Hırvatistan Gezisi Fotoğrafları

nikto

Aktif Üye
Tepki
211
Slmlar..

22.06-02.07 arasında 11 gün boyunca Hırvatistan ülkesinin Zagreb,Zadar,Trogir, Sibenik, Split, Orebic,Domince,Hvar,Korcula,Vela Luka, Prapratno, Sobra ve Dubrovnik şehirleri, HVAR,KORCULA ve MILJET adaları 400km bisiklet, 5 feribot, 2 iç hat uçak kullanarak ekip arkadaşım Can Sarıkahya ile birlikte görülmüş ve gezilmiştir.

Gezi sırasında maddi manevi destek veren Porttera,Cokashop, TescilTurk(hosting), Mapist (GPS),Liya Sigorta (Seyahat/Kaza Sigorta 'dan oluşan 5 sponsoruma, hem gidiş hem gelişte 20şer kilo exess bagaj ucreti almayan THY'ye , 15 kilo hakkımız olmasına rağmen dubrovnik dönüşü toplamda 45 kilo exess bagaj ucreti almayan Hırvat Ulusal havayollarına teşekkürü borç biliriz.

Gezi yazısını 1 haftaya kadar hazırlayacağım. Ayırca bir TV kanalında da belgesel şeklinde izleme şansı bulabileceksiniz. Özel profesyonel kamera ile 8 saat, kask kamerası ile de 4 saat çekim kaydımız vardı.

Merak edenler için uçak biletleri tum kamp, hostel, 2 gün apart konaklama yemek içki ulasım, su, enerji içecekleri ve yiyecekleri, her gün güzel 1 akşam yemeği , exess bagaj, 5 feribot (hem bisiklet hem kendimiz için), 2 iç hat ucuş, 2 business class zagreb istanbul ucuşu da dahil olmak üzere 11 günlük bu gezi kişi başı 980 milyona malolmuştur.

Hiç lastik patlamamış. En ufak sorun olmamıştır.

Yolculuğumuzun fotoğraflarını kendi sitemde soldaki linklerden Foto Galeri / Hırvatistan başlığı altında bulabilirsiniz...

Sevgiler...

Emre TOK

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale

İzlemek, dinlemek, bakmak, seyretmek, imrenmek, kıskanmak:D , helal olsun , bravo demek için dört gözle yazı, fotoğraf ve filmlerinizi bekliyoruz.

Tebrikler.

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88
Ataruh hocama katılıyorum. büyük bir sabırsızlıkla seni bekliyecez...

nikto

Aktif Üye
Tepki
211
Fotolara benim web sitemden bakabilirsiniz... Forum kuralları gereği link verememekteyim. Özel mesaj atınız...
Desteğe teşekkür...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Hızlıca bir baktım , şimdi tek tek bakıyorum.
Coğrafya, çevre, mimari, bisikletler, siz,hepsi çok güzel karelenmiş. Ellerinize sağlık.
Ayaklarınıza da tabi ki . :D

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
hocam ellerinize ayaklarınıza sponsorlarınıza sağlık fotolar çok güzel belgeselin yayınlanacağı tarih ve kanalı bildirirseniz çok memnun kalırız selamlar saygılar