Haftaiçi istanbul içinde 100km ve üstü yapabilecek arkadaşlar arıyorum..

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Başlıkta yazdığım gibi haftaiçi binebilecek ve uzun sayılabilecek mesafeler olan şile, ballıkayalar, ömerli, anadolu feneri, rumeli feneri gibi yerlere gitmek için bana eşlik edebilecek yol arkadaşları arıyorum. Tek başıma 10km bile gitmem, bu yüzden haftaiçi nerdeyse hiç bisiklete binemiyorum :( Amacım kondisyonumu uzun mesafeler yaparak sürekli arttırmak, bir abimin de dediği gibi "Km yap, denize at.." Belki aranızda böyle geziler yapan vardır ama haberim olmadığı için katılamıyorum.

Bana ulaşmak isterseniz msn adresim divinity666tr@hotmail.com telefonum 0555 477 0 154..

Scudo

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Yol arkadaşlığının tecrübesini yaşadığım için değerini çok iyi biliyorum, bu yüzden ne kadar haklı olsan da; tek başıma binmekten hazzetmiyorum.

Tepki
0
ben sana eşlik etmek isterim.yalnız bu hafta tatile gidicem 5 eylulden sonra olabilir.ümraniyede oturuyorum ve yol bisikleti kullanıyorum ama cok dayanıklı oldugum soylenemez.tel:05445790302
murat

S

scarface_davud

Misafir
avrupa yakasında oturuyorıum ama antreman yapmak için karşıya gecıyorum gunluk 55-70 km arası gıdıyorum ama mevsim kış olduğu için yağmurlu havalarda cıkanıyorum ben sana eslık etmek ısterim fakat bende yol bısıkletı var

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bende avrupadayım hafta içi geceleri yagmur yagmazsa cıkabilirim yol bisikletım var

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
burada gönüllü bi deli var ama beni 100 km kesmez + kocaelinde kalmasam hemen gelirdim ergün ama olsun bu okulun illaki sömert tatili olacak o zaman yaparız hocam... 1,5 ay sonra görüşmek üzere bye

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago
Ben ve arkaadaşım akşamları yol bisikletlerimizle hava güzel olursa beşiktaş veya bebeğe kadar gidip geliyoruz eğer olursa beraber gezelim akşam turlarında biz topkapıdan cıkıp sahile iniyoruz 20-25 km arası sürüyor
selamlar

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Hafta sonları Caddebostandan Formula1'e oradan Kurtköy üzerinden Paşaköye Paşaköyden Sabiha Gökçen havaalanı kapısına oradanda sahilden tekrar Caddebostana gelmek isteyen yol bisikletli arkadaşlar varsa sabahları Saat 9:00 da Caddebostan migrosun önünden gruba katılabilirler.
Toplam: 120 Km yol yapıyoruz. ( Yağmur yoksa Cumartesi ve Pazar günleri ... )

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
biz onu yapmıstık yazın: pazar hava durumuna gore katılabılırız 4 kisi lık gurubuz capa da ikamet edıyoruz

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago

burgaz olur tekrar yapın bakalım en kısa zamanda
mesela bu hafta sonu hava uygun olursa katılırız gruba kondisionumuz yetermi onada bakarız hem
ok mi delikanlı

peace up, ain' time down

surfer

Aktif Üye
Tepki
62
İsim
Kerim
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ersun selam,
Eger fırsat yakalarsam size katılırım. Pazar günü için mesajını almıştım, sonra seni aradım ancak ulasamadım..
Kerim

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago

selamlar Kerim bey sizde gelirseniz şahane olur
umarım hava böyle devam eder
görüşmek dileiğle

peace up

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Hem okuyup hem çalıştığım için bisiklete binme fırsatım olmuyor, ama birlikte binen herkese selamlar tebrikler iyi sürüşler..

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bak bu sana dedıgım olay fınısh de adamın nerdeyse altına gırıyordu

Konuyla alakasız olduğundan silinmiştir.

Düzenleyen : Tuğrul

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago
evet ama bisikletciler yan yana diil resimde t mobile biraz önde yaklaşık bir boy
ve yahoo messenger i ac delikanlı istersen online olduunda goreim
ok s

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
pazar hava hafif yagıslı dıyor duruma gore davranırız

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
biz kaçkar bisklet grubu olarak pazar sabahları saat 8 de kızıltopraktaki dükkanın önünde hareket ediyoruz, aydos tepe yapıp geri dönüyoruz... toplam 80km yol yapıoruz ama aydosa girdğimiz için en az 30 km arazide biniyoruz... gelmek isteyen mtb cileri...

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130

Merhaba.Emre Bisiklet Ekibi olarak gezinize katılmak isteriz.Fakat Avrupa yakasından geleceğimiz için çıkış saatiniz bizim için biraz erken.Aynı yakda olsak sorun olmazdı.(Çünki bizde erken gitmeyi severiss.)Pazar günü ilk vapur saat 07:40 haraket ediyor Eminönünden.Saat 08:00 de kadıköye varıyor.Bizim vapurdan inip kızıltoprağa gelmemiz de 15 dk.Sürüyo desek saat 08:15 de ancak orda olurus.Eğer sizin için sorun olmayacaksa saati biras ileri alamasmıyız. ???