Hayaldi gerçek oluyor (Türkiye Sahil Turu)

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Bir gün gelecek "Eeee yeter be! İstifa ediyorum!" deyip bu turu veya daha kapsamlısını ben de yapacağım. Darısı başımıza artık. Sizlere kolaylıklar...

Scudo

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
Olimposa geldik olimpos yanıyor.Bu nasıl bir şanssızlık arkadaş ya.Bosaltiyorlar olimposu

@BF Okuru
Aynen hocam tahliye ediliyormus olimpos

@fblisaru
Umarım sizde hayallerinizi gerceklestirirsiniz

@İbrahim Aslanhan
Teşekkür ederim,Aleyküm selam

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Gezginiks Takip ediyorum haberlerden, facia resmen, sabotajdan şüpheleniyorlar yangın çıkış noktaları farklı olduğu için. Yazık günahtır ya, cennet gibi topraklar katlediliyor resmen.

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
Aynen,Yazık günah.Zaten turizm berbat durumda,birde üstüne bunlar

• Beğen
Tepkiler: near cosmos

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
Çıralıda kurduğumuz kampı zorla geri toplattılar,neymiş yasakmış.Bizi bari yemeyin ,yasak diyen arkadaş özellikle kamping ismi söylüyor buraya gidin diyor.Bende özellikle gitmedim.Bir kampinge vardik,tutturabildigini istiyor.Bende dedim 10 liradan fazla vermem,kabul etmiyorsan,bankta yazatarim gene sana o parayı vermem.Ardından atladım bisiklete uzaklaştım :) Arkadan gel hadi gel 10 lira olsun diye bir ses :) Bu tur bana pazarlık etmeyi öğretti valla :)

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
Hocam bu turda performans dusunmedigimiz için ortalama hızı çok onemsemiyoruz.11.gün bitti ve mersinden olimposa vardık.2 gün arkadaşın ayağı alerji yüzünden şişti ve yol yapmadık.1 günde Antalya içindeki tarihi yerleri gezdik.Mesela antalyadan olimposa gecebilirdik ama olimposa daha fazla zaman ayırmak istediğimiz ve vücudu zorlamak istemedigimizden tekirovada kamp attik sonrasında olimposa geçtik ama sansimizdan olimposta yangın cikti.bizde mecburen çıralı da kamp attık.Yarın Finikeye geçeceğiz.
Elimizden geldiği kadar fazla yer görüp turdan zevk almaya çalışıyoruz.Illa teknik bilgi dersen :) ortalama herhalde 60-70 tir günlük mesafe.Şuan cadirdayim km saatinden bakar söylerim sonra ortalama hızı

Olimposa inmesi çok zevklide,Geri çıkması insan işi değil.hayatımda ilk defa bisikleti araçla taşımak istedim ama kimse durmadı :) Baldıra kuvvet çıktık,kendimle gurur duyuyorum :)

Tüfekci

Aktif Üye
Tepki
95
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
tebrik ederim pedalınıza kuvvet

Celiko29

Aktif Üye
Tepki
80
İsim
Orhan Çelik
Bisiklet
Mosso
Yolunuz açık olsun pedaliniza kuvvet

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
beni kıskandırmayın bak.... Ben çıktım mı 2.000 km yi geçmeden dönmem :D :D :D :D beyler yolunuz açık olsun bol fotolar bekliyoruz

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
Bisikletlere ek olarak neler yaptınız? Modelleri ney mesela? biri 28'e benziyor, uzun yolda fark ediyor mu?

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
@Musa_06-18

Ek gidon,gidon yukseltici,açılı gidon boğazı kullandım beyaz bisiklette,rahatlık olarak çok farkediyor.Brooks ve shwalbe marathon plus kullanıyorum,çantalar ortlieb set.Teknik olarak fazla bir değişiklik yok.Benim bisikletim Scott Sportster 30 arkadaşımın bisikleti Salcano Astro 212 hd,salcanonun parça değişimi çok.Jant set,gidon,gidon boğazı,sele orjinalinden farklı.Scott 28,Salcano 26 jant tirmanislarda,salcano daha iyi.
28 jant agirliktan jant mili kırılabilir diyordum ama şimdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı o kadar zor yola rağmen

Tepki
0
İsim
Tan O
Bisiklet
Salcano
@Gezginiks

Hangi campingti acaba? foruma erken kaydolsaydim yardimci olurdum..Vanilya campingin isletmecisi arkadasimdi..adrasana gidecekseniz jungle bellse gidin Gurhana Dj tanin selami var diyin cadiri kurun.dusuk cadir ve yemek ucreti alir..

Ertunç Öner

Aktif Üye
Tepki
233
Bisiklet
Sedona
Merhabalar,
Kazasız, belasız ve sorunsuz bir yolculuk olsun öncelikle. Havalar çok sıcak değil mi, sabah ve akşam mı sürüyorsunuz?
Ege taraflarına gelecektik ancak sıcaklıklar biraz korkuttu açıkcası.