Hypersonicbiker Atölyesi:"İmkansızı başarmak"

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba konunu okuyorum su an . acaba boyle yeni hiz makinalari yaptiniz mi yine? Resimer ucmus, goremedigimden uzuldum. Tekrar yukleme imkani var mi acaba ?

Scudo

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
@Raven_35'ın aerodinami konusunda yaptığı çalışmaları okumuştum, kafalarımızın benzer çalıştığını söyleyebilirim. O da benim gibi ağırlıktan ziyade aerodinamik kazanım üzerine yoğunlaşmış durumda. Konuda paylaşılan fotoğrafların hepsi uçmuş durumda. Kendisini tanıyan var mıdır acaba? Uzun bir süredir aktif değil sanırım.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bugun benim.konuma.yorum yazdi ugur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Raven_35 Yol aynakolu taktım ve elde ettiğim sürüş istediğimin çok ötesindeydi.80+ km/s hızları,160 km'lik uzun mesafe sürüşünde(aerobar ile) 39,6 km/s ortalamayı bir mtb ile görmek garipti.

aşırı derecede merak ettim şimdi ama fotoları göremedim

39 ortalama ile 160 km giden bir mtb
insan daha ne ister
tek bisikletle heryol

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Sıtamina1825

Aktif Üye
Tepki
208
Başlangıç
1958—59
Bisiklet
Atala
Ben kendisini şahsen tanırım. Takım arkadaşım, ustam, sınıf arkadaşım, hemşehrim, meslektaşım. Kaybolan fotoların hepsini, meslektaşın neler yapabileceğini gördüm. Kendisi her zaman aktif olamıyor iş temposundan dolayı. Çok merak edenler bir gün bisikletini önce ona bıraksın meslektaş kendi deyimiyle 'fısıldasın'. Sonra İzmir Dağlarına tırmansın.;) @Raven_35 @Çağlar Çağlayan