HAYDE MEMLEKETE''Kocaeli / Darıca / İstikamet ' Giresun / Görele 950 km.. De hayde!

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sa.Sevgili bisiklet dostları ..
İyi dileklerim hep sizlerle olsun..
Uzunca zamandır hep düşünüyorum hayatta 1 saniyem bile belli degilken bazı şeylere ulaşmam gerektiğini hissetmeye başladım çünkü ben özgürlügü seven birisiyim .
Hayat yaşamak , kazanmak ve tükenetene kadar tükenmek Anlamak ve yaşamaktan ibarettir..
Subat'ayı itibari ilen Kocaeli / Darıcaya gelişimin 6. ayına girmekteyim , o yeşil ve maviyi sevgi ve sıcaklıgı bırakıp gurbet ellerde ekmek parasına düştük ...
Pempe renklerden geçişte bir az acı gelen şeylerle karşılaştım gerçektende büyük kent yaşamı bir az dumanlı asık surat ve ne olduğu belli olmayan duygularla yaşamak ..
Anlatmak bile renksiz ve ifadesizdir..
2010 mayıs ayında başladıgım bisiklet sporunda ağustos ayında yarı profesyönel bisikletimle devam etmeye başladım ''İlk ng 650 akabinde ng 303 srd ' Sramla tanışmam oldu .. Bisikletin bisiklet olduğunu bu sitede ögrendim.
Çogu pratik olayları gördüm fikir sahibi oldum ..
Teşekkürler bisikletforum & Ve üyeleri. Saol'un var olun.

Burada ne kadar daha kalırım bilmem ama dönüş uzak gibi degil geliyor bana...
Ve memleket harekatını başlatıyorum..
Kısaca bahsetmek olursa
Darıcadan cıkışta ... her gün +135 km yol Gitmeyi planlıyorum.. ve 7 günde memletime ulaşmayı hedefliyorum... HAYDE 7 GÜNDE KARADENİZ!
Gündüzleri yola cıkıp akşam üzerlerinde mola sabah erken saat'lerde yola çıkıp akabinde akşamları paydos etmeyi düşünüyorum ve yanıma yoldaş arıyorum memlet hasreti cekip değişik birşeyler yapmak isteyenler ..
Yeşil ve maviyi görmek istiyorum diyenler ...
Ben plan'ı sizlere sundum...
Desteklerinizi,Bilgi ve tecrübelerinizi ve bana ve katılacak arkadaşlara sponsor olmak isteyen siz değerli bisiklet severleri hep beraber HAYDE MEMLEKETE DİYORUM VE SAYGILARIMI İLETİYORUM..
Geçilmesi muhtemel yerler..
(link)

Saygılarımla
Serkan Namazcı
Görele Mtb kurucusu.
Görele Bisikletliler dernegi üyesi.
Tur için bellirlenmiş bir tarih yoktur ancak ilkbahar veya Ağustos aylarında düşünmekteyim.
-----------------------------------

Scudo
Tepki
30
İsim
erkan yurttas
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
@SerkanNamazcı
yazılarının devamını bekleriz

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tur için bellirlenmiş bir tarih yoktur ancak ilkbahar veya Ağustos aylarında düşünmekteyim.
Erdinç

• Beğen
Tepkiler: cilgin_erdinc_

cilgin_erdinc_

Daimi Üye
Tepki
155
@SerkanNamazcı

peki listeye benide ekle ama bu bole kuru olmaz sponso faln bulunması lazım :rolleyes:

FatihBALTA

Daimi Üye
Tepki
190
Paylaşım için çok teşekkür ederim Serkan.Çok güzel düşünmüşsün gerçkten.Umarım kendine bir yol arkadaşı ve sponsor bulabilsin.Bir yardımımız olursa her zaman yanındayız.
Yolun açık ola

Tepki
1
[Çok güzel bir tur proğramı hazırlamışsın,katılmak isterdim doğrusu..7 gün sıkı bir yolculuk olucak ama değer o yeşili ve maviyi görmeye ..sizlere iyi yolculuklar iyi pedallar diliyorum...bol foto çekmeyide ihmal etmeyin

• Beğen
Tepkiler: Selim Esener

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Merhabalar.Serkan abi memleket Giresun demek.Öyleyse hemşeriyiz :) Bulancaktanım ben. Ben de yaz geldiğinde böyle bir tur düşünüyordum.Yaş gereği izin gerek,aileme açtım konuyu.Şuan için ters bir tepki yok.Belki de umursamadılar beni, bilemiyorum.Ama dediğim gibi şuan için düşünce aşamasında.Yol güzergahı için neredeyse tamamen sahil olması gibi bir düşüncem vardı.Henüz bir plan yapmış değilim ama sizide forumdan takip ediyor olacağım.Kesin konuşamıyorum ama eğer ki zamanlarda uyumda olursa katılmak isterim :)

Benim de yol güzergahım buna benzer birşey olacaktı ;

(link)

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
süper bi tur olacağı kesin ama rotanı bu şekilde yapamazsın çizdiğin yol otoban geredeye kadar o yolu e5 e aktarman gerekecek yolun biras daha uzayabilir birde önünde bolu dağı gibi bi etken var antrenmanlara şimdiden hazırlan bence hayırlı yolculuklar. ;)

