Hayes Stroker Ryde Fren Seti + V8 203mm Rotorlar

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Specialized Big Hit'imde kullandığım fren setini daha üst bir modele geçmek için satıyorum.Resimde görüldüğü gibi fren kollarının üzerinde çizikler,rötuşlar var onun dışında problemsizdir ve çalışmasında hiçbir sorun yoktur.
Hortumları ön 900mm arka 1600mm uzunluktadır.(Her fr dh bisiklete rahatlıkla olur).Dot 4 yağ kullanılıyor.Frenlere yeni yağ basıldı havası alındı.Arka frendeki pad yenidir.Ön frendeki biraz aşınmış olup en az 5-6 ay ömrü var.Fren kolundaki pistonlar hayes slow lever kit ile upgrade edildi.(Bu kitte daha uzun yaylar ve o ringler yerine nut ringler var)Bu sayede kollar normal strokerlara göre çok daha hızlı ve hassas çalışıyor.Kollarda zamanla oluşan basılı kalma problermi olmuyor.Frenleme performası oldukça tatmin edicidir.Bende ön fren adaptörü olarak IS marzccohi 20mm adaptörü var.Arkası IS (international standart) zaten her kadroya uyar. Alacak arkadaşın kullandığı maşaya uygun olan 203mm adaptörü çok kısa bir zamanda ücretsiz temin edip yollayacağım. (IS to post 203marz.20mm qr , 160 Post to post 203 , 160 IS to Post 203 vs farketmez) Bakımını çoğu yer yapıyor kaçkar vs. Hayes frenlerin yedek parça sorunu yoktur, yurtdışı alışveriş sitelerinde her parçası var. Fren padleri Türkiyede bulunmuyor diye de dert etmeyin. Ayrıca stroker ryde fren padi isterseniz tanesini 15 dolardan getirebilirim.

Fiyatı:300Tl
Bahçelievlerde oturuyorum.İstanbul içinde elden alabilirsiniz.
Kargo alıcıya aittir.
İrtibat:Özgür Tunalı 05343137240 ozgur.tunali@hotmail.com
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
İlan günceldir...Ciddi alıcılar için pazarlık payı vardır.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
İlan günceldir...Ciddi alıcılar için pazarlık payı vardır.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
İlan günceldir ürün acil satılıktır....Fiyatta da indirim yapıyorum 250TL

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@HALİL

Burdan pazarlık yapmayalım.Senden ricam beni ara veya numara bırak ordan konuşalım.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
*Daha küçük rotorlarla kullanmak isteyenler olabileceği düşüncesiyle ekstradan bir opsiyon sunuyorum(Shimano rotorlar ve adaptörlerle hayes frenler uyumlu çalışmaktadır):

Ön ve arka olarak fren kolları,hortumlar,kaliperler,fren padleri (rotorlar ve adaptörler hariç) en son fiyat 200 TL

Seti bu şekilde alıpta isterseniz parasıyla 160 lık hayes adaptörde getirebilirim.