İngilizce çalışma partneri arıyorum.

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
ben ufak bir fikir vermek isterim. Ubuntu diye bir site var... Varya bu senin sistem burdan yürümez ama o siteden senin iş yürür... Orda yabancılar var yazışma konuşma aklına gelen her şey var... Dilediğim gibi düzenli de yaparsın. Orayı incelemeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Berke
Scudo

nature_lover

Aktif Üye
Tepki
145
İsim
Nurullah Ulaşan
Bisiklet
Trek
@Emre Nakipoğlu
@Emre Nakipoğlu

Ben mesafeye göre yüzyüze veya skype üzerinden ders düşünüyorum. Zaten şu an bir arkadaş buldum bu site üzerinden. Dersimiz bu akşam 9 da skype üzerinden başlayacak. Eğer olursa 1 kişi daha çalışmalarımıza katılabilir. Ubuntu bir işletim sistemi diye biliyorum. Aramalarım sonucu elektronik sitesi falan çıktı.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Nurullah Ulaşan Ubuntu işletim sistemidir doğru biliyorsunuz. Genelde pek fazla kaynak içermediğinden ve kalbur üstü geliştiricilerin İngilizce bilmesinden ötürü kaynak sıkıntısı yaşamazsınız diye düşünmüş olmalı arkadaşımız. Nitekim bu tespit doğrudur.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

nature_lover

Aktif Üye
Tepki
145
İsim
Nurullah Ulaşan
Bisiklet
Trek
İngilizce çalışmaları için elimde epeyce kaynak var. İnternettede dediğiniz gibi mükemmel şekilde İngilizce öğrenmeyi sağlayacak kadar kaynak var. Bu zamanda İngilizce öğrenmek için: Azim, düzenli çalışma ve doğru yol haritası üzerinde gitmekten başka hiç bir şeye ihtiyaç yok.

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
azim ve düzenli çalışma işini hallederim doğru yol haritası konusunda yardımcı olurmusun

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ubuntu ile ingilizce öğrenmek arasındaki ilişkiyi "kesinlikle" kavrayamadım. :)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uptown Cyclist
I'm not complaining and I'm also ok with talking in here but what I want to say is creating a group on WhatsApp will be better because it's more pratical and the people who's gonna participate will speak English only.
In here we see some people who doesn't speak English and write irrelevant things. Am I wrong?

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Berke
Nuff said.Im done with speaking anyway.

• Beğen
Tepkiler: Berke

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
İzmir de ikamet etseydiniz, bende aramaktayım hem sınavlar için; toefl özellikle, hem de pratik için güzel fikir
If you live in izmir, I am looking forward for it too in order to prepare for both exam which is especically for toeffl, and practicing my speaking skills

nature_lover

Aktif Üye
Tepki
145
İsim
Nurullah Ulaşan
Bisiklet
Trek
@Cyclist999
Merhaba 3 kişiydik bir arkadaş kendi isteğiyle ayrıldı. Derslerimizi skype üzerinden sesli olarak yapıyoruz. Minimum intermediate seviyesinde bir kişiye ihtiyacımız var.

BaBo

Üye
Tepki
1
İsim
Bilal S.
Dil geliştirmek için speechyard.com var tavsiye ederim.Bir bakın isterseniz.Link veriliyomu bilmiyorum ama :D