Granfondo ilgaz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahadir3455
Senin adına sevindim,,,,darısı bizim başımızada ,masraf kafadan 200 kağıt otobüs parası,yemek konaklama,150 'de o ,
gitti 350 tl .ilk 6 kişiye ödül varda ,bence yalnış yazılmış 6 'ıncıya 10.100 tl olmaz,valla ilk 3 'e girer isem masraf cikarda 60 mastırda katılım yok gibi,birde süre azaldı

Scudo
Tepki
72
İsim
Bahadır Kocabaş
Bisiklet
Salcano
@Kudret Kurtcebe abi 6. ya değil 6ila10 arası olanlara(6.,7.,8.,9.,10,) 100tl veriyorlar yarış ücreti çıkmış olur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kaldı 28 gün,,,,,,,29 temmuz ılgaz ,,,listelere ulaşamıyoruz,kimler katılıyor,60 mastır yok,50 mastırda zafer yalın,ali rıza fırıncı,cihat yurtseven,ısmail iltir ,40 mastırda mutlu erçevik, 30 -39 'da gökhan uzuntas,favoriler çok,tabi katılım yaptılarmı bilmiyorum,,,ismail çavuşoğlu 'unu unutmayalım oda sıkı

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe bu normal kayıt ama tünelden olacak demişlerdi yarış parkurunun. Yani bundan daha az elevasyon toplamı olacak sanırım..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@lealtad

Forumdan kesin katılım sağlayan yok anlaşılan

Yok mu gran fondo ılgazcı,ankara çok yakın,ankarada olsa idim katılım sağlardım,tabi 60 mastır yok malesef bu arada kastamonundan kim var forumda,bu yarışa katılacak,yok herhalde

Cennet teker ,50 + 'da bir kişi gözüküyor,kısa etapta,
(link)

27 gün kaldı katılım yok galba,,,,

Uzunda bizim mehmet şer ,eskiden burda idi ,kürsü şansı var

(link)

Uzun ve Kisada toplam 4 kişi ,,,

Erdem Topal

Aktif Üye
Tepki
461
Kudret abi milletin dili Antalyada yandı. Acıkcası memnuniyet garanti edilmedikçe katılım dusunmuyorum. Liste acıklanmamış, yarısı yapan kim? İmkanlar nasıl ? Trafik tamamen kapalı mı ? İlgili kişiler olsa su forumda imsanları in sorularını cevaplar, yardımcı olur, bilgi verir. Heyecan oluşturur

Antalya sonrası gf lara mesafeliyim. Heyecanla hemen katılma kararı almıyorum. Insanları salak yerine koymaya calışan gerizekalılar utansın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Erdem Topal

Çok haklısın, face'den mesajlastik organize yapan arkadaş ile ,iki firmanın anlaşmazlığı sonucu olan sporculara oldu,timing firması ile kalipso şirketi şu anda davalı ve mahkemelik,bakalım ne olacak,

Listeler yukarda Kısada 1 kişi uzunda 3 kişi katılım oldukça düşük

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe abi yarışın olacağı kesin mi ki katılım olsun. İki defa ertelediler. İster istemez insanların güveni sarsıldı. Zaten ulaşım sorunu var bölge olarak. Birde Antalya fondoda olanlardan sonra insanların soğuk olması normal bence. Son haftayı bekleyende vardır ayrıca

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun Parkur

Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayan parkur Ilgaz Dağı tırmanışından sonra Ilgaz Tüneli’nden geri dönerek 96.2 km sonunda tekrar Cumhuriyet Meydanı’nda biter. Denmiş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Uzun ve Kisada toplam 6 kışı mehmet dostum orta kanaldan hazırım dedi 19 /29 katagoride favorim mehmet şer kartepe fatihi,,,,,,

Burda hareket yok,6 kişi var hala,uzunda 4 kişi Kisada 2 kışı,mehmet şer için sıkıntı,ücret ödeyenler ne olacak paraları geri ödenecek herhalde ,
anladığım kadarı ile bu ılgaza ilgi yok,nedenlerini yukarda bulmak mümkün,,,organize olmak öyle kolay iş değil bu iş profesyonellerin işi ,amatör anlayışı kabuk etmez organizasyon,
Takibe devam bakalım bu işin sonu nerde bitecek,2 eylül kapadokyada ve çeşmede durum böylemi olacak göreceğiz gran fondolarin sonu geliyormu acaba ??????

