İki kişilik bisiklet..

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
http://www.emlakgazeten.com/images/haberler/iki_kisilik_bisiklet_ilgi_odagi_oldu.jpg

Batman’da renkli etkinliklerle adından söz ettiren Turizm Tanıtım Derneği eski Başkanı Emin Bulut, Batman’a getirdiği iki kişilik bisikletle ilgi odağı oldu. Batman’da ilk olan iki kişilik bisikletle şehir merkezini gezen Emin Bulut, çevreden yoğun ilgi aldı. İki kişilik bisikleti Batman trafiğinde gören vatandaşlar Emin Bulut’u durdurup bisikleti yakından inceledi. Emin Bulut sağlıklı bir yaşam için bisiklet kullanmaya dikkat çekmek için iki kişilik bisikleti Batman’a getirdiğini ve bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için şehit turu attığını söyledi. Sabah erken saatlerde ve akşama doğru bisikletle şehir turu attığını ifade eden Bulut, "kimse sağlık için egzersiz yapmıyor. Halkımız iki adımlık yoklu bile arabalarla kat ediyor. Batman bisiklet ekibi adı altında bir gurup kurduk. Bu 8 kişilik gurup ile her gün hem şehir merkezinde hem de tarihi antik kent olan Hasankeyf ilçesine kadar pedal çeviriyoruz. Halkımızı da bisiklet kullanmaya teşvik etmek için iki kişilik bisikletle geziyorum, hem eğlenceli hem de dikkat çekici oluyor" dedi.

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Her şey çok güzel ve bisikleti Tanitmak icin ilgi cekici bir bisiklete iyi fikir bence. Bisiklet gurubu Kurarak bisikleti tanitmakda çok iyi bir fikir. Keske bukadar yapmisken bisikleti iki kisilik olarak degilde Tandem olarak tanisaydiniz.
Basarilar diliyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aile için 4 kişilik bisikletlerinde üretilip ulaşabileceğimiz yerlerde satılması gerektiğini düşünüyorum

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
geçenlerde tv de gördüm. yanyana iki sele ve ikiz pedal olan bisiklet. bu bisiklet de tandem diye mi adlandırılıyor?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Büyük ihtimal gördügünz bisiklet 3tekerlidir onlar tandem olmuyor.

gcs

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Görkem S.
Tandem bisikletler de 1+1 evler gibi bence toplum yapımızı bozmak için batılı güçlerin sponsorluğunda milletimize özendirilmeye çalışıyor. Kınıyorum. Doğrusu arkadaşın da altını çizdiği üzere 4 kişilik, hatta 3 çocuktan yola çıkarsak 5 kişilik bisikletlerdir.

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_SahPbrWytZ8ku0DtATp3gWESf-yjngi8TFORMeBW64gHklURrQ durum bu iki tekerli iki seleli ikiz pedallı üstad;)

@Murat Cömez üstteki idi kastım.

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar üstteki bisikletin türü nedir bilen varsa yazsın lütfen.