Hangi mp3 ü almak daha mantıklı?

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
Merhabalar. Bu ikisinden hangisini almak daha mantikli?
(link)

(link)

Scudo

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
sony güzel özellikle bisiklet sürerken daha rahat olur gibi , kablo derdi yok . şarkı değiştirmeye kalksan daha çabuk değiştirirsin

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kabadayi

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
SONY yapısı gereği kullanışlı olabilir ama müzik performansını bilmiyorum ipod için bolca yorum yapabilirim iki tane ipodum var 8 gb ve 80 gb lik olan bisiklete binerken 8gb lik olan gayet güzel oluyor.kulaklık kablosu zamanla terden erisede değiştirebilirsin.ben genellikle formanın arka cebine koyup kabloyu sırtımdan doğru vererek dinliyorum tabi tercih meselesi. telden mp3 dinlemek bisiklette pek hoş olmuyor ( 6inçlik telefon kullanınca bide :D )

• Beğen

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Yiğit, Sony NWZ273 siyah olanını geçen sene Vatandan almıştım. Bisiklet ya da diğer aktiviteler için alınabilecek en iyi seçenek. Ses kalitesi iyi diyebilirim. Bas sesler biraz zayıf, yine de kullanımında ki rahatlık bakımından bir süre sonra bu eksikliğini unutturuyor.

• Beğen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
i ile başlayan şeylere kullanıcı olarak kullanmamdan dolayı allerjim var. İTunes may tünes uğraşma. Al sony geç.

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam selam
Kesinlikle sony alma derim
Kullanan biri olarak tavsiye etmem
Spor esnasında terlediğinden dolayı ürün kulak içinden kayıp çıkıyor ve sinir bozuyorStandart bir mp3 çalar alıp (bahsettiğiniz diğer alternatif gayet mantıklı) ekteki gibi yada daha kaliteli bir ürünü kullanırsan daha rahat edersin bence
(link)

• Beğen
Tepkiler: Yıldıray55

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Su geçirmez ayrı bir şey "tere dayanıklı" ayrı bir şey. Ter bu tip cihazları bozuyor. Bunların tere dayanıklı olanından dahi kullandım. İki defa garantiden değiştirdikten sonra paramı iade etmelerini istedim.

pacman

Üye
Tepki
39
İsim
Mahmut Çığşar
Performans isterseniz sansa clip + oneririm. Kendim kullaniyorum , pisman olmazsiniz.

• Beğen
Tepkiler: karankabul

Soner H. Arslan

Aktif Üye
Tepki
217
Bisiklet
Focus
Itunes' dan playlist olusturuyorum, hangi parcalari alayim gibi bir sey var sandim basliga bakinca.

Mp3, mp3 calar ya da player, nasil adlandiriyorsaniz artik; Ben Sony NWZ-B173 kullaniyorum. Ter icinde yuzdu, iki defa camasir makinesinda yikandi, hic durmadan calisti. Her gece bununla uyuyorum ben, sabaha kadar da calisiyor. Haziran 2013' de aldim ve hala calisiyor. Yanina bir tane de sennheiser cx150 alinca hem acayip tatmin edici olur (Bir mp3 player' dan audiophile kalitesinde ses beklentiniz yoksa tabii), hem de uzun bir sure isinizi gorur.

Guncel modeli nedir bilmiyorum ama google biliyordur.