sorunu. Ben bu tür tipler hakikaten şükür sebebi
Şuana kadar 2-3 kez maruz kaldım, birinde hak ettiğini verdim diğerlerini zapt edemedim.
Genelde kulaklık eşliğinde devam ettiğim için büyük ihtimal bir çoğunu da duymamışımdır.

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bahadır EKİCİ Geçen hafta sabuncu beli inişi gerçekleştirdim. Genelde Manisa plakalı değil İzmir Plakalı araçlar yapıyor bunu. Sabuncu beli neresi diyen arkadaşlar için videom aşağıda.

Tepki
66
Bisiklet
Cube
@Bahadır EKİCİ

Çok black metal. Bayıldım buna :) Şaka bir yana geçmiş olsun dostum. Ben de aynı korkuları eşimle bisiklet sürerken yaşıyorum maalesef. Ve yine maalesef ki böyle bir şey başıma gelse ve ben bunu yapanlara hadlerini bildirmeye kalksam beni ilk engelleyecek ve dizginleyecek kimse de kavga gürültüden hiç hazzetmeyen hatta ödü kopan eşim olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır EKİCİ