Kaldı 24 gün,,,,,

Toplam 7 kişi burası iptal olacak gibi listelerde az insan,,,gran fondo ılgaz güme gidiyor

Ayın 10 'u oldu ,hareket sıfır,kaldı 19 gün

Kudret bey iyi gunler dileriz, henuz katilim zayif evet ancak yarisi iptal etme niyetinde degiliz. Katilacagini paylasan cok yarisci var. Malum katilim ucretli oldugu icin herkes 2-3 hafta onceden yatirmak istemiyor. Yaris bu kadar kisiyle sinirli kalsa dahi yapilacak. Iptal etmeyi dusunmuyoruz.

Saygilarimizla

Gelen cevap ,amorium spor kulübünden

(link)

Kısa parkur 3 kişi

(link)

Uzunda 4 kişi

canelmas

Üye
Tepki
249
İsim
can elmas
Bisiklet
Scott
Armorium spor klübü arkadaşları yarışı iptal düşünmüyorsunuz ama herkes bir çok soru sormuş bunları yanıtlasanız iyi olacak

Kategoriler ve ödülleri netleştirmek lazım
iki parkurda mesafe yazıyor ama çıkılacak toplam yükseklik yazmıyor. En önemli konu bu bence.
Parkurun bir gpx veya strava linki yapılsa ne kadar iyi olur

biz de bekliyoruz son haftayı

Erdem Topal

Aktif Üye
Tepki
461
Duzenleyen su platformda ilgisizse biz de kayıt konusunda ilgisisiz

Antalya deneyiminden sonra durum bu. Orgsnizasyon yoksa zaten toplanıp turumuzu atmaktan farkı kalmıyor

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Bİraz kayıt artmış gibi, sitesinde ne bir program var, saat kaçta başlayacak o bile belli değil, facebook tan sordum yarın siteye koyarız diyorlar hala koyacaklar, bi tuhaflık var valla soğudum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
komedı,katagorılere dagıtırsak komık rakamlar ıle mıllet yarısır.29 temmuz dananın kuyrugu kopar ,

Uzun Parkur - Yarışmacılar

İsimSoyisimKategoriKulüp / Ferdi
İSMAILÇAVUŞOĞLU19-29ANTALYA SPOR KULÜBÜ
SEFATOROS19-29ANTALYA SPOR KULÜBÜ
BAYBORA TUNASÜER19-29FERDI
MEHMETŞER19-29ANKARA FENERBAHÇELİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BİSİKLET TAKIMI
AGITOKTAY19-29FERDI
AHMET CANASLAN30-39ZONERIDERS
GÖRKEMYOLDAŞ30-39FERDI
GÖKHANUZUNTAŞ30-39YEŞIL PEDAL SPOR KULÜBÜ
SERHATYILMAZ30-39FERDI
MUTLUBAHTIYAR30-39ARNAVUTKÖY CYCLING CLUB
EVRENUYLUKÇUOĞLU30-39FERDI
FATIHSARAÇOĞLU30-39ÇADOSK
SENCERKAN30-39FERDI
AYŞEGÜLGÖKNARKADINLARFERDI
TURGAYGARMEN40-49ANTALYA SPOR KULÜBÜ
HAŞIMKÖKSAL40-49ANTALYA SPOR KULÜBÜ
ATAMANŞEKERCI40-49ANTALYA SPOR KULÜBÜ
SERKANGAZEL40-49KASTAMONU TOPRAK SU
İSMAILGEÇIM40-49HI RIDE SPOR KULÜBÜ
MURATENÇ40-49ANTALYA SPOR KULÜBÜ
PIERREBASTIN50+TOPRAKSU KASTAMONU SPOR
ALI RIZAFIRINCI50+NASHIRA CYCLE TEAM
mehmet ser ,ısmaıl cavusoglu bırıncılık ıcın cekısır,19 /29,katorıde 5 kısı,50 mastır dostum alı rıza fırıncı,tek rakıbı ısmaıl ıltır lıstede yok,
gokan uzuntas 30 / 39 'da işi bitirir