GoPro kamera bisiklet çekimleri

Olgu Erhan

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Olgu Erhan
Bisiklet
Lapierre
@micodinho Teşekkür ederim. Gearbestte puan kullandım ( (link) ) %30 indirim + 10 Paund indirim + %6 indirim ile ( (link) ) baya bir ucuza geldi. 144 $ maliyet doğrusunu söylemek gerekirse.

(link)

Bunun üzerine birde rewiev inceleme bırakırım kargo onayı veririm siteden 4-5 $ da puan yüklenir 139 $

• Beğen
Tepkiler: micodinho
Scudo

micodinho

Üye
Tepki
51
İsim
Mücahit
Bisiklet
Carraro
@Olgu Erhan olgu whaptan konuştuk hatırladın mı??senden referansla üye oldum topcashback a givingasitanla denedimde daha sonuç gelmedi:eek:ops:

Olgu Erhan

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Olgu Erhan
Bisiklet
Lapierre
@micodinho

Mail gelecektir adresinize.

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
Cumartesi günü Bursa'nın en güzel dağ bisikleti rotalarından biri olan Gökçeören'de pedalladık. Eşsiz güzellikteki yaylada nefes alıp saklı vadideki dere kenarına indik. Altta yer alan fotoğrafı bu vadide çektim.
image.jpeg

Ve yeni Sony 4K action cam'i ikinci kez ciddi anlamda bu turda test etmiş oldum.

Tura ait sportstracker gps kaydı ve rota bilgisi videonun sonunda mevcuttur.

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar yurtiçinden alınacak çok pahalı olmayan bir kamera istiyorum.xiaomi yi türkiyede satılsa alırım ama yurtdışından 1 ay bekleyerek ürün getirtmek bana zulüm gelir açıkçası. sj4000 alacaktım aslında ama son bir video izledim ormanda çekilmiş kahverengi toprağı mor renge çevirmişti yeşil olan ağaçlar mavimsi renkteydi o yüzden vazgeçtim.çok pahalı olmayan bir kamera işimi görür.go pro 4 session var 750 lira civarı pahalı gelir bana ve videoları tatmin etmedi açıkçası diğer go prolar zaten uçuk fiyatlarda.

Olgu Erhan

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Olgu Erhan
Bisiklet
Lapierre
@micodinho

İnceleme çekimi geldi :)

Sürüşten bir kesit :
( Kamera Eken H8R )

• Beğen
Tepkiler: micodinho

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.484
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@semih_07 Hocam Türkiye de satılıyor. Bende sahibinden.com dan aldım gayet de memnunum . . Buyrun linki ; (link)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
4 haziran 2016 cumartesi karaburun turumuzun belgeseli.

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
@samet akkaya olgu bey var sitede ondan aldım bende.çok kullanamadım henüz.2400 mah batarya ve diğer aparatların siparişini de verdim çinden 2 haftaya kadar gelir sanırım.kameradan genel olarak memnunun görüntü kalitesi tatmin edici gopro ya para vermeye değmez bence.özellikle ilk defa bu tarz bir kamera kullanıyorsanız.

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.484
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@semih_07 ben ilk olarak sjcam aldım sonra xiaomi yi çıktı 2 adet aldım oldukça memnunum hero 3 geçmişim de var gece çekimlerinde sıkıntı biraz ama gündüz oldukça başarılı ses kalitesi de gayet iyi , aksesuarları gearbestden mi aldınız ?

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
@samet akkaya evet gearbestten sipariş verdim, aldıklarım bunlar.(link) (link) (link) (link)
birde denemek için bunu aldım (link) ama pek kullanışlı değil sert biraz.2 dolarlık maldan başka birşey beklemekte saçmalık olurdu.çabuk geldi ama 12 günde geldi sanırım.diğer siparişleri bekliyorum 26 mayısta sipariş vermiştim.bazıları birkaç gün geç kargolanmış gelen mailde öyle yazıyordu.asıl enteresan olan taa dünyanın öbür ucundan 2 dolar bile olmayan birşeyi ücretsiz kargo ile göndermeleri bu adamlar nasıl para kazanıyor anlamıyorum :)

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
822
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti