Giro D'Italia 2009

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
Levi Leipheimer twitter'e şöyle bir demeç vermiş:

Levi Leipheimer twittered on yesterday's stage: "We had a fast downhill in the middle of the stage and we were comparing top speeds, heard JJ Haedo hit 117kph!! That's 72.7mph to be exact. Wow, the last 30km today was crazy! The peloton was not happy."

Gerçi dişli lastikli mtb ile 100+ kph yapabilen, hatta bunu yaparken yanından geçen araca o sırada kaç yapmakta olduğunu sorabilen ve hızını bu şekilde öğrenen arkadaşlar da var :D

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Bugünkü etap çok güzel izleyiciler için. :) Geçtikleri yerlere hayran kaldım.Galiba biraz önce de İsviçre'ye giriş yaptılar.Yoksa yanlış mı biliyorum? Yağmurlu olması da ayrı bir güzellik. :)

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bertolini ye üzüldüm açıkçası, emeğinin ve son derece virajlı ve kaygan inişte aldığı riskin karşılığını alamadı. Teknik inişide harikaymış bunuda görmüş olduk. Bir an aklıma Paolo Savoldelli geldi onu izlerken.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@Önder TarımEvet isviçre'den geçiş yaptılar. Avusturya'da başladı İtalya'da bitti.

Bu arada kaçan gruptaki Vigano, çalışma arkadaşlarımdan birinin komşusu ve kimi dönemlerinde antrenman arkadaşıymış. İtalya ilginç bir yer... Yarın Giro'da görevli bir arkadaşım sayesinde start-pass ile start alanında olacağım, daha sonra starttan önce araba ile ilk tırmanmaya gidip oradan izleyeceğim. Umarım hava iyi olur bol fotoğraf çekerim.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Kabaca çevirmek gerekirse ortaya şöyle bir yazı çıkar:
"Dünkü etabın ortasında hızlı bir iniş vardı ve hızlarımızı karşılaştırıyorduk,JJ Haedo'nun 117 km ye ulaştığını duydum!! Bu aşağı yukarı 72.7 mil demek.Vay be,bugünkü son 30 km çok çılgıncaydı! Peleton ise hoşnut değildi."

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
Bugünkü etapı son 12 km den beri tek başına giden, Kanstantsin Sivtsov kazandı. Bu sene columbia favori sanırım(pek anlamam) ama...:)

Mustafa ÇAKAR

Forum Demirbaşı
Tepki
752
@Şerif Şentürk

Benim de gördüğüm en iyi takım çalışması ancak favorinizi belirlemek için bence salı gününü bekleyin. Esas tur önümüzdeki hafta olacak.

• Beğen
Tepkiler: küçük-emrah

Mustafa ÇAKAR

Forum Demirbaşı
Tepki
752
Milanoshowu anlayamadık doğrusu. Gürol Bey'den etraflı bilgi alabiriz umarım.

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
Evet bugün yavaştı bayağ protesto ediyorlarmış. Güvenlik önlemleri yeterli olmadığı için zevkli geçmedi siprinterleri izledik finişte.

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@Mustafa ÇAKAR

Link açılıyor da; yazı hazır değil. Gürol Bey'in ofiste haftalık işleri toparlaması uzun sürdü sanırım.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@Mustafa ÇAKARGün içinde bitirebilirsem akşama yayınlayabilirim. Milano'da -ben göremedim ama- peloton yollardaki araçlar yüzünden protesto etmiş. Bir kaç fotoğraf çektim araçlara dair ve başka gariplikler... En geç yarın sabah hazır olur.