Tepki
85
Serkan ve Ali kardeşlerim ikinizinde hevesini tebrik ediyorum.Burnunuza bir kere memleket kokusu gelmiş bendede aynı duygu var.Sizlerden yaş olarak epey büyük sayılırım ve tecrübelerime dayanarak bazı önerilerim olacak.
1-İstanbul veya İzmit çıkışlı bir tur zevkten çok Sinop'a gidene kadar eziyet olur kanımca.
2-Sinop'a otobüsle gidip sahilden bisikletle gitmek hem zevkli ve eğer organize edebilirsek oralardaki bisikletçi arkadaşlarla buluşarak gitmek çok daha zevkli olabilir.
3-Serkancım günde 135 km ortalama biraz abartı olur.günde 100 km kafidir.Tur eziyet halini almasın.
4-Tur zamanını Haziran ayı gibi düşünürsek hem yağmurlar azalır hemde havalar fazla sıcak olmaz hemde fındıklar daha yollara serilmemiş olur.
5-Sponsor işine gelince o biraz ümitsiz.Zamanı geldiğinde hesap yapar günlük bi bütçe çıkarırız ona göre karar veririz.

Bende sanki yarın yola çıkacak gibi yazdım ama bu fikirler ve sizlerin fikirleri zamanla olgunlaşır çünkü böyle bir tura günü birlik tura çıkar gibi çıkılmaz.

Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Valla süper bir program. Gerçekten katılmayı isterim ama fikir veren arkadaşların fikirlerini de dinlemek lazım. Bir de Giresun sanırım son nokta. Sen orada kalacaksın sanırım.

Tepki
85
Bana soruyosan benim niyetim Sinop-Rize,dönüş Giresun sonra otobüsle İstanbul

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
karadeniz yolu artık dümdüz zevksiz bi yol oldu performans yaparsınız o yolda bence en iyisi trabzona gitmek orda görülecek yerlere gitmek (sümela manastırı, zigana, hamsiköy, uzungöl uzungölden bayburta geçmek) ardından rize ve artvine gitmek daha zevkli ve doğayla iç içe olur ama bol rampalı olur bu turlar onuda göz önünde bulundurmak gerekir. rizede Elevit, Trovit, Ovit, Palovit ayder görülmesi gereken yerler daha çok doğayla iç içe olursunuz bu turda. istanbuldan direk karadenize gitmek içinse sahil yolu mükemmel şile ağva karasu akçakoca alaplı ereğli zonguldak die gidiyor daha zevkli olur bence ;)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar İlk önce tur 7 gün değilde 10 da olabilir hem Yöreleri tanımak o yolun zevk'ini çıkarabilmek için ..
Şahsi olarak max 3 kadro olmasından yanayım ama bu değişebilir ben sponsor için bütün kapıları tek tek çalmaya hazırım ...
Ama Önümüzde uzun bir zaman dilimi var düşünmek ve tartışmak gerekli ilerleyen zamanlarda katılmak isteyen arkadaşlarla müsait zamanda buluşarak fikir alışverişi yapabiliriz. imzamda yeterli bilgiler var bana ulaşmak için ben temelleri attım inşallahda gerçekleşir

Saygılarımla .

• Beğen
Tepkiler: Ali ERTURAN

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
Serkan fikrimi sormuşun teşekkür ederim.. İstanbul'dan Artvin e kadar bisikletle pedallamış biri olarak

* Yolun otoban gibi olması, yolun dik olması yolun cart curt olması nın hiç bir önemi yok sana çok şey öğretecektir. Yolda olmanın keyfini çıkart.

* Şuraya git buraya git diye bir öneride bulunmuyorum gidilecek hedef noktan belli. Bırak bisikletin seni nereye götürüyorsa oraya git. Kendin keşfet.

*şu kadar günde şu kadar km demişin? Acelen yoksa kafana göre takıl ..

* Son olarak sponsor bulamazsan takma kafana çık yola

Sevgıler, saygılar

soner69

Üye
Tepki
38
ordulu olarak çok memmun oldum orduya geldiğinde haberimiz olsun. şimdiden hayırlı yolculuklar sana.pedalarımız seninle :)

soner69

Üye
Tepki
38
@samet_özdemir

giresun ve ordunun gezilecek öyle güzel yerleri varki anlatılmaz yaşanır. hepsi birer saklı bahcedir el değmemiş bakir yerlerdir.eğer incelerseniz çok güzel ve gezilmeye değer olduğunu göreceksiniz

• Beğen
Tepkiler: samet_özdemir

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar Secenekler Sinop - Görele İsteyenler trabzon rize diye devam edebilir yada samsundan da yola çıkabiliriz çünkü maddi anlamda baya bir sıkıntı olabilir diye düşünüyorum tur ''Agustos ayları sonu yada başlarında yada temmuz ayı başlarında olabilir..

Bu arada bisikletliler dernegi başkanı bize destek olup bütün bölgelerdeki üye ve kuruculara haber verilecegi bildirildi

macindik

Üye
Tepki
27
Bisiklet
Kron
Temmuz + Ağustos oldukca, evlilik tarihi erkene alınmadıktan sonra seninleyim Serkan'ım.

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mehmet Alper CINDIK

Saol canım abim. Sinoptan aşagıya dogru güzel bir tur olacagı kesin ama bakalım bi müsait günde süper bi gezi yaparız allahın izni ilen abim 'allah mutlu etsin nice mutlu günleriniz olsun..

Saygılarımla.
Serkan Namazcı