*Güncel Fotoğraflarla* Suntour EPICON maşa ve Deore parçalar...

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Arkadaşlar pazarlık dozun da vardır toplu alımlarda ciddi indirimler yapacağım ve her türlü takas değerlendirilecektir...
Öm atıp parça hakkın da bilgi ala bilirsiniz hatta hemen alta da yaza bilirsiniz ola bildiğince yardımcı olmaya çalışırım...
Yakın iseniz parçaları görebilirsiniz, bir çay kahve de ikramımız olur ;) ...
Ulaşım özel mesaj yoluyla dır, ürünler Türkiye'nin her yerine PTT Kargonun Kapıda ödeme hizmetiyle yollanabilir...

X-Mission Camp Series gidon, çizikli ama istenirse güzelce tıraşlanıp istenilen her renge boyana bilir(hiç bir fark almadan)... 10tl

(link)

(link)

(link)

X-Mission Camp Series gidon boğazı, çok temiz çiziksiz... 10tl

(link)

(link)

Sr Suntour Epicon maşa 1 çiziği var o da maşanın sol tarafındaki epicon yazısı çizik fotoğraf da gözüküyor, kesinlikle çalışmasında en ufak sorun yok, ayrıca yanında lockout kolunuda veriyorum ve maşanın şaft borusunun uzunluğu 18cm istenirse ayrıntılı foto göndere bilirim... 180tl

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

18'' Ameba HUSSAR kadro, çizikleri fotoğraflar da gözüküyor... 120tl

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Shimano Hallowtch ayna kol çizikleri fotoğraflar da belli, istenirse tıraşlanıp istenilen her renge boyanır(hiç bir fark almadan)... 40tl

(link)

(link)

Shimano M540 SPD Pedal 30tl yanın da kallerini veremiyorum, ayakkabı da kaldılar çıkmıyor vidaları yalama olmuş...

(link)

(link)

Dip Not: 50 mesajınızı dolmamış ise bu konuya yaza bilirsiniz 1 sefer yazasanız yeterli olur...

Scudo

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
İlanım yeni şekliyle günceldir, Deniz abi ye çok çok teşekkür ederim...

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
İlan günceldir...

Kadro: 110 TL
Maşa: 170 TL
Ayna Kol: 35TL
SPD Pedal: 25 TL

Olmuştur...

Mantıklı takaslar değerlendirilir!

İhtiyacım olan ürünler;

*Hidrolik fren seti maksimum 150 TL'ye...(Seri dışı olmasın tercihen Avid Juicy 3 v.b.)

*Çivili platform pedal...

Tepki
2
gards maşa hava kacırıyormu ne zamndır kullanıyorsun,bosluk varmı şuankı durumu nedır ozelden msj atarsan sevinirim.

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@Emir Beyatlı

Arkadaşlar maşa da yazdığımın dışında bir sorun yok, sadece bir çiziği var o kadar...

Tepki
2
gards bnde masana talıbım amapazartesı bi odenek bklıyorum.satılmazsa almk için sıraya grecem ...tabiki bnm odenıgı tahsıl edebilirsem...insallah satılmaz o gune kdar...

Ö

önder öncü

Misafir
merhaba gidon ve gidonboğazı alırım

aynakolu alırım

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Ben anlamıyorum, hadi özel mesaj sayısını doldurmadınız oraya yazıyorsunuz, e-posta adresimi özel mesaj atıyorum msn ye eklemiyorsunuz yada e-posta atmıyorsunuz hani kullanmıyorsanız msn ilanıma yazın haber verin diyorum oda yok bu insanların sorunu ne? bir de sırf soru sormak için ilanı meşgul etmeyin ha canınız sağolsun en azından ilan güncel kalıyor... HERKESE SÖYLÜYORUM ALMAYACAKSANIZ SIRF SORMAK İÇİN BURAYA YAZIYOSANIZ BENİ MEŞGUL ETMEYİN! SÜREKLİ ŞURAYI AÇMAK ZORUNDAMIYIM???

Edit: Bu laflarım ismi lazım değillere şu an şu konuda mesajları görünenler lütfen üstüne alınmasın... Saygılar...

Ö

önder öncü

Misafir
merhaba
dün akşam ben alıcam dedim sana.
ve bugün aynakolu sökülecekti
kargo numarayı göndercektin ???

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Şu güzelim parçalar niye satılmadı hala anlamadım :( kadronun son fiyatı 100 TL'dir. :eek: