hand grip (elcik?) yardim!!!

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
2 gundur ariyorum, bulamadim :( belki aranizda bana yardimci olabilecek birisi vardir..

benim yaris bisikletim icin elciklere ihtiyacim var (bir cift) ama elcik dogru terim mi bilmiyorum, handlebar grip degil aradigim, gidonun uzerinden cikan 2 fren kolunun boynuz cikintilarini icine alip kavrayan plastik parcalar.. hem ele destek veriyor, hem de fren kollarinin havzalarini dis etkenlerden bir nebze koruyor..

umarim neden bahsettigimi anlatabilmisimdir :( bakmadigim yer kalmadi.. ama hep gidon icin duz elcikler cikiyor karsima..

bilen var ise ve yardimci olabilirse cok sevinirim...

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yarış bisikletlerinin STI kollarının üzerini örten plastik parçalardan bahsediyorsunuz sanırım?

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

aradığınız yukarıdaki fotoda işaretlemeye çalıştığım parça mı? daha doğrusu oradaki plastik kaplama mı?

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
peki nerden bulucam :( beni unutmayin diye gene yaziim topice de biraz yukarida kalsin dedim... n'olur yardim... :eek:

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Geçen gün rafları karıştırırken bir takım buldum.Renk olarak beyaz ve Shımano
Ama bildiğim kadarıyla model farklılıkları var.Sizin vites kolunuza uyup uymayacağını bilemiyorum.Eğer düşünürseniz Sirkeci Efor Bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Eğer Sirkeci'ye yolunuz düşer ise ve Efor Bisiklet'teki parça size uymaz ise, bir de yine Sirkeci'de Pedal Bisiklet'e bakın derim. Artık biraz daha motorcu oldular ancak hiç olmadık şeyler çıkabiliyor orada insanın karşısına...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
tesekkurler :) gitmeden su isi halledeyim hemen :) ben nette adreslerini bulmaya calisicam, eger bulamazsam sizden tekrar yardim isteyecegim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sirkeci tramvay durağında inilir, Mc Donald's'ın yanındaki sokaktan içeri girilir, önünüze çıkan sokağın karşı sırasındaki KRON satan tek mağaza Efor Bisiklet, Pedal Bisiklet'te aynı sırayı aşağıya doğru takip ettiğinizde sola döndükten sonra o sırada kalan son bisikletçi :).