HRM ve Cadance Özellikli Sayaç

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Sebahattin Gerceker dün bir arkadaş forumda yazdı 75€ustu alışveriş lerde gerekli olduğu ancak daha bir kesinlik olmadığını....ancak başka arkadaşlar da haziran ayından bu yana yaptıkları alışverişlerde hiç sıkıntı yaşamadıklarını yazdılar.
Ben heyecanla 105 pedalimi lambalarını vs beklesem de yapacak bir şey yok....
Anladığım kadarıyla şimdilik sorun yok TCKN ile ilgili olarak

@celilcetiner bryton ile ilgili izlenimler alabilir miyiz?

@Sebahattin Gerceker bryton bekliyoruz değil mi?

Scudo

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alper 76 Kısaca şunu söyleyebilirim. Her kuruşunu hak ediyor.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@celilcetiner yukarıdaki videodan öğrendiğim kadarıyla Çin deki fiyatı 50$... bir de bize bakın
Ne diyeyim aslında m450yi beğeniyorum ama kabaca bir hesapla finsporda 700 ü buluyor. 450 ye yakın fiyatıyla yarın bir gün dusebilecegimizi aletin bozulacağını vs dusunerek bryton
Kesinlikle en iyisi gibi görünüyor

• Beğen
Tepkiler: celilcetiner

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Sebahattin Gerceker 62 ye canı sağolsun... ben 75 civarı hesaplamıştım çok iyi gelmiş....
Ben de heyecanlandim vallahi.. tatilden. donunce bütçe ayarlayip hatuna çaktırmadan almak lazım:):):):)

Oh oooh ne güzel güle güle kullanın @Sebahattin Gerceker

Abi düşünsene bir adamın olacak Çin de 50$ a getirteceksin... yanında karbon bisiklet bile getirsin isterdim vallahi

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Eveeett.. ilk test sürüşünde keyifle izledim ekranı... Öneren, tavsiye eden, yönlendiren herkese teşekkürler peşinen.
Ufak tefek sapmalar dışında gps hassasiyeti çok iyi..
USB üzerinden PC'ye atıp kaydı, oradan stravaya yüklemek çok kolay..

Amma, kullananlara bir kaç sorum olacak..
@S.Çal @Furkan TK @celilcetiner @UtkuK @cagugur ve elbet dizi iyileşir iyileşmez @İbrahim Aslanhan, forumda bu aleti kullanan arkadaşlar..

1. Ben mi çok yorgunum da bugün, bulmadım bi türlü: Tarih ve saat ayarı nerede bunun :)
PC'den senkronize ediyorsa (update programını kurup güncelledim) 12.07 ile tarihi geriden izliyor, saat ise yaklaşık 3 buçuk saat kadar ileride.. :(

2. Telefonla senkron..
Epeyce dolaştım sanal alemde.. ios kullanıcılarının bir sorunu yok..ama aranızda Android kullanıp da sorunsuz telefonuna tanıtan ve Bryton Sport programını çalıştırabilen var mı? (Play Store'daki prog. 310 uyumlu değil. QR kod ile taratarak indirdiğim program kurulu. O da login ekranında kalıyor, internet bağlantısı sorunu veriyor. )

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aynı problem bendede mevcut. Hiçbir şekilde bryton mobile app 2016 ile bağlantı kuramadım.
Saat ve tarih olayı bendede sıkıntı ayarını bir türlü değiştiremedim. Nereden yapıldığına dair kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Benim için önemli olan bir diğer konu da şu ana kadar bisiklet ile yaptığım km.yi bu saate girip buradan devam etmesi. Varmı böyle bir özelliği acaba? Daha önce 3.011km yaptım bisikletle ve bu veriyi girip devam etmesini istiyorum (Btwin Count-8'deki gibi)

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
mobile app 2016, sadece yeni çıkan 330 ve 530 modellerini destekliyormuş..
310 için, shanghai.app indirip kurdum.. O da garip bir şekilde bağlanmıyor bryton sitesine.. (Ülke sınırlaması olabilir mi acep??? )
Bendeki asıl sorun (inanamıyorum ama) telefonum, çevremdeki tüm bluetooth aletleri tanıyan telefonum, görmüyor bu 310'u... :acpsnr:
BlueScan diye bir program kurdum.. Evet diyor var böyle bir alet yakında.. "Rider_Unpaired" adıyla da tanıyor.. ama eşleştirmiyor..

@ceycey84, Bu arada, sanırım BlueScan sayesinde, saat ve takvim senkronize olmuş.. :) En azından o sorundan kurtuldum..

Neyse, vakit buldukça araştırmaya ve kurcalamaya devam...

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Eibec dostum siz garmine i kaça almıştınız ? Wiggle deki 212 poundluk fiyatı sizce nasıl?

520 için soruyorum

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
@alper 76 Bana butun maliyeti 1150 tl civari oldu yanlis hatirlamiyorsam. Bundle olarak aldim ben.

• Beğen
Tepkiler: alper 76

Murat GÖNÜL

Aktif Üye
Tepki
72
Az önce aldım Garmin 520 bundle, haftaya yurtdışında olacağım, TRye değil UKe delivery olarak 960tl civarında wiggle dan aldım. Bike24te azıcık daha ucuz oluyor ama wiggle dan daha önce alışveriş yapmıştım hızlı gönderiyor, seyahatim bitmeden ulaşmazsa diye güvenemedim almadım bike24ten.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Murat GÖNÜL abi şans işte benim 17 temmuz da wiggle dan aldıklarım hala ulaşmadı... bike 24 ten Euro olarak yerine wiggle dan sterlin şeklinde almak daha mantıklı gibi görünüyor bana 20 tl kadar daha ucuza geliyor. Şu sıralar sterlin düştü doğru mu düşünüyorum ? Bilmiyorum artık

• Beğen
Tepkiler: eziztachok

Murat GÖNÜL

Aktif Üye
Tepki
72
@alper 76

Wiggle hep güldürdü beni daha önce hometranier gibi ebat olarak büyük şeylerde aldım, hep hızlı geldi.Dün verdiğim siparişe bu Perşembe teslimat girmişler sitede bakalım. Pound düştü baya Eu yada Dolar yerine Pound ile alışveriş daha mantıklı geliyor bana.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Murat GÖNÜL ben de böyle dusunuyorum ama adamlar salak değildir herhalde :):):)
Mail attım anında cevap geldi. 5ine kadar bekleyin..gelmezse haber verin dediler ... benim ilk wiggle alışverişim

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
Bu arada ben garmini kurdum ama HR ekranda gozukmuyor. Hersey var ama HR yok. Sadece kalp isareti yaniyor ama bi rakam gozukmuyor. Ben mi yanlis yapiyorum? Ben HR anlik bilgi olarak surekli ekranda gozukecek saniyordum

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Eibec ilgili videoları izleyebilirsiniz orada gösteriyordu diye hatırlıyorum

• Beğen
Tepkiler: Eibec

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Murat GÖNÜL güle güle kullanın, ben hala wiggle dan 17 temmuzda aldığım pedalları bekliyorum. Garmin için bike 24 30 tl fazla istiyor. Ben hala ne alacağıma karar veremedim... garmin tartışmasız iyi bu gerçek...

sanart915

Üye
Tepki
0
İsim
Kadir0
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur