Gitmeyi düşündüğünüz veya gidip de hayran kaldığınız konserler.

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
@Özgür!

euheuheuhee :D :D lise sondayım, tenefüslerde bütün sınıflara müzik yayını yapıolar, herkes istediği şarkıyı söylüyo sırayla çalıolar..Yaa bi benim istediğim şarkıyı çalmadı gitti die kendi kendime söyleniyorum, 2tenefüs sonra öğrendimki yayın odasından sorumlu olan hanımefendi arkadaşlarına torpil geçiomuş ve şarkı seciomuş !! :boese157: gittim söyledim, neymiş benim istediğim şarkı çok kafa yoruyomuş ( istediğim şarkıda Linkin park / from the inside :D ) yayın odasının yanındaki laboratuvar'da bi tenefüs saklanan ben ve iş ortakçılarım, herkes derse girdiğinde camdan yayın odasına geçip bütün okula from the inside dinletmiştik :D:D 1-1,5 dk. boyunca o müziği okulun her köşesindede doya doya dinlemiştim :D

bence sende dene özgür :D

• Beğen
Tepkiler: papilloniac
Scudo

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
turk daha az dinledimi itiraf etmem gerek..
yeni turku, duman, pentagram dinliyorum turkce muzik olarak..
bu arada pentagramin da konseri war 28 temmuz da, ona da gidicem:)

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
İzmir-Marduk(Fredrik ve Legion yoktu ama...)
Fi tarihinde İstanbul-Slayer
Özellikle Marduk'u hala dün gibi hatırlıyorum...Dünyadan ayrılmıştım bir süre...
(Bir de Immortal gelseydi dağılmadan.Gerçi beklediğim daha bir sürü grup var...Ömrüm yetmez beklemeye...:()

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
@özgüç

tabiki türkçe müzikte dinliyoruz ama yabancı daha ağır basıyo..
bide konunun başlığına dikkat ettiysen gidipte hayran kaldığınız yazıo, 100tane türk grubun konserine gittiysem 5tanesine hayran kaldım, yabancı gruplardan hayran kalmadığın çıkmadı daha :D:D
bide ne yalan söyliyim trük grupların konserlerine para vermeyi israf olarak görüyorum, teoman - duman - hayko cepkin hariç..herkesin kendi zevki ;)

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
air bugun konser vericek we malesef gidemicem..
acaba kurucesme otobus duraginin ustune cikip da sadece seslerini mi duysam diyorum:)
we burdan da 70 ytlye biletleri kiniyorum,himpfk!

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Aklıma geldi şimdi, gitmeyi düşündüğüm konser olarak... Eğer Portishead gelirse, gitmeyi düşünüyorum :) Bi gel artık yahu...

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
hiçbirşeye yanmam...ama iki yıl önceki rock n coke da..korn, ve cure u kaçırdım ya!!... şimdi de norah kaçtı....ben yaşamıyorum galiba ya da yanlış yerde yaşıyorum...eh tabi bilet fiyatları her zaman karşımıza çıkan en gereksiz engeller...tabi geçenlerde leman sam ı dinlemek şansım oldu vee, evet tek kelimeyle, güzeldi....

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@EMREEDE

eğlenceli gözüküyo gerçekten lise sonda deneyebilirim :)

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
biz okulun bahcesine kucuk capli bi amfi kurar orda patlatiriz bombalari die dusunuyorum..
bizden onceki donemler de yapmisti:)
sonucta 12lerin son gunu bi mehter takimina, bi de sulukule ekibine sahit olmus bi alman liseliyim:D
koca donemde illa ki birileri muzikle ilgileniyodur, onlari da gaza getirebilirsiniz, hem kendi okulunuzda sizin bole bisi yapmaniz daha etkileyici kilar!

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
2 sene önce deep purple gelmişti parkorman 'a giden olmadı mı yaw?
ben izmirden nasıl uçtuğumu bilemedim. jon lord yoktu ama 60 yaşında hala cayır cayır çaldı adamlar helal olsun.
otelde ian gillan, steve morse, roger glover,don airey'le tanışmıştık.:D
tabi imzaları, penaları kaptık.
nispetin bu kadarı....:D

bi de waters ve gilmour'la tanışsam benim işim tamam. başka bişi istemem.;)

psychedelic68

Daimi Üye
Tepki
191
keşke ikinci bir P.U.L.S.E konseri olsa da gitsek, dünyanın herhangi bir yerinde farketmez. Bir şekilde yolu bulunurdu gitmenin. ahh ahh.....:(
anca dvd'den izledim, neydi o öyle.
eğer öyle bir konser olursa, Gilmour'un yanında bir onun kadar ışık ekibiyle de tanışmak isterdim.:D :D
adamlar konser için trafo kuruyor:D

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
deep purple i kacirdigimda hakkaten uzulmustum!
bi de yes le jethro tull u kacirdigimda da cok uzulmustum..
olmasin o konser ya, bole hayali daha guzel:)

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
deep purple,metallica,satriani,Dream Theaher...
Yaşasaydı ; Özellikle Jimi HENDRİX ve Yavuz ÇETİN...

Hepsine gitmek istedim , isterdim....Gidemedim :(

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
ruya gibi bi aksam geciridm bugn..
bi tanecik blues brothers band in konseri wardi, daha once bahsettim gibi..
gercekten sahaneydi,gercekten..
az kisi olmasina ragmen herkes egleniyodu,dans edip tempo tutuyodu, grubun performansi cok cok cok iyiydi, istedigim hemen hemen tum parcalari caldilar..sweet home chicago dan sonra ses tellerim yaniyodu resmen:)ama sonuna kadar degdi..
blues seven, sevmeyen herkesin zevk alabilicei bi konser oldugunu dusunuyorum..
ruya gibiydi..

--yarin da,artik bugun, pentagram war,gidebilirsem onu da yazarim artik:)

Mr. Biggs

Üye
Tepki
41
@nyx

Bencede herkesin zevk alabileceği bir sahne gösterisi, sadece bir sahne gösterisi bu, stand-up gibi bir şey..Ama blues olmadığı açık!!..Bir blues konseri değil.. Blues'un bu kadar laylaylom olmasına karşıyım..

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
ama bb nin butun konserleri boyledir, her zaman kendilerinden beklenmicek kadar enerjik we hareketli oldular..
yani laylaylom olarak adlandirmak bence yanlis olur, cunku 1970den beri bu akimin neredeyse temsilcileriler ve kendi caplarinda bi imajlari var,filmleri bile cekildi...
neyse,herkesin zevki farkli tabi..

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
konu eskimiş ama ben yine de ahaliyle paylaşiim..
bu cuma yeni türkü konseri war, rıfat ılgaz açıkhava da 15 ytl biletler..
28 temmuzda da ezginin günlüğü harbiye açıkhavada..
gelenler olursa görüşürüz:)

Tepki
8
My Dying Bride konseri.
aklıma geldikçe hüzünlenirim ah nasıl kaçar o konser neden telefonumu satıp ta gitmedim neden bilgisayarımı falan satmadım gitmek için? neden?..
neden tutmadın sözünü Aaron neden seneye gelicez dedin de hala gelmedin?
4ay kaldı senenin bitmesine neredesin..
bir Your river bir crown of sympathy bir sear me dinlemeden sahne önünden gitmek nasib olmasın bana bu dünyadan...
27ekim 2007 Anathema istanbul konseri. yeni melek'te kimse gelmesin sahne önünde yer bulabilelim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
pınarbaşı yarış pistinde egzos sesi konseri :) her pazar ordayım gitmekten ve dinlemekten çok sevk alıyorum ;)