gobek tavsiyesi

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@burak kural

Merhaba. Lütfen beni yanlış anlamayın. 40 - 50 TL fiyata size nasıl bir göbek tavsiyesinde bulunacağız?

DEORE XT FH-M785 32 Delik Arka Göbek : 140 TL Ortalama
SHIMANO DEORE FH-M675 : 103TL

Shimano Arka Göbek FH-M475 32H : 29€

(link)

(link)

(link)

Başka detay vermediğiniz için bunları ekledim..

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@SerkanH

Serkan bosuna öneri de bulunma,

1.Konu... avid elixir...1
Arkadasimiz ilk konusunda bisikletinin hd uyumlu olup olmadigini soruyordu ve ayni konuda hd fren takmadan vazgectigini küfürlü bir sekil de söylemisti, evet yanlis anlamadin küfürlü bir sekil de. Bu konuda bir de yalan konustugunu dile getirmisti.

Küfürlü cevap... ("Telefondan kullandigim icin foto atamiyorm firenleri deyistirmektende vazgectim papuclar bile dayanamiyor balatalar iyice sicar anlicagin")

2.Konu... motor kiti...
Ikinci konuda ise Motor kiti ariyordu ve bu konuda tüm forum hakaret ederek son bulmustu.

Hakaretli cevap... ("Vallaha delircem ya neyse bosverin ozur dilerim. Harbiden aranizda biride motor kiti nedir bilmiyor. Zaten sorsak motor kiti ret kiti ilen karistirirsiniz")

3.Konu... Salcano ng 50...
Ücüncü konusunda ise yine HD fren ariyordu. Arkadasin biri de kadro HD fren uyumlumu diye sorunca..., cevabinda bir dövmedigi kalmisti arkadasi.

Akresif Cevap... ("Uyumlu tabi salcano ng 650 sonucta HD ,MD,v fren secenekleriyle geliyor")
Ilk konusunda bisikletden anlamiyordu ve hd fren uyumlu olup olmadigini bilmiyordu. Resim istedik, cep telefonu bahanesi ile resim yok dedi.

4.Konu... gobek tavsiyesi
Serkan seni yanlis anlamaz merak etme, verir agzinin payini olur biter...:)
BAKALIM BU KONUDA NELERLE KARSILACAGIZ..... :D

birtanesi daha yeni olmak sartiyla 6 konudan ücünü dile getirdim ve görüyorsunuz ne bicim cevaplar verilmis. Yöneticiler böyle kisileri neden görmüyorlar, bence foruma yakismayan cevaplar.

Kisi ve konulari icin :eek:ut:

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Murat Cömez

Şaştım kaldım abi;
Buradaki insanlar kalpten, gönülden, sevgiyle burada bulunuyorlar. Kimseye bilgi vermek zorunda değilken bilen her kes oturup dakikalarca soru soran arkadaşlar için araştırma yapıyorlar. Arada birileri de geliyor ve bunları mı yazıyor? Çok üzüldüm..

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@SerkanH

Ya serkan ben kizinca neden murat kiziyor oluyor. Bu tür kisilere kizmayim da neyapayim. Iyiki ben yönetici falan degilim, olmus olsam aynen bu foruma, IBC MTB Forumun kurallarini getirim ve böyle kisileri forum disi birakirim.

• Beğen
Tepkiler: Berke ve SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Murat Cömez

Haklısın kesinlikle! Bu arada abi senin "Alıntı Bildirimlerin" bana gelmiyor. Tesadüfen bana mesaj yazdığını görüyorum. Yazdığın bir mesaja cevap vermezsem beni yanlış anlama olur mu abi? :)

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@SerkanH

Vallaha neden gelmiyor bilmiyorum ama alinti yaptigim yorumlarina cevap vermesen bitiririm seni bilmis ol. OKADAR....:D
NOT: Yanlis anlama nedemek, mahkemeler de süründürürüm seni.:D
Yapacagimdan emin degilsen muhuddine sor, o dedilerimi kesin onaylar. :islik:

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Murat Cömez

Abim sen nasıl istersen.. :) Ayağımı denk alırım bundan sonra. Her gönderdiğin mesajı dikkatlice takip ederim.. :)