hangisini alsam acaba

Scudo

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
bana göre pek bi fark yok arada milyarcık farkı var kendinize hangisi uysgunsa onu alın :)

Hakan Bahrilli

Aktif Üye
Tepki
162
Bisiklet
Colnago
Bütçe bu kadar yüksek olunca alabileceğin seçenek sayısı da oldukça fazla. Yerinde olsam biraz daha araştırırdım. Çok kısıtlı bir seçenekle çıktın karşımıza bir markaya odaklanmışsın. Önünde o kadar çok çeşitte marka model var ki. Artık birçoğu da Türkiye'de bulunabiliyor. Bir de sanırım bu bütçeyle kendim şahsen bisiklet araştırmaya başlasam kendimce oluşturacağım listede Corratec bu listenin sonlarında bile yer almazdı. Araştırdıkça bunun sadece benim şahsi görüşüm olmadığını sen de göreceksin. Tavsiye istiyorsan da, bu fiyat aralığında alabileceğin Scott Scale 10 u şiddetle tavsiye ederim. Bunu duyduklarımdan okuduklarımdan yola çıkarak degil bizzat kullanıcı yorumu olarak değerlendirebilirsin. Çünkü 2008 model bir Scott Scale 10 sahibiyim. Bu kadar bütçe ayırdıktan sonra komponentler ikinci planda kalıyor, kadro çok daha ön plana çıkıyor. Beni dinlersen tavsiyem budur. Sonradan pişman olacağın bir karar vermeni istemem açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: emre güven

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
@Hellrack

değerli yorumların için teşekkürler ama scott hiç kullanmadım kullanmakta istemiyorum bu bütçeye göre bisiklet çok araştırdım ama benim kafama corratec revolutıon esiyo yani hem delta bisiklete ayırttırdım almam neredeyse çok yakın ben yinede belki corrateci bilenler kullananlar vardır diye konu açtım yinede bana bu bisikletler hakkında benim bilmediğim yorumlar vardır yinede araştırmaya devam ediyorum teşekkürler

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
@hakan eryiğit

scott aslında iyi bir bisiklet kadrosu donanımları hepsi kaliteli malzeme ama benim içim scota hiç ısınmıyo hep soğuk bakıyorum o yüzden almak istemiyorum yinede fikrin için teşekkürler

burak329

Üye
Tepki
33
@yusuf bekar

scott iyidir ya ilk kez scotta kötü gözle bakan birini gördüm:eek:

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
16 yaşında bi çocuğa 10000 tl lik bütçeyle bisiklet almak nasıl birşeydir ya ?:) Bisiklet alabilmek için 700 tl biriktirebildiğimde kendimi ne de çok şanslı hissetmiştim. Boşaymış meğer dünyada ne şanslı insanlar varmış :(. Kardeşim sakın yanlış anlama , gözümüz yok alır güle güle sürersin inşallah. O fiyatları görünce baya bir şaşırdım. Forumda 300 hatta 250 tl değerinde bisikletlerle mutlu olabilen geziler yapabilen insanlar varken nedir bu böyle 10 bin tl ye yakın mevlaları bisiklet için harcamak ? Belki yarışlara katılacaksın ama o paranın 5 te biriyle yarış kaldırabilcek bir bisiklet toplanır ya da alınır. Hayatta başarılar :).

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
@Hellrack

bncede cok haklısın,benim bisiklete verecek o kadar param olsa.böyle bisiklette kalmam.devamlı araştırırım.bisikletci abilerime sorarım.ama scoot tavsiyemdir sonuna kadar.
2 tekeri birbirine baglayan bi demir olsunda.ne olursa olsun,önemli olan bisiklet kardeşligi
alacagın bisiklet şimdiden hayırlı olsun.aldıgın bisileti bize göstermeyi unutma hea eyvallah

saygılarımla mc_emre

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
hepinize çok teşekkürler arkadaşlar evet yaşım 16 ama ben 2 sene bekledim bisiklet almak için ve en sonda paramı bu noktaya kadar biriktirdim ve almaya karar verdim scott alasım içimden gelmiyor yani istek yok bisiklet araştırması yaparken scotta bile hiç bakmadım yani zevk meselesi yinede bana yardımcı olan herkese teşekkürler daha yorumu olan varsa söyleyebilir yani

• Beğen
Tepkiler: mathcup

FatihDokmeci

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Giant
@yusuf bekar

Bu başlık ve içerik baştan sona kadar reklam.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
ben olsam trek hardtrail modellerini alırdım.hem fr sürüş için uygun hemde mtb. bir taşta 2 kuş :) hep hayalimdeki bisiklettir trek hardtrail .cannondale moto 4 çok sevdiğim bir fr bisikletidir.
işte trek (link)

efce

Üye
Tepki
16
üçüde süper bisikletler... ama bende o kadar parayı gözden çıkartabilseydim eğer CORRATEC 2009 REVOLUTION WORLD CUP'ı alırdım... sonrada ortalığın tozunu attırırdım...:) hangisini alırsan al şimdiden hayırlı olsun... iyi pedallar

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
teşekkürler bakalım iyice bir araştırıyorum bisiklet aralığın sonunda gelecek bakalım hangisi kısmetse