Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Google Earth Hakkında

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar Google Eart programında artık güney kıyılarımız ve Türkiyenin bir çok bölgesi daha net görülebiliyor.

Örneğin: Bodrum

Ölüdeniz-Fethiye

Yaz mevsiminde bulunduğumuz şu günlerde tura çıkacak olan arkadaşlarımız yararlanabilirler diye düşündüm.

Selamlar

Scudo

bütün versionlarda görünüyor.Bendeki beta 4 .Ama diğer bilgisayarlarda eski sürümler var .Sorun yok.

türkler de böyle bir program çıkarmış diyorlardı..bakmadım ama bilen varsa merak da ediyrm.

bodrum tepeden de güzel yaf ..havadan da aynı muhtesemliğini koruyr .tablo gbi :)

Bunun full sürümünü alsam istedigim bölgeyi net görebilecekmiyim?
ÖZellikle Ordu çevresinde ve yaylalarda harita çıkarmam gerekiyor fakat görüntüler net degil :(

evet Türklerin de yaptığı bir program var adı city surf ben kullandım ama beğenmedim sadece ankarada 2 ilçe yi üç boyutlu gösteriyo onun dışında heryer bulanık

google earth paralı şuan uydu resim çekimlerini satmakla meşkuller
biraz para kazansınlar net olan eski resimlerini koyarak daha net fotolar için dolarları görelim diyecekler tekrar...

uydu resimleme sistemleri ile ilgili birkaç ders aldık...
tabi bizimki biraz teknik konulara dayalı...
bitkiler üzerine analizlerin uydudan yapılabilmesi gibi ilginç birşey :)

neyse işte durum bu hala yeteri parayı kazanamadılar
aylık 10 dolardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam
günlük detay 1 resim alabilme hakkınız vardı ödeme şartı ile...

tabi bu detay google campus gibi...

search den bir arama yapın ve kaliteyi görün Google campus ;)

saygılar...

Yeni bir konu açmak istemedim bu konuya yazayım dedim. Google Earth Pro artık ücretsiz.

(link)

9 yıllık konu vay be.

Bu yorumla 12 yıllık olacak :D. Google Earth'te Türkiyeye uzaktan bakınca sadece beydağları (kızlarsivrisi zirvesi) görünüyor (diğer dağlar yanaştıkça görünmeye başlıyor), sadece benimle alakalımı diye düşündüm başka arkadaşlardan başka bilgisayarlardan baktım ama aynı. Nedenini bilen varmı, Türkiyenin en yüksek dağı değil, en uzun sıradağların içinde yer almasına rağmen en yüksek zirve değil, belirli bir turistik özelliği yok (kayak merkezi ya da uzay gözlem merkezi falan yok), vs vs...Adsız.png

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve kerem E
Bugün eski konuları hortlatma günü mü acaba ? :kötü:

Konu kalabalığı olmasın eski konular iyidir.

@thieft3000

O sizin algıda seçiciliğinizden kaynaklanıyor. Ben de en uzaktan bile Uludağ'ı seçebiliyorum :harika:

@thieft3000
Bey dağları değil ama civarı yoğun turist (yani google kullananıcısı) barındırıyor. Yani gayet turistik bir bölgenin en yüksek noktası.

@Özcan. şu ikonu kastettiydim
Adsız.png
uzaktan bakıldığında sadece beydağları için görünüyor, yaklaştıkça diğer dağlar içinde çıkıyor :harika:.
@BerkEvren olabilir, çünkü gürcistan tarafında da sadece elbruz görünüyor, o mantığa uygun bir şekilde.

Canavar yaw ona lafım yok:cool::cool::cool::cool: bi zirvesini görmek nasib olmadı.

Elmalı tarafındanmı çektin resimleri

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
Back