Hamachi

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaslar hamachi adlı bir program var .. sanal internet üzerinden ag baglantısı kurmamıza yarıyor bu program .. Biz arkadaslarla kurduk bilgisayarlarımıza half life nfs2 crbon most wanted fifa vs oyunları oynayabilioruz . internet üzerinden birbirimize bu programla baglanıoruzz . Cok işlevli bir program yani msn işinide goruor dosya paylasımı vs .. ama en keyiflisi evimizden online oyun oynuyoruz . Bilgi için google da turkce sayfalarda aratın bulacaksınız ..

Scudo

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
teşekkürler

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
biz de arkadaşlarla oynuyorudk half life falan ama artık zaman bulamıyoruz:) zaten bilgisayarım biraz fazla geride kaldı günümüzden.. oyunları çalıştıramıyorum:) iyi eğlenceler..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet biliyorum o programi cok gusel bisi sanki evinde network yapiyormusun gibi lan gamesten oyun oynayabiliyorsun bazi oyunlarda internetgame yok cunku sadece langame var cok ise yariyor bu :)

salihcan52

Üye
Tepki
1
çok manyak bi program süper bişi biz fifa world cup 2006 nın turnuvasını düzenlemiştim bu hamachiyle en iyi saran

CS 1.6 ;) tabi bu benim tercihin bravo paylaşımın için.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Bu zımbırtıyı bilgisayara ilk kurduğumuz zaman (arkadaşlarla birlikte) Counter Strike oynarayarak sabahlamıştık... İnternet cafe'de arkadaşlarla CS oynamanın verdiği keyfi evin rahat, temiz ve sigara dumansız ortamında ikiye katladı. Programı çıkaranın elleri dert görmesin.

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
Bende kullanıyorum
ilginç bir program...
hoşşş

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Call of duty 2 de oynanıyor hamachiden . Multiplayer ile oynayan arkadaslar olmus , suan bizde denioruz ..

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
bizde fifa 2007 turnuvası yapıyoduk :)
bir gün turnuva yapsak ya bizde ??
çok hoş olur :)