ingiliz polisinin bisiklet çevirmesi

Konu, Serbest Kürsü kategorisinde Türka¥ tarafından 28 Ekim 2015 tarihinde paylaşıldı.

1. serdargecu

serdargecu Ghost Speedline 7500

Bisiklet:
    Ghost
    Almanya'da ilkokullarda bisiklet ehliyeti veriliyor ciddi ciddi trafik eğitimi veriliyor

2. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Adamlara bak memleketlerinde her sorunu halletmişler can sıkıntısından kendilerine fantezi arıyorlar. Yemin ediyorum eğer burada bu duyarlılığı gösteren bir trafik polisi olsada sırf bana aydınlatmam olmadığı için ceza yazsa event kırcanın şarhoş şoför tiplemesi gibi adamı öper o ceza müzekkeresinide (anlamını bilmiyorum hoşuma gitti burda kullanıyım dedim) çerçevelettirip duvarıma asarım.

İlginizi Çekebilir

SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...