Haydi gençlik canlanın biraz

exodos

Aktif Üye
Tepki
9
Aaaa yesilbisikletforum' un muhteşem üyeleri canlanın biraz, yaşlandınız mı yaww, bu ne durgunluktur, mesajlar akmalı derken yoksa hepiniz gece alemlerine mi aktınız, heyyyy uyanın yaff, ne bu hiddet bu celal,

Evet şimdi hep beraber pedal çeviriyoruz, bir iki üç dört bir iki üç dört haydi kızlarrrr erkeklerrr, arkada kaytaranlar varrrr düüüüüüüüüttttt kaçma gel bakayım sen buraya adminime söylerim bak :D haydi sol ki üç dört hep beraber :D

Bol muabbetli günler efendim...

Scudo

exodos

Aktif Üye
Tepki
9
Konular: 713, Mesajlar: 4,026, Üye: 799

yafff arkadaşlar saat 11:03 itibariyle bu mesajı atmışım yukarıdakini.. Ondan sonra bir mesaj bile gelmemiş yaff.. Canlanın azcık. Teknik sorunlar yaşanabilir, sorunlar çözülmek içindir. Yooksa oooo toz pembe hayat toz pembe internet nerdeeee, internetin ilk zamanlarını hatırlıyorum da bu ne ki sorun o zamandı. :D

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
:) dimi yazmak lazım haha. Yok mesaj gelmemesının sebebı biz bısıkletcıler sabah erken kalkıp bısıklete bınıp spor yaparız o yuzden erken yattı herkeşler yarın cevaplar yagar ;))

exodos

Aktif Üye
Tepki
9

haklısınız :D

ama uyumamak lazım uyku ne ki.. boşa geçen zaman benim için. sabah mesai varrr off gene.. aman gideriz gene geliriz gene evimize.. :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
valla exodos gibi üyeler nerde abicim...lafı milletin azından kerpetenle alıcaz nerdese:D

exodos

Aktif Üye
Tepki
9

saolun üstadım.. Foruma gelmenin mantığının susmak olduğunu düşünmüyorum. Bu chat ortamları içinde geçerlidir. Önemli olan bilgiyi arkadaşlığı dostluğu paylaşmaktır. Bu da susmakla olmaz sanırım....

Hadi yesilbisiklet canlan biraz...Haydiii eller havaya ooohhh hop hop hop (yaww eller havada olursa millet nası yazacak yaff) Haydi dostlar davranın anadolunun en hızlı klavye çekenleri :D

Dost kalın paylaşın...

exodos

Aktif Üye
Tepki
9
Yafff arkadaşlar etmeyin anlamıyorum sizleri. Bütün gün bu forumda ekrana bakmaktan sıkıldım yaff.. 811 üye var nerdesiniz yaff.. Hepiniz aynı otobüsteydiniz herhalde, ya da ne bileyim topluca bisikletleri alıp kaçtınız mı ülkeden neredesiniz yaffff.. Canlanın çıkın saklandığınız yerlerden.. Elma dersem çıkın armut dersem saklanın...

EEEELLLLLLLLLLLLLLLLLMMMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAA

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hahahhhaha..abi bu forum değişik biraz belli kişiler dışında muhabbet sohbet etmeyi seven yok sanırım...:D

exodos

Aktif Üye
Tepki
9

geldim geldim... sobbeeeeeee.... Yaff diğerlerini bulamıyorum bi türlü nereye saklandı bunlar.. Şu küçücük dünyada, alla alla, yafff çıksanıza..

ELMAAAAAAAAAAAAAAAAA

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Sobbeleniceğimi bilseydim hiç çıkmazdım, kandırdınız beni :) Demek o dostane sözlerin hepsi acımasızca planlanlanmış bir oyunun replikleriydi :)

exodos

Aktif Üye
Tepki
9

biz tersine oynuyoruz.... saklanmayacaksın bizim oyunda.. saklanmabaç oynuyoruz...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
iyi hadi enazından birini bulduk saklananlardan...:D

hadi saklanmabaççılar elma diyoz çıkın ortayaa..

bu arada Lay Lay Lom sende ne saklanmışsın ha hani..:D

20 ekimde üye olmuşsunuz anca bulabildik sizi vallayi:D

ner dersin exodos çıkarırmıyız 5-10 kişi daha :p

exodos

Aktif Üye
Tepki
9

inşallah buluruz... Adamlar ne saklanmış yafff.. Millet oyunu yanlış anlamış.. Saklanmabaç oynuyoruz arkadaşlar.. ELMAAAAAA... En son çare saklandıkları yere ilaç sıkacam o zaman kaçışacaklar... :D:D:D:D:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
vallahi exodos bunlar varya bunlar hep kılıçreisin hatası...:D

adam çarşaf çarşaf forum kuralları koymuş...dırsıtıyo insanı:D

bende ilk okuduğumda yahu susayım saklanayım falan olmuştum:D

dövecek beni..hehehe:D

exodos

Aktif Üye
Tepki
9

kaşınma bence... kılıçreis kılıcı ile seni ikiye bölmesin şimdiii.. haaaaaaaaaaayyyyyytttt

typhoon

Üye
Tepki
2
selam millet!
Haftalardır girmiyordum siteye ve bir aşam derin bir "ELMAAAAA" sesiyle uyandım. Ak sakallı bir dede foruma gelmemi öğütlüyordu :D
Nasılsınız? İyisiniz?

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Aslında saklanmak maksadıyla saklanmadım, sadece vaktim ve yazacak birşeyim yoktu.Zira bir bisikletim bilem yok anlıyormusun .

Olsa bilem kullanabilecek vaktim yok.Haftasonlarımı bir kursa bağışladım.Ama bisikletli yaşamıma geri döndüğümde aktif şekiklde paylaşacağıma emin olabilirsiniz .

Ama arada böyle geyiklemeyeceğime söz veremem, umarım forum kurallarında geyiklemek yasaktır yazmıyordur :)