Güncemden - XLC Heybe İncelemesi

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Güzel bir inceleme eline sağlık :) Önümüzdeki hafta konu daha cazip :) Merakla bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Güncemden

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Bu çantanın büyük olanını ben de kullanıyorum ve memnunum. Tek sıkıntısı alt kısımdaki bagaja bağlanan yerin sabitlenmemesi. Bu yüzden bir iki kez yerinden çıkıp düşmüşlüğü var.
Teşekkürler Yiğit. İncelemeleriniz detaylı ve başarılı:harika:

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
faydalı bir video olmuş eline sağlık..

bu gibi ürün tanıtımlarını yabancılar sular seller gibi yapıyor, bizim insanımızın da bu gibi paylaşımlara girmesi şart, yani daha çok paylaşım yapılması lazım.

ayrıca XLC nin daha ucuz olan bi heybe çantasını almaya niyetliyim, XLC markası iyidir severim o_O

Emre Sefa SEFER

Daimi Üye
Tepki
342
İsim
Emre Sefa SEFER
Bisiklet
Merida
Ben fiyatı yüksek buldum. Şöyle yüksek buldum, illa ki verilen paranın hakkını veriyordur ürün özellikleriyle. Ancak eğer dünya turuna çıkmayacaksanız tur heybelerinin çok fazla seçeneği var. En basiti de Decathlon gibi mağazalardaki 150 liraya iç hacmi oldukça geniş ve dış cebi bulunan su geçirmezlik fosfor şeridi vs. özelliği bulunan heybeler...
İnceleme için teşekkürler...

eren konu

Forum Bağımlısı
Tepki
565
Bisiklet
Specialized
güzel inceleme olmuş emeğine sağlık
fiyatlar çifti için mi?
eğer tek için ise ortliebden çok da ucuz sayılmaz.

• Beğen
Tepkiler: Güncemden

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@MehmetAliB. Abi zaten ben bu heybeleri ilk senin likya turu yazında gördüm ve sonrasında almaya karar verdim iyikide almışım, dediğin gibi klips olsa süper olur ama ben onu bağladım direkt :)

@eren konu çifti için tabiki fiyatları

@Türka¥ Daha çok ürün incelemesi yapıcam ama malum türkiyede ürün fiyatları pahalı hemen hepsini elde edemiyoruz

@Emre Sefa SEFER aslında şöyle söyliyeyim Türkiye turu için olabilrcek bir heybe ama dünya turuna yetmez neyazıkki, dechatlondaki heybelerin hiçbirinde klips sistemi yok neyazıkki ama kısa bir süre sonra onlardanda edinip incelemeyi düşünüyorum :)

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
ben sadece sen yap demek istemedim zaten :)

daha çok insanın bunu yapması lazım, özellikle internetten satın aldığımız ürünleri görmeden dokunmadan alıyoruz
neyse ki yabancılar bu konuda daha çok iş çıkartıyor, bu da çok faydalı oluyor

tekrar tşkler

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Türkay E yapıyoruz işte bizde :) Yavaş yavaş sayımız artıyo...Sizlerde çektiğimiz videoları izledikçe beğendikçe paylaştıkça ve abonemiz oldukça biz daha çok motive olup daha çok video çekiyoruz... :)

Mesela önümüzdeki haftalarda benden de tubus logo ve ortlieb incelemesi gelecek, heyecanla bekliyorum elime ulaşsın diye :)

osiosborn

Aktif Üye
Tepki
151
İsim
Onur Ö.
Bisiklet
Trek
Elinize sağlık inceleme güzel olmuş.

Bende heybe arayışındayım. Bu çantayı almayı çok düşündüm ama sonra vazgeçtim. Ortlieb Veya vaude alacağım.

Araştırıldığında 50-100TL daha vererek Türkiye'de Ortlieb ve Vaude marka çantalar bulunabiliyor.

Hatta şu ikisini buldum bilgi olsun diye,

Ortlieb front roller city : 300TL
Vaude aqua back: 350TL

Yurtdışından 100-150TL kadar daha ucuza getirtilebilir.

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@BF Okuru çok iyi olur hemde alacak arkadaşlar daha iyi karar verebilirler ikisinide izledikten sonra :)

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
@BF Okuru

bu forumda ne kadar çok kişi var ama videolar aynı oranda izlenmemiş maalesef daha çok izlenme daha çok ürün incelemesi getirir hadi arkadaşlar.

yeni ürünlerin incelemesini bekliyoruz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ziyainal evet aynı şeyden bizde dertliyiz aslında...Güncemden ile ortak projeler de yapıyoruz özellikle insanlar sıkılır mı diye aynı gün video yayınlamıyoruz ben çarşambaları 20.00 de yayınlıyorum, güncemden ctesileri 20.00 de yayınlıyo...Artı oturup üzerinde düşünüyoruz neleri çeksek neleri yapsak, sen şunun videosunu çek bende bunu çekerim, ortak da şu videoları çekeriz tarzında, amacımız maddi bi gelir kazanmak ya da ticari değil bilakis cebimizden ciddi para harcıyoruz bu işe... Böyle düşünmenize destek olmanıza gerçekten sevindim, teşekkürler...

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
@osiosborn

Bahsettiğiniz fiyatlar tek fiyatıdır. Xlc çift olarak satılıyor.

UPCycling

Aktif Üye
Tepki
57
İsim
Nusret
Bisiklet
b'Twin
XLC'yi hangi siteden satın alabiriz?

pedalterapi

Daimi Üye
Tepki
1.136
İsim
erhan erdem
Bisiklet
Carraro
Hepsiburada da sıfırı satılıyor. Hem ön heybe (lowrider) hem de arka heybe (carrier).

Sahibinden'de de var ilanlar

• Beğen
Tepkiler: UPCycling

UPCycling

Aktif Üye
Tepki
57
İsim
Nusret
Bisiklet
b'Twin
Bununla (link)
(link) bu arasındaki fiyat farkının sebebi ne? İkinci linkteki %100, öteki %60 felan mı su geçirmezlik açısından? Heybelerin birbirinden bağımsız olmasının avantajları ve dezavantajları neler?