HRM ve Cadance Özellikli Sayaç

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Eibec bazı ürünlerde bu ibare var... sizin için linki kopyaladım... dikkatli bakın kırmızı ile yazmışlar
(link)

Gel vatandaş gel
bryton a gel hem gps li hem kadasli yeni de kalbin atışını olcuyor:):):):)
Klark kent , marlon brando, nadya komanaçi bundan kullanıyor (şener şen abimize saygılarımla )

• Beğen
Tepkiler: Eibec ve S.Çal
Scudo

S.Çal

Daimi Üye
Tepki
700
İsim
Soner ÇAL
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alper 76 @Eibec Polar markasının Türkiyedeki distribitör firmayı koruma maksatlı koyduğu bir yasal sınırlama olabilir bu.
bryton çılgınlığı başladı :D

@Sebahattin Gerceker bahsetmiş olduğum şey bu sitedeydi tam olarak:harika:

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar ürünü daha önce de belirttiğim gibi Cuma günü sipariş etmiştim. Bugün sabahleyin ürünün durumunu kontrol ettim status bölümünde New yazıyor idi. 2 dakika önce siteye giriş yaptım şuan In Process yazıyor. Nihayet sıra gelmiş de işleme almışlar. Haftaya Pazartesi'ne kadar elime ulaşır umarım ki ! Ancak Cuma akşamı ufak çaplı bir kaza yaptım ama hasarı büyük oldu. Sağ dizimi kötü vurmuştum. Bugün doktora gittim saat 18.00'da Mr çekilecek. Büyük ihtimalle menisküs çıkacak ve 3 ay bisiklet yok ! :(

Ne zaman kısmet olur kullanmak bakalım artık :) Hayırlısı olsun.

Saygılarımla.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@Barzef Teşekkür ediyorum.
Ürün elime ulaşsın yorum yaparım pek tabi ki de ! ( Bisiklete binememe gibi bir durumum olabilir yalnız, o zaman da bisiklete başlayınca detaylı yorum yazarım)
Saygılarımla.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Teşekkür ederim @alper 76 . Hayırlısı olsun artık. Bizler de Ramazan ayında akşamları sürüyoruz !

Saygılarımla !

@alper 76

İşte Mr sonucuna bakacağız. Bu arada bu konuda tecrübeliyim sol dizimden dolayı. Benim spor doktorum var. Daha önce de bana fizik tedavi verip sonrasında özel bir ilaç vermişti. Bisikletten 6 ay uzak durduktan sonra tekrar devam ettim. Tercrübeliyiz :)

Saygılarımla.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Saolasın dostum @S.Çal . İnşallah. Daha önce de tecrübe etmiş ve bisikletten 6 ay uzak kalmıştım. Şimdi ise Mr sonucuna bakacak doktor işte ! İnşallah 4 yıl önceki gibi kötü değildir dizim(o sol dizdi) . Neyse bakacaz.

Saygılarımla.

Arkadaş DHL ile Almanya'dan 24.06.2016 tarih saat 20.00'da çıkan bir ürün 27.10.2016 tarih saat 10.30'a kadar hala Türkiye'ye gelmemiş midir yahu ! Kayıt bilgisi olarak ismim henüz girilmemiş ama takip numarası ve Almanya'daki hareketler aşağıda görünüyor ! Hala beklemekteyim. Siparişi de 17.06.2016'da vermiştim.
Adsız.jpg

Arkadaşlar Selam.

Nihayet ürün Türkiye'ye giriş yaptı. Gümrüğe sevk edilmiş durumda bir kaç saate kadar çıkar gümrükten. Artık 3 günde ulaşır elime :) Çok keyfim geldi.
geldi geldi.jpg

69 TL ödeyecem gümrük işlemlerine toplamda.

Saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere ürünün siparişini 17.06.2016 tarihinde vermiştim. Araya Bayram girince durum aşağıdaki gibi oldu. Hala bekliyorum. Haftaya Perşembe veya Cuma gelecek elime. Çünkü gittim sordum ÇArşamba gümrük kontrol muayene günüymüş :(

