Gidon sargısı

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.612
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fizik yeni bir gidon bandı çıkarmış yorumlara bakarsanız çok iyi görünüyor.GCN video yapmış güzel olduğundan
bahsediyor. Fizik Vento Solocush Tacky handle bar tape.Video sunu da ekleyeyim almak isteyenler incelesinb burdan.

(link)

Scudo

hodor

Üye
Tepki
301
İsim
Serkan Kara
Bisiklet
Diğer
Bu tipte bir gidon sargısı düşünüyorsanız ve Brooks için bütçeniz yoksa yarı fiyatına bu şekilde bir saygı kendiniz yapabilirsiniz resimdeki sargıyı kendim yaptım. Hakiki Vaketa deriden el boyaması ve el örgüsü ile yapılmıştır. 192384192385

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
@hodor

Tebrikler Çok Güzel Olmuş

• Beğen
Tepkiler: hodor

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@hodor
Serkan ellerine saglik, bu gercekten muhtesem olmus.

• Beğen
Tepkiler: hodor

hodor

Üye
Tepki
301
İsim
Serkan Kara
Bisiklet
Diğer
Teşekkür Ederim Murat ve Mehmet abi deri konusunda biraz becerim var, hayal güçlerine göre çok farklı tasarımlar denenebilir.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@hodor
Gerçekten çok şık. Tavsiyem bu becerinizi değerlendirmeniz. Fikir vermesi açısından;
(link)

hodor

Üye
Tepki
301
İsim
Serkan Kara
Bisiklet
Diğer
@BerkEvren

Teşekkür ederim, bu türde tasarımlar da yapabiliyorum fakat Türkiye'de herşeye olduğu gibi bu gibi şeylere de verilen emek karşılığında ödenecek ücret yansımadığından kalkışamadım. Yurt dışına satış denenebilir belki ancak belli miktarda yatırım gerektirdiğinden şu anlık kendime ve yakınlarıma yapmakla yetiniyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@hodor
Eger yaparsan ve fiyatta anlasa bilirsek ben az 10 tane farkli renklerde alirim, saka yapmiyorum cok ciddiyim. Bütün ön hazirligi yapilmis halde elime gecerse gidona ben takabilirim sorun degil ama dedigim gibi tüm ön hazirligi olmasi lazim.

Yusuf Ziya Aktaş

Katip el-Bayburdî
Tepki
270
İsim
Yusuf Ziya AKTAŞ
Bisiklet
Focus
@hodor Tebrik ederim. Derinin dikişi de üzerindeki delikleri de çok muntazam olmuş:) Deri işlemeyi ben de seviyorum hatta birkaç kez denedim de ancak böyle güzel bi ürün çıkaramamıştım:)

Tepki
7
İsim
Birkan Tazegül
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
20 ₺ ye Aliexpress'den gidon bandı sipariş etmiştim 1 hafta sonra tekrar kontrol ederken bu bantların yapışkanı olmadığını fark ettim.
Gelirse bunu nasıl gidona uygulayacağım ? yapıştırıcı kullanmak istemiyorum çift taraflı bandında incesini bulamadım.
Veyatta bu kalitede tavsiye ettiğiniz 20 30 ₺ lik gidon bandı varmı ?

Link:(link)

hodor

Üye
Tepki
301
İsim
Serkan Kara
Bisiklet
Diğer
@Murat Cömez

Kullanmayı düşündüğün gidon çaplarının hepsi aynı ise ve uzunluk farkı yok ise hazırlarım Murat abi, eğer farklılıklar varsa ölçüleri göndermen gerekir ona göre çalışma yaparım. Ön hazırlıktan kasıt da, dikiş delikleri ve konumu hazırlanmış gidon üzerinde tam birleşecek şekilde hazırlanır. paket içinde gerekli olan mumlu ip ve saraç iğnesi eklenir. Bu şekilde bir paket hazırlanabilir. Düşünürsen mesaj yoluyla ulaşıp detay verebiliriz karşılıklı Murat abi.

@Yusuf Ziya Aktaş
@Birkan Tazegül

• Beğen
Tepkiler: Birkan Tazegül
Tepki
222
İsim
Mehmet Nejat Karahan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Gidon sargısı illa yol bisikletine mi olur. Süs amacıyla katlanır bisikletimin gidonuna uygulasam çok mu komik olur?

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmet Nejat Karahan
Hayır, bir çok kişide gördüm MTB'sine saranlar da var.Bence başkaları değil sizin ne düşündüğünüz daha mühim değil mi?

Tepki
222
İsim
Mehmet Nejat Karahan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
@Ceyhun Özkan
Peki hiç elcik kullanmadan gidonun tamamını mı sarmak gerek yoksa elcikten sonraki kısmı mı? Ben süs için istiyorum ama elciğin yerini tutarsa elciğe de gerek yok gibi.

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşa katılıyorum, elcik taktığınız alan kadar sarmanız kafi.