Hidrolik fren - sadece ön kol

Konu, 'Frenler' kısmında gökhanc tarafından paylaşıldı.

1. gökhanc

gökhanc Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sadece ön frenimi hidrolik yapma gibi bir şansa sahipmiyim.kollar takım olarak satılıyor , bilgi verirseniz sevinirim.

2. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Yapanlar görmüştüm. Ama tek olarak nasıl aldılar, takım alıp tekini mi taktılar bilmiyorum.

Bazen 2. el bölümünde tek kol satanlar oluyor, belki işinize yarayabilir.

3. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    yurtdışından alabilirsiniz..ön arka set ayrı olarak satılıyor..olmadı komisyon ödeyerek buradan birine aldırabilirsiniz hem ucuz olur hemde istediğini almış olursunuz... daha iyisi ise ikinci ellerden aramanız.olmadı arka sisteme ihtayacı olan biri bulursanız takım alırsınız önü sen alırsın arkayıda ortağın çok alternatifler ama birincisi sanırım daha güzel olur..:D

İlginizi Çekebilir

1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...