Adsız.jpg

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Ben de kendime bir bayram hediyesi yapayım dedim. Bryton 310'u beklerken ben, bir hafta geçmeden iade faturası içeren e-mail geldi. :(
Yazışmalar sonucu DHL'in herhangi bir açıklama yapmadan geri iade ettiğini öğrendim.. Yeniden sipariş verdim.
Ben bayram karmaşasının kurbanı oldum sanırım. @İbrahim Aslanhan, sen eline geçtiğine şükret.. :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
An itibari ile ùrun elime gecti. 20160711_114639.jpg 20160711_114639.jpg 20160711_114627.jpg

@Sebahattin Gerceker

Dostum,
Yeniden sipariş verdin ise bence site ile görüş, e-mail at. İsminin altına T.C kimlik numaranı yazsınlar. Gerçi ben sitede ad soy adıma parantez içinde TC mi yazmıştım. Yeni gümrük kurallarına göre tc olmazsa geri gönderilebiliyor. Bir önceki mesajımda görünüyor ismimin altında.

Saygılarımla.

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
@İbrahim Aslanhan

Sağolasın uyarı için..
:( Ama çok geç... Cuma günü DHL'e teslim edilmiş... Bekleyip göreceğiz..

Edit: DHL'e yazdım, paket etiketine İD'mi eklemelerini rica ettim.. :)

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Sebahattin Gerceker ne oldu geldi mi bryton? Geri mi döndü?
Ulastiysa yorumlar bekliyoruz :):):)

Polar M450 de biraz kafa karıştırıcı... bryton da iyi görüyor ikisini de kullanmış olan var mı... polar servisinin sıkıntılı olması nedeniyle ve pahalı olmasıyla bir tık geride benim gözümde ama urun çok hoş görünüyor.

Bryton da da grafikler vs gibi ortalama vs gorebiliyor muyuz ?

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
Ben belki satacagim garmin 520 yi. Hala kutusunda ve bana sanki fazla gelecek gibi

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Pişmanlık kötü şey...@Eibec ancak yeni almıştınız neden böyle dusundunuz ki? En uygun fiyatlı garmine i almışsiniz en kullanışlı vs ...
Ben bryton ile polar m450 üzerinde dusunuyorum ancak bryton daha ekonomik ve makul görünüyor bana.

Bike 24 polar m450 +kadans sensor 200€ yapıyor vergiyle falan 672tl+120vergi= 792....hiç gereği yok
Eylül ağustos gibi ben de 310t yi alırım gibi görünüyor...

@S.Çal anlattıklarıniz aklıma gelince polar dan sogudum zaten bu fiyata bu ürünü alıp rahat rahat kullanmak da iyi gelir .. yurtdışı yorumları ve kullanıcı videoları da bu gorusleri destekliyor.

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13240610_1125434567514453_8672946679770167587_n.jpg?oh=eeabc1087b1f90a826a84617f3863cfe&oe=5821A66C

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
@alper 76

aslinda cok guzel ama sanki benim gibi haftada 1 bisiklet binene fazla gibi. Birkac gun daha gecsin, ya kuracagim bisiklete yada satacagim. Karar vermis olurum birkac gun icinde.

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
@alper 76 Ben de merakla beklemedeydim.. :confused:12 Temmuzda yutdışına sevkedildi notu vardı.. bir daha da ses soluk çıkmamıştı..
Ülkede yaşananları düşününce, gümrükte işlem görmesinin bu kadar gecikmesini kabullenmiştim..
Ama aynı gün Çinden gönderilen paket bile ulaştı elime..
Ve.. dün akşam keyfim yerine geldi... 10 gün sonra, 22'sinde UKiM'e girip çıkmış, nihayet. :)
Dün de PTT'ye teslim edilmiş. Pazartesi veya salı gelir sanırım.. :harika:

@İbrahim Aslanhan DHL'e yazmıştım ya, kimlik numaramı pakete, adrese eklemeleri mümkün mü diye.. Bir kaç saat içinde bu konuda birşey yapamayacaklarını belirten bir yanıt gönderdiler. :)