Hangi forum bölümüyle daha ilgilisiniz?

hangi forumla daha ilgilisiniz ?

• Tanışma-Bisikletlerimizin Fotoğrafları

• Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar

• Sağlık-Sporcu Sağlığı

• Atölyemiz

• Markalara Göre Bisikletler

• Bisiklet Firmaları

• Alışveriş

• Güncel Konular

• Bilgisayar

• Bisikletforum Cafe

• Toplam katılım
    95

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Merak ettiğim en çok tıklanan forum hangisi.. Haydi bakalım forumcular, oylarınızla forumun kalbi meydana çıksın !

not : Çoklu oy kullanabilirsiniz, tabi sadece bir defa.. Mesela bir defada 10 seçenekten birkaçını işaretleyebilirsiniz..

rica : Eh artık anket veya seçtiğiniz forumlarla ilgili görüşlerinizi de buradan esirgemezsiniz değil mi? Ricam tamammen keyfinize kalmıştır.. Oylamanız için şimdiden teşekkürler.. Nacizane seçimimi hemen yazayım "Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar"

Sevgiler & Saygılar..
Özcan

Scudo

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
En cok `Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar` bolumunu takip ediyorum.

Erzincan`dan tutun da Istanbul`a kadar her taraftan fotograf geliyor, onlara baktikca (hele bir de etkileyici bir anlatim varsa) ben de onlarla geziyi yapmis kadar oluyorum:)Cok da keyif aliyorum:)

Mesela gecen gun Pasabahce`den kalkip is yerime bisikletle gitmistim:ppPp Pardon pardon Ozcan abi o geziyi sen yapmistin degil mi:) Bak bosuna demiyorum ben etkileyici ve gercekci bir anlatimla kendimi fotograflarin icinde buluyorum ben:):):) Sayenizde sizofren olma yolunda emin adimlarla ilerliyorum:)

Saka bir yana hepsi cok keyifli gercekten:)

Herkese Saygilar:)
Tugberk

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Görüş bildirdiğin için teşekkürler Tugberk.. Sabah sabah beni güldürdün, Allah'da seni güldürsün.. Dilerim sınavlarda başarılı olursun.. Yazını okuyunca benim sınav stresimde bir anda uçtu gitti..(bu akşam dil kursumda kur geçme sınavım var da :) ) İnan senin sevimli mesajlarını ben de çok beğeniyorum.. Dilerim bu yaz beraber gezme şansını da yakalarız..

Bisiklet böyle birşey işte şizofren yapabilir, fazla uğraşmamak gerek :ppPppp

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Ben genelde Atölye kısmına bakıyorum. Tabii foruma atılan bütün mesajları okuyorum ama Atölye kısmı daha çok ilgimi çekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Özcanak

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218

Coook tesekkurler:) Vallahi ben de sizin gezilerinize nasil ozeniyorum anlatamam:) Aman nazarim degmesin soyle kocaman bi nazar boncugu olsun yaninizda benden soylemesi vallahi potansiyel bir tehlikeyim bu konuda, butun fotograflara baktikca fena halde icim gidiyo ben de istiyorum sizlere katilmak:) (tabi yarin yapacaginiz gibi 30km ortalama hizla 100kmlik bir yol katetmeyi dusunurseniz anca arkanizdan su dokerim bastan soyliyim:) )

Sinav temennilerin icin de ayrica tesekkurler Ozcan Abi insallah bu yil su sinavi guzelce atlatirim da en kralindan bir bisiklet isteme yuzum olur aileme karsi:)

(Yazdigim yazinin konuyla hic alakasi olmadigi icin degerli adminler`den kusura bakmamalarini diliyorum fakat Ozcan Abi`nin bu guzel mesajina karsilik vermemek de ayip olurdu yani:) )

Saygilar:)
Tugberk

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
En çok ilgilendiklendiğim bölümlerin başlıklarının yanında adım yazıyor ;) Hehe... :)

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bayağı bir oylama olmuş.konuyu sıcak tutalım:)

bugra_ozer

Üye
Tepki
21
İsim
Buğra
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Her ne kadar konumum nedeniyle katılamasamda katılan arkadaşları izlemekten hoşlandığım için "Şehiriçi Gezi ve Tur Fotoğraflarımız " bölümü ile daha çok ilgiliyim.

• Beğen
T

Tuğrul

Misafir
Aslında yöneticilerin katılmasına gerek var mı ? Bu ankete??:D:D:D

Hepsine tabi ki:D

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
girmediğim yer yok desem açık bi cevap olurmu :D:D:D ama gerçektende öle yeni bi üyeyim ama bisikletle ilgili açlığımı burda gideriyorum ...

• Beğen
Tepki
8
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
Ben en çok gezi organizasyon ve fotoları ile atölye konularına giriyorum. Bisiklete uzun zamandır biniyorum ama yeni yeni herşeyiyle ilgilebnmeye başladığım için atölyedeki konular ilgimi çekiyor. Özellikle bisiklet aksesuar tanıtımları ve bisklete takılmasıyla ve tabii faydalarıyla ilgili bölümler çok hoşuma gidiyor. Umarım bu konularda paylaşımlar daha da artar.

• Beğen

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
merak ettimde arkdaşalar siz hangilerini seviyorsunuz

madem sordum ilk cevabı ben veriyim:)

1-Bisikletforum CAFE
2-Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar
3-Atölyemiz

skull_mrt