gunesi yakalamak-belgrad ormani 16.11.2006

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında turkeyexpert2000 tarafından paylaşıldı.

1. turkeyexpert2000

turkeyexpert2000 Yeni Üye

Seviye:
    eski bisikletimden kurtulup yeni bisikletimi daglara vurmanin zamani gelmisti. bir kac arkadasi aradiktan sonra herkesin bir takim isleri olduguna karar verdim,
    ve persembe gunu 14:00 de ancak evimden cikabildim, aksilikler pesimi birakmadi, araba anahtarini evde unutmustum, ama inatciydim ve bir cilingir cagirdim tekrar yola koyuldum,
    kopekler bu adam ne yapiyor dercesine bisikletimi bir araya getirisimi seyrettiler.

neset suyu na kadar gidip ordan parkura girdim,saat nerdeyse 3 gibiydi
    gunesi ormanda yakalamistim

parkur heyecanli degildi, biraz kaybolayim dedim
    45 dakika kadar durmadan gittim, yuzumden akan terin tuzunu yuzumde hissettigim an
    yon kavramim cok iyi olmasina ragmen bir ara kayboldugumu hissettim
    ve tekrar neset suyuna geri dondum, bisikletim ozledigim camura bulanmistik
    tekrar bir baska yola girdim.

artik saat 4 e yaklasiyorduki geri donmem gerekiyordu.
    dallas lakapli bu amcamdan ceviz almaya karar vermistimki nekadar piknikci varsa hepsi toplandi bir seyler almaya basladilar. ayagimi surterek mi geldim diye kendi kendime dusunmeye basladim,
    15 kadro amoeba scud artik bagaja cok daha kolaysigiyor.
    belgrad ormanindan son bir poz
    bu abinin resmini cekince oyle hosuna gittiki , haftaya resmini bastirip ona hediye edecem, ben alisveris yaparken yandaki adamda alisverise durdu. yine ayagimi surttum galiba
    radyoda chris de burg - traveller caliyor - eve donus
    dire straight calarken trafikle bogusmaya kaldigim yerden devam ediyorum.

2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    yeni bisikletin hayırlı olsun tüm aksiliklere rağmen bisiklete binip gezmen bisiklet sevgisini gösteriyor demekki ayaklarına sağlık :)

turkeyexpert2000 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

quads-996.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
Ekran Görüntüsü (6).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...