Heybeliada

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
Merhaba herkese. Heybeliada'da bisiklet kiralama işi yapıyorum. Bu forumu sevdim, çok aktif bir forum ve bisiklet sevdalılarıyla dolu.
Bisikletlerimin fotoğraflarını da koymuştum. Fotoğraflara gelen 2 beğeniyi açtığımda konumun silinmiş olduğunu görmüştüm. Beni çok üzmüştü.
Adalar bisiklete binmek için en ideal yerlerdendir. Yolunuz düşerse beklerim :)
Ayrıyetten yazılım işiyle uğraşıyorum. Bol pedallar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: Hamzaaltunbas
Scudo

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Heybeliada bisiklete binmek için uygunmu hiç gitmedim oraya yıllarca büyükadaya gittim hep, malum büyük tur 15 km civarı,

heybeliada da müsaitmi arazi olarak , birde gelirsem çocuk koltuklu bisikletin varmı?

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
Heybeliada'nın büyük turu 5600mt. Bu büyük tur ile bağlantılı küçük turlara da var, onlara girerseniz daha da fazla mesafe katedebilirsiniz, bisiklet sürmeye müsaittir. Kiralama işine yeni başladığımız için çocuk olayını da düşündük. Çocuk römorku almayı planlıyoruz, fiyat ve kalite araştırması yapıyoruz yakın zamanda temin edeceğiz.

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
recep kardesim selamlar oncelikle

guzel bi is dusunuyorsun evet guncel bir form ama bu formda olanlarin hepsinin bisikleti var :) senin yapacagin is gunu birlik bisiklete binme hevesi olanlara yonelik kardesim isinde basarilar heybeliadaya geldigimizde bizim destekcimiz olacagin kanisiyla hayirli isler

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
Teşekkür ederim :) Yanlış anlaşılmasın ben müşteri çekmek amacıyla yazmadım tanıtım amacıyla yazdım bu işle uğraştığımı. Yolunuz düşerse tabiki yardımcı olur, rehberlik ederim.

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
en kisa zamanda tanismak dilegiyle o zaman kardesim kolay gelsin