Gittigidiyor'da 94 bin TL'ye de bisiklet var.

thechalon

Üye
Tepki
28
İsim
Bahadır
Bisiklet
Carraro
Satıcı firmanın fiyatlandırma politikası bu şekilde. GittiGidiyor sadece aracılık yapıyor. Bu nedenle GittiGidiyor’a suç bulmamak lazim. :)

Scudo

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Kunget 99 bin verip Windows Home alacaksın abi okullara dağıtılan akıllı tahtalarda bile Windows Pro var :)

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sadece ilgi çekmek için yapıyorlar,ekmeklerine yağ sürmeyin. Bu işi hepsiburada ara ara yapar. Benim merak ettiğim nokta,gerçekten zengin olup ama maldan anlamayan kişiler bu ilanlara riayet edip satın alıyor mudur veya satıcı bu şekilde satıyor mudur? :)

• Beğen
Tepkiler: Afyon35 ve MakRo

thechalon

Üye
Tepki
28
İsim
Bahadır
Bisiklet
Carraro
@-Skynet- selamlar.

Bu bisikletlerde satış olmuş olsa, ilanda şu kadar satılmıştır gibi rakam görünüyor. Su an bisikletlerde herhangi bir satış yok.

Bu gibi platformlar ilgiyi yüksek fiyattan değil, düşük fiyattan çekmeye çalışırlar. Emin olun burada fiyatlar yüksek denmemesi için deli paralar harcanıyor e-ticaret sektöründe.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yanında hemen al yazıyordu, ayıp olmasın diye aldım. Yalnız bunun maşası düz herhalde, çok sık araziye çıkacağımdan dolayı amortisörlü maşa ile değiştireceğim. Önerilere açığım.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@ahlaksız

İstenirse yapılır tabi. Alttan rezistansı döşe oldu bitti: Isnan karbon sele erir mi, kıça yapışırmı orası muamma :)

• Beğen
Tepkiler: Triban

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Rezistansı da hub dinamoya bağladınmıydı ohh keyfe gel :komik:

• Beğen

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@thechalon
Selamlar,

Stokları bitirdiklerinde veya bitiş sonrası yenilediklerinde satılmış ve stok sayıları değişiyor olmalı. Öyleki sırf dikkat çekmek için stok sayısını az gösterip,bir indirim ibaresi ekleyip, son 4, son 2 ürün vs diye ilanlara çok rastlıyoruz. Bunu son 2 ürün satılıp,ürün satışa kapanmıştır ibaresini görüp, ertesi gün tekrardan satışa açılıp son 5 ürün diye devam edenlerden görüyoruz.
Diğer yandan bu fiyatlar yanlış yazılma olabilir ama 94bin de yanlış yazım olacağını sanmıyorum. İnsan fiyatları güncelledikten sonra bir kontrol etmez mi, o kadar yüksek değer illa göze çarpacaktır.Bu ilana özel konuşmuyorum hocam, hepsiburada da bazen oluyor. 100 bin tlye tv satışı gösteriyorlar. Buradaki amaç zaten o fiyattan satmak değil, insanların dikkatlerini çekmek,reklam yapılması.
Şahsen bu bisiklete ve istanbulbisiklet firmasına karşı bir ilgim,bilgim yoktu.Bak bu reklam sayesinde haberimiz oldu.
Ben bu tarz şeylerin reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum,hani dersen fiyatı yanlışlıkla düşük yazamazlar mı? Yazarlar,lakin alışverişi onaylama aşamasında onay vermezler zaten. Bu durumuda yaşadım,bazı ürünlerde fiyat artışı olmasına rağmen, bazı satıcılarda artış yoktu.Herhalde eski stokları eritiyorlar diye,onlardan alışveriş yaptığımda hiçbiri onaylama aşamasında o fiyattan ürünü onaylamadı. :)

thechalon

Üye
Tepki
28
İsim
Bahadır
Bisiklet
Carraro
@-Skynet-

Tekrar selamlar :)

GittiGidiyor'da, ürünün stoğonun bitirip yeniden satış açan kişi inanın sistemi bilmiyordur. Çünkü bu platformda ürünler satıldıkça daha üst sıralara çıkıyor.

Stoklarda manipülasyon yaparak, son 1-2-3 gibi göstermekte çok avantajlı değil. Çünkü çok fazla ürünü olan satıcılar, bu durumu yönetmekte zorlanır. Vaktini Seo ya da piyasa araştırması yapmak yerine sadece stok güncellemek ile geçirmek zorunda kalır.

@-Skynet-
Eğer böyle bir durumlar kaşılaşacak olursanız, Müşteri Hizmetlerini mutlaka bilgilendirin. Satılan ürünü göndermeyen satıcılar hakkında ciddi çalışma yapılıyor. :)

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@thechalon
Gittigidiyorda pek sık rastlamasamda bu durumu n11 rastlıyorum. Bakıyorum adam son 3 ürün diyor,stok bitti diyor.Yarın tekrardan stok açıyor. Burada bu durumu her ürün için yapsa,dediğiniz gibi baya oyalanması gerekir ama bazı ürünlerde bilerek yapıldığını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: thechalon

Tsubasa

Üye
Tepki
98
aynı bisiklet, aynı model, aynı satıcı (link)
Fiyat 16 bin sanırım diğerinde bir yanlışlık var :D

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
BU BİSİKLETİ ALMAK İSTEYENLERE ÖNERİ:

Malumunuz Acun Ilıcalı bugüne kadar yaptığı çeşitli televizyon programlarında çok sayıda kafayı sıyırmış, deli yarışmacılarla ratingleri fazlasıyla arttırıp bunun ekmeğini değil portakallı ördeğini yedi. Bir zırdelinin vadesi doldukça yenisi işe alınarak çarklar döndürüldü ve böyle devam edecek. E takdir edersiniz ki Acun'un en son revaçta olan zırdelisi Murat Özdemir'in vadesi çabuk doldu. Acunmedya'da en önemli pozisyon ve iddialara göre en dolgun maaşlı pozisyonlardan biri olan zırdelilik pozisyonu şu an boş. Deliliğinize güveniyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz. İşi alırsanız muhtemelen bu bisikleti de kafanızı rahat bir şekilde peşin paraya alabilirsiniz.

Bu pozisyonda çalışacak birisi muhtemelen Hızlı ve Çılgın gibi sürüp kendini ve başkalarını tehlikeye atacaktır, inşallah bu öneride bulunduğuma pişman olmam.

• Beğen

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.349
@Knight Rider
Evde kedi/köpek/kuş beslemeye birileri devam ettikçe,birileri de içindeki öfkeyi bu hayvanlara kusacak..

• Beğen
Tepkiler: Orkun KnighTR34