Hangi bisiklet türüne sahipsiniz?

Hangi bisiklet türüne sahibsiniz ? (Anket)

• 1- Yol/Yarış bisikleti

• 2-Şehir bisikleti

• 3-Dağ bisikleti

• 4-Trekking/Tur bisikleti

• 5-Katlanır bisiklet

• 6-Eletrikli bisiklet

• 7-Gravel

• 8-Diğer

• Toplam katılım
    255

oscak41

Rider
Tepki
402
İsim
Osman Çakmak
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1 yol 1 dağ, dağ bisikletini 1 kya satıyorum falan elinmden çıkarmaya çalışıyorum.

Scudo
Tepki
75
İsim
Ali göktaş
Bisiklet
Bianchi
Tandem bisiklet trekking bisiklet ve yol bisikleti

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dağ bisikletimin yanına bir tane de katlanır bisiklet aldım, hem farklı tür zevki tatmak için hem de bir yere gidersem yanımda götürür, aileden birileri de biner vs diyerekten...
ancak iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Umarım fuzuli değildir. Böyle de huyum var. Aslında kupon ve indirimle çok da uyguna aldım.

• Beğen
Tepkiler: mazot ve el Cezeri

Coolman_27

Üye
Tepki
64
Nasıl çaldırdınız? Merak ettiğim için soruyorum.
İkisini de etrafı kapalı, dışardan görünmeyen sitenin içinde binanın önünden çaldırdım. Birincisini ilk kez gece dışarda unuttuğumda çaldırdım. Sabah kalktığımda yerinde yeller esiyordu. İkincisinde de gündüz saatlerine kısa süreliğine eve çıkmam gerekmişti, ama evde işim biraz uzadı. Bisikleti unutmamıştım ama nasıl olsa herkes dışarıda, bu kadar insanın içinde çalınmaz diye düşünmüştüm. Ama kader yine ağlarını örmüştü, hava hafiften kararmaya başlamıştı. Bu seferki kameradan izlediğim kadarıyla son derece profesyonel bir biçimde bisikletin çevresinde yaklaşık yarım saat dolandıktan sonra uygun zamanı bulunca herkesin arasında bisiklete binip kayıplara karıştı.

• Üzgün
Tepkiler: mazot

Deep Below

Üye
Tepki
24
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İkisini de etrafı kapalı, dışardan görünmeyen sitenin içinde binanın önünden çaldırdım. Birincisini ilk kez gece dışarda unuttuğumda çaldırdım. Sabah kalktığımda yerinde yeller esiyordu. İkincisinde de gündüz saatlerine kısa süreliğine eve çıkmam gerekmişti, ama evde işim biraz uzadı. Bisikleti unutmamıştım ama nasıl olsa herkes dışarıda, bu kadar insanın içinde çalınmaz diye düşünmüştüm. Ama kader yine ağlarını örmüştü, hava hafiften kararmaya başlamıştı. Bu seferki kameradan izlediğim kadarıyla son derece profesyonel bir biçimde bisikletin çevresinde yaklaşık yarım saat dolandıktan sonra uygun zamanı bulunca herkesin arasında bisiklete binip kayıplara karıştı.
En iyisi sağlam bir kilit alıp sağlam bir yere bağlamak. Ona rağmen de çalınabilir ama ihtimali çok çok düşer.

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
281
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
Her bisiklet, her şey için yeterlidir. Sen yeter ki onunla vakit geçirirken mutlu ol ve güzel zaman geçir. Gücünün yetmediği yerde inersin, elinle itersin. Şimdi senin sorunun altına elli tane yorum, bin tane şu parçayı yükseltsen daha iyi olacaktır yorumu gelecektir. Sen kim ne derse desin kafana takma. Yolda durup kamp yaptığın zaman seni idare edecek ekipmanın varsa, gerisini boş ver gitsin. Zaten sana en güzel anıyı, hatırayı bırakan o çıkamadığın zorlandığın yokuşlar, kafanda yer edecek zorluklar yer edecek. Kıssadan hisse; Sen çık, yoluna bak. Zaten gidemediğin yerde elbet bir vasıta bulup kendini evine geri taşırsın.
o kadar doğru yazmışsınız ki. çok fazla ekipmana takıldığımız zaman yıllar geçip geriye dönüp baktığımızda bu ekipmanlarla debelenmelerimiz aklımıza geliyor sadece bisiklet için değil hemen her şey için geçerli. mesela biz eşimle dahon katlanırları aldık 2016 yılı gibi, uçakta gelirken zarar görüp cantları çıtır çıtır etmesine rağmen 12 günde 3 ülke gezdik sadece bisikletle, kamp alanlarında kaldık vs vs. en güzel anı. hiçbir şeye değişmem. gerisi ıvır zıvır.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI

suyunsesi

Forum Bağımlısı
Tepki
6.084
İsim
Turgay
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rahat kadro (endurance kadro) bir yol bisikletim var. Yakın bir gelecekte ya elektrikleneceğiz ya da bir adet elektirikli getireceğiz yanına (kısmetse). :)

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.230
Bisiklet
Mosso
Bir katlanır, bir yol bisikleti, biede mtb den bozup tura çevirdiğim tur bisikletim var; bu ara şeytan gravel al diye dürtüyor ama bakalım

• Beğen
Tepkiler: Bisikletsever_

areklim

Daimi Üye
Tepki
4.217
İsim
fuat d
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
1 gravel 1 mtb 1 katlanır artık yeter :)