Hatay

bellamy

Üye
Tepki
18
Merhaba. Hatay İskenderun'da ikamet ediyorum ben de. Adım Hüseyin. Yaş 32. Gemici olarak çalışmaktayım.

Salcano MTB bisikletim var. Yakında daha iyi bir markanın şehir bisikletini de alacağım.
Bir çok kez bisikletle İskenderun-Arsuz'a gittim. Bir kez de İskenderun-Antakya yaptım. Şu ana kadar tek takıldım. Bu tarz etkinliklerin arkadaş ortamıyla daha keyifli hale geleceğine inandığım için de buraya yazıyorum. Eğer bir etkinlik düzenleyecek olursanız muhakkak haber edin lütfen. :)

Scudo

sonerogul

Aktif Üye
Tepki
342
İsim
Soner Oğul
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bellamy
Merhaba, facebook ya da instagram'da İskenderun Bisiklet Kulübü'nü takip edebilirsiniz. Etkinliklerine katılıp, sizin gibi şehirler arası tur yapan bisikletçilerle tanışabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bellamy

myafacan

Üye
Tepki
7
İsim
Mustafa
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar, Hataydan bisiklet severlerle tanışmak isterim. Ben Antakya da bulunmaktayım ve yol bisikletine buralarda yeni başlayacağım.

Tepki
4
İsim
Yiğit D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam arkadaşlar bende Hatay'da yaşıyorum. Benim yaş grubumda benimle bisiklet sürmek isteyen benimle iletişime geçsin! 🚴 ☀
@sami_3356 Yaşım yetiyorsa sizin aranızda olmaktan büyük zevk duyarım 🚴

YusufS.

Üye
Tepki
17
İsim
yusuf
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar ben Yusuf, 14 yaşındayım ve bisiklet sürmeye başlayacağım eğer Hatay Dörtyol'da olan varsa ocak gibi sürebiliriz.

Yiğit D

Üye
Tepki
57
İsim
Yiğit Demir
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hatay Merkez de yaşıyorum. Benim yaşlarımda bisiklet sürmek isteyen bana ulaşsın