Hız göstergesi

Tepki
9
İsim
FURKAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar yağmurlu bir günde bisiklet sürerken önümdeki göstergeye baktım gidiyorken çalışmıyordu.Düğmesini bastım çalıştı fakat 0 km/h gösteriyordu önceden de yağmurlu havalarda sürmüştüm birşey olmamıştı bu sefer neden oldu acaba ? Gösterge çalışıyor fakat sadece hızı ölçmüyor bu yüzden 1dk içinde kendiliğinden kapanıyor.Garantisi olduğunuda sanmıyorum .Bunun nedeni sizce nedir ?

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
17.847
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Masadaki verici miknatisdan uzaklasmistir yada vericinin pili bitmistir.

Mehmet Can K.

Aktif Üye
Tepki
53
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
Bende de bazen 0 gösteriyor sonra düzeliyor ama..

Tepki
9
İsim
FURKAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez

Kendim pilini takabilirmiyim , hem daha alalı 1 ay oldu pili bitemezki.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
17.847
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
1ayda tabiki pili bitmez normalde ama piller eski ise bitmis olabilir. Kendin degistire bilirmisin bilemem, aslinda eliyatkin herkes degistirebilir. Verici ile miknatisin mesafesine baktinizmi?

Tepki
9
İsim
FURKAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez

Tamam.Yaptım hemşerim .Götürdüm adam iki kabloyu ittirdi çalıştı.Ben zorlasam kırılcak kablolar kopacak diye birşey yapmadım.Demek biraz sert davranmalıymışız.

big_bone

Üye
Tepki
5
İsim
Kerim
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hepsiburada yurt disindan lixada yol bilgisayari aldim ama kendini sıfırlamıyor. Sürüş sonrasi sıfırlama yapmasi lazim ama surekli total km gibi kaliyo sürüş mesafesi ve zamanı ortalamasida sıfırlanmıyo haftalikta sıfırlamıyor. Bi bilgisi olan ve yardimci olabilecek biri varmı?

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bis212

bis212

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Ahmet
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hepsiburada yurt disindan lixada yol bilgisayari aldim ama kendini sıfırlamıyor. Sürüş sonrasi sıfırlama yapmasi lazim ama surekli total km gibi kaliyo sürüş mesafesi ve zamanı ortalamasida sıfırlanmıyo haftalikta sıfırlamıyor. Bi bilgisi olan ve yardimci olabilecek biri varmı?
Ben de Lixada yol bilgisayarı aldım o yüzden merak ediyorum sıfırlama yapmak için bir yol bulabildiniz mi?

Tepki
496
İsim
ŞENOL KALYONCU
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de Lixada yol bilgisayarı aldım o yüzden merak ediyorum sıfırlama yapmak için bir yol bulabildiniz mi?
Merhaba, mod değiştirme veya aç kapa tuşuna basılı tutunca (3-5 saniye) sıfırlaması lazım. Eski kullandığım Lixada öyleydi.

• Beğen
Tepkiler: bis212
Yukarı Alt