Hollanda'dan bisiklet alıp, uçakla getirmek?

Tepki
7
selamlar arkadaşlar...

ben haftaya kısmetse hollanda ya gideceğim. şimdik;

http://images.ttcdn.co/i/product/2000/0/204043-3445aa40723e4115a5493abd39a5e4ba.jpeg

(link)

bu bisikleti beğendim üstelik sadece 175 euro..

yalnız;

1) diyelim ki bu bisikleti aldım, zaten kutu içinde alıcam montajı tr de yapıcam, bisiklet kutusu ile uçağın kargosuna versem sıkıntı olur mu? bisiklet için ek vergi alınıyor mu? bunun bana ekstra veya toplam masrafı ne olur?

2) bu bisiklet alınır mı:)

biliyorsunuz hollanda bisiklet açısından çok zengin bir yer, kendi şehir bisikletime de bir iki parça almak istiyorum. özellikle bunları uçakla nasıl getireceğimi bilen ve tecrübeli arkadaşlar varsa yardımlarına açığım..

Scudo

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
907
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Daha güzeli bu fiyata tr de var

Konuyu hortlattım :(

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ulaş Çavuşoğlu
Daha Güzeli ve ucuzu nerede ve hangisi var? Bi örnek ver de biz azıcık bilgilenmiş olalım :)

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
630 liraya salcano xrs070 almak daha mantıklı en azından 2 sene garantisi var.

• Beğen
Tepkiler: fatihİ.10

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@gabalı
Salcano??
Tamam ben sustum...

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.375
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bu bisiklet bildiginiz market bisikleti ve üzerinde ne donanim var nede kalite. Bu markanin daha güzelleri ve iyisi alibaba.com'da 200$ civari cok var ama kesinlikle tavsiye etmem.
(link)
(link)

Buradanda inceleye bilirsiniz...
(link)

Eger gercekten türkiyede ikinci elde yada sedonadan bula biliyorsaniz o fiyatlari daha iyi olur ve ugrasmamis olursunuz. Hicyoktan kaliteli bir sey olmus olur.

!!!!!! Hollandaya gidecekseniz o fiyatlara bence hollandada yada hollanda sinir bölgelerinde almanyadan ikinci el bisiklet bakmanizi israrla tavsiye ederim cünkü cok kaliteli ve donanimli bisikletler bulabilirsiniz.

Ucakla ister orjinal paketinde yeni olsun ister ikinci el siz paketlemis olun hic bir sorun yasamiyorsunuz ve vergi falanda ödemiyorsunuz. Sadece 30-50Euor arasi ucak kargo ücreti var buda dedigim gibi sirketden sirkete degsiyor. En ucuzu THY 30Euro.
Bu islemi önceden falan bildirmenize gerek yok, sadece bavullariniz verirken pakette bisiklet oldugunu söylüyorsunuz ve Chek inde sizi THY salterine gönderiyorlar orada ödemeyi yapiyorsunuz (Islem 5dakika sürüyor) ve kartonu cocuk arabalarinin, büyük paketlerin veridigi yere veriyorsunuz okadar.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Ziya Aktaş

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Bisiklet hollanda da satılıyor diye salcano'dan daha kaliteli olduğunu mu düşünüyorsunuz.
İsmail beyin fotoğrafını koyduğu bisiklet ile örneğini verdiğim bisiklet birebir aynı özelliktedir .