Göynük-Beypazarı-Ayaş üzerinden İstanbul-Ankara 1. Gün (15.08.08)

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@cagan0403
Evet yollar çok güzeldi. Dediğiniz gibi yollarda sık sık Erpiliç'in kamyonlarıyla karşılaştık. Bu arada hemen belirteyim, Göynük-Nallıhan arasında yaklaşık 5 km mıcırlı yol, 5 km de bu mıcırın üstüne hemen o gün dökülmüş, hala da dökülüyordu, su gibi zift vardı. Bu macerayı gezinin ikinci bölümünde yazmaya çalışacağım.

Scudo

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Abilerim harikasınız, tebrik ediyorum sizleri, Kemal abi turlara baya bi uzak kaldık, Ramazan'dan sonra yap bi organizasyon hasret giderelim...
Ayaklarınıza sağlık böyle güzel bir geziyi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
mehmetciğim merhaba evet kısa bir kaçamak zevkli bir gezi yaptık epeydir görüşemiyoruz ramazan çıksın bayramdan sonra gezeriz

kemaltecimen

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Kemal abi,Süleyman abi ve Necati abi,
Allah sizlere uzun ve sağlıklı ömürler versin.Sizleri böyle gördükçe,okudukça hayat sevincimiz artıyor. Sizleri herkese anlatıyorum valla. Bu yazınızı da çıktı alıp inanmayanlara göstericem.Daha doğrusu uyuşuk ruhlulara.Ben sizin gibi abilerin (Coşkun abiyi de unutmayalım) ve arkadaşların yazılarını okuya okuya geçen sene başladım ve geçen sene 80,bu sene de 250 kmlik üçer sefer attım yanıma çektiğm bir iki arkadaşla veya tek. Bisikleti olanı yola çağırıyorum.Bizden geçti diyen o kadar çok ki! İşte onlar için sizi örnek göstericem. Karabük'ten sonsuz saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
tuncer kardeşim merhaba kullandığın sözcükler için çok teşekkür ederim bizler gençlere örnek olabiliyorsak ne mutlu bizlere hakikaten çevremizdekilere aşı yapıyorum eskiden insanlar ya bu yaşa gelmişin bisiklet tepesinde geziyorsun birde benim bindiğim yol bisikleti olunca dahada göze batıyorum çevremdekiler artık benim kıyafetime ve bisiklete binmeme alıştılar şu geçtiğimiz iki ay içinde üç genç arkadaşıma bisiklet aldırdım onlar mutlular iki üç günde bir dükkanıma uğrar hatır soruyorlar çok mutluyum şimdi idmanlarını yapıyorlar ne zaman uzun turlara başlıyacağız diyorlar ve böyle bisikletlileri çoğaltıcağız görüşmek dileğiyle hoşçakalın

kemaltecimen

orkunuslu

Üye
Tepki
24
Süleyman ağabey,
İlk pedalsesinde sizin doğu anadoludan karadenize merhaba turlarınızı okuyarak gaza gelip de bisiklet almıştım. Necati ağabey ile trende tesadüf edip tanıştığımızda çok mutlu olmuştum.

Umarım biz de benzer turlar yapmaya başlarız.

Saygılar ve selamlar...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@orkunuslu
Çok teşekkürler. Böyle bir şeye vesile olduğumuz için gerçekten sevindim. Ben de 3-4 yıl önce internette ilk olarak Haluk Bey'in (Haluk Okur) yazılarını okumuş, bisikletle şehirler arası turlar yapmaya karar vermiştim. Umarım bir turda birlikte pedal çeviririz... Tekrar teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: orkunuslu

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@tuncer bayık
Sizlere örnek olabildiğimizi öğrenmek bizleri gerçekten sevindiriyor. Çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: orkunuslu