Gravel Bisikletlerimizin Fotoğrafları

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Açıkcası çok güzel cevap oldu🙂ben de yokuş sevmeyen (göbeğime bağlıyorum) ve ileride soulrider yaptırmayı düşünen biri olarak sizin ve yasin beyin buradaki tecrübesi benim için çok kıymetli. Rahat bi şekilde 35 40 lı hızlara da çıkabiliyor mu acaba düşünüodum(cahilce olabilir) ama onu da cevaplamışsınız kendi adıma teşekkür ederim.
Güle güle kullanın.

Renk paleti dolayısıyla acaba binmeye başlayınca kısa bi samba melodisi geliyor mu😀😀 o da bi başka merakım..
Rica ederim. Faydası olduysa ne mutlu. Evet rahat bir şekilde 35-40 gibi hızlara çıkabiliyor hatta yol bisikletime oranla daha dik pozisyonda kullandığınız için ki bunun için tasarlandı, hızı pek hissetmiyorsunuz.

Rengi bisiklet üstüne uygulayana kadar samba etkisini düşünmemiştim aslında. Önce Yasin paylaştı bisikletin fotoğrafını brazil etiketiyle ve sonra bende de jeton düşmüş oldu. Farkında olmadan brazil esintili bir tasarım yapmışız. Melodisini boşverin şu an telefonumun zil sesi bile mas que nada... 😆

Scudo

tunahankayak

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Tunahan
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Elimdeki jant lastik setini kullanmaya vakit ve firsat bulamadığımdan satmaya karar verdim. Bu tarz bir set yapmayı düşünen olursa cok az kullanıldı. (Max 50 km)
Mavic crossride 27.5
Hutchinson cobra 2.1'
Cs hg50 11-36 ruble

Dosyalar

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gravel'a binenlerin artması dileğiyle

261771 dosyayı görüntüle
vaavvvv arka ruble 42lik mi.aynakol da 46.30 sanırım. süper kombinasyon. grx 812 arka aktarıcı nın kapasitesi 31 t ve 42 dişliyi destekliyor. Buna rağmen önde 16 aralıklı çift aynakolla sunulan modeller var. bu mümkün oluyor demekki. bu aktarıcı nin tek yaprak aynakolla kullanılması gerek diye biliyorum
269777 dosyayı görüntüle
Türkiye den satın alma seçeneği
(link)

İlk Gravelim yol bisikletim olacak iyi birşey olsun istiyorum bunu alma şunu al dediğiniz var mı ?
merhaba . bütçeniz varsa fuji jari bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

mhmtp

Daimi Üye
Tepki
472
İsim
Mehmet Pehlivan
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
G2 de var hocam ön maşada 3 delik
Büyük artı, genel olmuyor neden yapılmadığını merak ediyorum fabrikada saniye sürmez, ek masraf çıkarmaz.
Sizden sonra carraronun sayfasında baktım G2 üzerinde delik yok.

mhmtp

Daimi Üye
Tepki
472
İsim
Mehmet Pehlivan
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
gravel-g2-322.jpg
Malesef yok. Ni böyle gerekli birşey kalkar.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.125
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Büyük artı, genel olmuyor neden yapılmadığını merak ediyorum fabrikada saniye sürmez, ek masraf çıkarmaz.
Sizden sonra carraronun sayfasında baktım G2 üzerinde delik yok.
2021 model g2'lerin maşasında bagaj deliği ile geldi önceki modellerde sadece iç tarafta çamurluk bağlantısı için vardı. Sitesindeki görselde bulunan bisiklet önceki sezondan olan bisiklet üşenip bir detaylı fotoğraf çekmekten aciz oldukları için görselde yok. Örneğin (link) bu ilandaki modelde var.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve mhmtp

mhmtp

Daimi Üye
Tepki
472
İsim
Mehmet Pehlivan
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
2021 model g2'lerin maşasında bagaj deliği ile geldi önceki modellerde sadece iç tarafta çamurluk bağlantısı için vardı. Sitesindeki görselde bulunan bisiklet önceki sezondan olan bisiklet üşenip bir detaylı fotoğraf çekmekten aciz oldukları için görselde yok. Örneğin (link) bu ilandaki modelde var.
Tur için de düşünen bir çok arkadaş sırf bu yüzden eliyor bu bisikleti.

tlgbltcn

Üye
Tepki
103
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
IMG_20211019_220521.jpg

Selamlar, tanıştırayım Balrog 👹, Carraro sportive 324 ardından 328 kullandıktan sonra Gravel G0 çok akıcı geldi daha önce drop bar bir bisiklet kullanmamıştım alışmam beklediğimden hızlı oldu diyebilirim. Bisiklet sürme keyfini gerçek anlamda çok daha güzel bir noktaya getirdi fakat frenler için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim maalesef önceki iki bisikletide aratır durumda, mekanik disk frenin dezavantajlarını bilerek tercih ettim ama bu kadar fark olacağını düşünmemiştim, bu componentle birlikte daha dikkatli ve öngörülü olmak gerektiğini düşünüyorum. Belki ilerde bir üst model olan g2'ye terfi ederim ama şu an benim ihtiyaçlarımı beklentimin üzerinde karşıladığı için gerek görmüyorum.

Edit: Maşadaki Gravel yazısınını kaybetmek için kaplamış olan veya boyayan biri var mı tecrübe etmiş bir arkadaş varsa çok yardımcı olurdu.

mhmtp

Daimi Üye
Tepki
472
İsim
Mehmet Pehlivan
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
275926 dosyayı görüntüle

Selamlar, tanıştırayım Balrog 👹, Carraro sportive 324 ardından 328 kullandıktan sonra Gravel G0 çok akıcı geldi daha önce drop bar bir bisiklet kullanmamıştım alışmam beklediğimden hızlı oldu diyebilirim. Bisiklet sürme keyfini gerçek anlamda çok daha güzel bir noktaya getirdi fakat frenler için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim maalesef önceki iki bisikletide aratır durumda, mekanik disk frenin dezavantajlarını bilerek tercih ettim ama bu kadar fark olacağını düşünmemiştim, bu componentle birlikte daha dikkatli ve öngörülü olmak gerektiğini düşünüyorum. Belki ilerde bir üst model olan g2'ye terfi ederim ama şu an benim ihtiyaçlarımı beklentimin üzerinde karşıladığı için gerek görmüyorum.

Edit: Maşadaki Gravel yazısınını kaybetmek için kaplamış olan veya boyayan biri var mı tecrübe etmiş bir arkadaş varsa çok yardımcı olurdu.
Bence estetik duruyor harici boya düzgün olmaz kötü görünür. İlla kapatayım dersen bence siyah kalın şeffaf olmayan bir film alıp kadro koruyucu kıvamında yapıştırılabilir.

benben

Üye
Tepki
166
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@catma galiba yazıyı kapatmıştı. Belki fikir verebilir.
Ekleme: Carraro yazısını siyah bir etiketle kapatmış. Gravel yazısına dokunmamış...

• Beğen
Tepkiler: tlgbltcn