Halı sahada Hangi Futbolcusun?

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
selam arkadaşlar başka bir forumda gördüm ve burda da olsun istedim:)

bir çoğumuz düzenli olarak halı saha maçlarına gidiyordur,peki maçlarda kendinizle en çok hangi futbolcuyu özleştiriyorsunuz?

ben başlatayım kendimi Lugano olarak görüyorum:D (takımda öyle:D ) takımın kaptanı ve defansı düzenleyen elemanım :) sıra sizde

Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Sabri'den halliceyim futbol konusunda :D Defansım iyidir ama acımam gelene,herhalde ondan kimse çağırmıyor maç olduğunda.. :D

• Beğen
Tepkiler: Taner Rona

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
Oyuncu eksikliğinde en son çağrılan adam benim, kalede iyiyimdir, üstüme çok hızlı gelirse top eğilirim :)

son 20 dk yorulan biri yerine kaleden oyuna geçip uzun uzun deli dumrul gibi koşarım. Bıktırıp 1 gol atıp rahatlarım :p

Hangi futbolcu derseniz İbrahim Üzülmez :)

selamlar

• Beğen

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
ahahahhahahahahahah koptumm yorumları okurkenn yaa :D ben kendimi taraftar gibi görüyorumm , ama maç başlamadan bi kaç defa şut çekmeme izin veriyorlar sağolsunlar :D hala ayağımın neresiyle vurmam gerektiği konusunda kararsızım :D

• Beğen
E

Ekentok Mustafa

Misafir
Sabri gibi koşarım çalımlarım ve paslarım iyi olsa da son vuruşlar Sabri gibi kötü :rolleyes: :D

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Genelde halı sahada sınıfla yada öğretmenlerle maç yaparız. Ben hep izlemeye giderim. Bazen 1 kişi gelmez yada biri sakatlanır beni devreye sokarlar, bilirsiniz toplar sert oluyo, kaleye hiç geçmem, kafa toplarına çıkmam, önce düşünür sonra topa vurarım. Vurduktan sonra topun nerelere çarpıp nereye gideceğini hesap eder oraya doğru koşarım ama nedense hiçbir zaman o hesapladığım noktaya top gelmez :). Sert top mu geliyo aman aman hiç bulaşma derim içimden. Gaza getirip koşturtmaya çalışırlar ama yemezler. Her ne kadar kızlar izlesede kötü oynayışımı gurur meselesi yapmam golümü atamam şovumu yapamam. Rakibe sert girişmem ama rakip bana sert girişir. Genelde 100 şutumdan 2 si kaleye uğrar ve genelde 0 ı gol olur. Uzun lafın kısası Orta doğu ve balkanlarda ben gibi futbol oynayan bi futbolcu yoktur o yüzden kimseye benzetmem kendimi :). Ama çıkışında futbol benim neyime deyip bisiklete atlar evimin yolunu tutarım, herkesin bi uzmanlık alanı vardır.

• Beğen

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
forumda az topçu var anlaşılan :) valla 1 haftamı sağlam geçirdiğimi hatırlamıyorum :) en son sol ayağıma darbe aldım 1 aydır geçmedi sezonu kapadık herhalde :)

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
bende xavi gıbı olmak ısıtıyorum devamlı ve duzenlı pas atmaya calışırım