ikinci decathlon mağazası yolda - izmir

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
Ayıp ama izmir e 2 tane açmak yerine 1 tane de Bursa'ya açsalardı. 1 izmir'e 1 Bursa'ya. Kardeş payı.

• Beğen
Tepkiler: Enes Dökmen
Scudo

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@katran ikinci şubeyi açtıkları semt, bu araların izmirin en gözde semtlerinden.. tabi bir de izmirde daha çok insan spor yapıyor olabilir bilemiyorum :D

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
pazar akşamı için oldukça sakin gördüm. mekan küçük ve iki katlı olunca değişik olmuş. kış mevsiminin sakinliğine aldanıp kısa sürede kapatmasalar bari.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@BF Okuru mavibahçe açıldı mı be :booo:

bu arada point bornova'yı ilk defa duyuyorum.. google haritalardan yerine baktım da, otogarın yanı görünüyor.. tutmaz o iş ben sana söyliym :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Türka¥ Ya sorma bi aydır bizim mavişehir trafiği kilit haftasonları...Point Bornovayı da tabelalarda gördüm ama o açıldığı bölge acaip bi yer şu an folkart da dahil bi sürü rezidans yapılıyo oraya bende anlamadım ne iş :)

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
İnsanları spora başlatmak için güzel bir mağaza. Ancak ürün kaliteleri aliexpress ayarında ki zaten bürün btwin ürünler Çin'den geliyor. Dediğim gibi Decathlon, haftasonları PTT (Pijama Terlik Televizyon) takılanları harekete geçirmek için güzel bir seçenek. Ama bisikletli ilk yıllarımda ucuz ürünün tecrübesini tatmış biri olarak oradan alabileceğim hiç bir şey bulamıyorum. Yeni mağaza bana çok yakın ama evin dibine de açsa işime yarar kalite yok maalesef.

"Ucuz, kalitesiz ürün alacak kadar zengin değilim." :huhuu:

idrisarici

Daimi Üye
Tepki
107
İsim
İdris ARICI
Bisiklet
Giant
@Helen "İlim Çin'de de olsa gidip alınız" demişler. Ben de başlarda çok ürün aldım artık eskisi gibi almıyorum ama önemli olan artık kaliteden çok fiyat/performans oranı. Bisiklet pahalı bir hobi. Eğer her ihtiyacımızı kaliteli ürünlerden seçmeye kalkarsak altından kalkamayız. Bu anlamda decathlon çok ciddi bir açığı kapatıyor. Ben şahsen Karşıyaka tarafına açılmasını istiyordum. Zor geliyor diğer tarafa geçmek... :)

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
@idrisarici Tercih meselesi İdris bey. Ben bir hobi ya da spor yapacaksam dediğiniz gibi ilmi ile yapmayı tercih ederim. Az ama öz alırım. Bir sürü çar çöp toplamayı sevmiyorum. İlk başlarken o hatayı yapmadım değil ama hayat tecrübelerden ibaret değil mi zaten :)

Kalkıp decathlon'un taytının en kaliteli, en konforlu ve en dayanlı olduğunu söylemeyiz değil mi? 3 tane kolay deforme olacak, uzun yolda rahatsız ped kalınlığına ve dizaynına sahip tayt alacağıma 1 tane kaliteli tayt alırım aynı paraya gelir. Üstelik de yaptığım spordan, uzun yolda keyif alırım ve daha uzun kullanırım.

Dediğim gibi bu benim bakış açım, sizinkine de saygı duyarım " Tercih Meselesi" :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@idrisarici
Arabalı vapur saatleri artık daha sık. Hemen geçiverirsiniz bizim tarafa. Hep Karşıyaka hep Karşıyaka olmasın :) :)
Biz tur yapacağımız zaman üşenmeden geçiyoruz o tarafa :)

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
decathlon yeni başlayanlar için oldukça ideal bir mağaza, tabi bir de yurtdışından alışveriş yapmayı bilmeyenler için.. hiçbirşey almasak bile böyle kocaman spor mağazalarına girip turlamak bile keyifli oluyor. bazen aklınızda olmayan birşey görüyorsunuz inceliyorsunuz beğeniyorsunuz sonra gidip bir benzerini yurtdışından alıyorsunuz bu yönden de faydalı oluyor :D

• Beğen
Tepkiler: Helen

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Türka¥ @BF Okuru point bornova'da H&M açıldı, spor bölümü fena değil. onun dışında zahmet edip gidilecek bir yer sayılmaz :)

• Beğen
Tepkiler: Helen

yigitizmir

Üye
Tepki
8
İsim
yiğit
Bisiklet
Merida
@BF Okuru abi mavisehir trafigi kilit degil yok oldu ben tam onunde oturuyorum perisan oldum

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
bugün izmir otogarına yolum düşünce point bornova'yı görmeden dönmek olmaz dedim ve içeri daldım..

daha önce söylediğim gibi bu kadar büyük bi yatırımı yaptıkları yerin seçimi büyük fiyasko. tam otogarın karşısında olması, şehirlerarası otobüs yolcuları için güzel bi avantaj olabilir hani belki otogarın kasvetli ortamından güzel bir kaçış imkanı sağlıyor ama bunun dışında özellikle gideceğimi sanmıyorum. izmirde başka yer kalmamış gibi gitmişler otogarın karşısına yatırım yapmış kavuklar :cool: