GIANT XTCSE2 2010 Son Haliyle

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

neredeyse finale geldim.Fakat fotoğraf makinam geçenlerde bozuldu ve beni yarı yolda bıraktı. Bu arada murattan aldığınız parçalar çok temiz parçalar muratın bisikletine ben montajlamıştım tekrar hayırlı uğurlu olsun.bende xtr olmasaydı ben alacaktım :)

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@müjdat dede

Parçalar bugün elime ulaştı Murat arkadaşıma özenle paketlediği için tekrar teşekkür ederim. Frenlerde aklım kaldı ama olmadı :( kısmet değilmiş artık. Bu hafta içi montajlarsam fotolarını atacağım. Xtc advance favori kadrom fotoğraf makinenizin bozulmasına üzüldüm, sabırsızlıkla fotoları bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Fotoğrafları merakla bekliyoruz. Bu arada bisikletine bir isim verdin mi, vermeyi düşündün mü? Bir an Benim içimden ' kırmızı aslanın' ya da 'kızıl kurdun ' fotoğraflarını bekliyoruz yazmak geldi nedense.:) Yollar bu daha iyi, daha yeni fırtınayı bekliyor artık.. Selamlar

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@akifberkant

selam Akifberkant, şu an için benim aklımda bir isim yok olsa belki renginden Ferrrari olur. Haftaiçi işten erken çıktığım bir akşam Şen Bisiklete gideceğim lastikleri de değiştirmem gerekiyor o sırada yeni ekipmanları da monte ederiz. C.tesi gece Pazar günü için lastikleri ön arka yaptımıştım Pazar mağlum yağmur olunca turumuzu yapamadık ama içinde kalmıştı öğleden sonra dayanamadım çıktım :) yolda ön lastik yalpalamaya başlayınca tekrar kontrol ettim lastik yanak bölümünden gidiyor ve acil değiştir diyor belki tura çıksaydık yolda kalabilir ve sizi üzebilirdim. Neyse hafta sonuna hazır olalım bu sefer belki daha uzun bir tur yaparız.

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Pazar günü biz de dayanamayıp, babamla öğleden sonra kısacık ta olsa bir gezinti yaptık. Lastikler önemli tabii. Yaptığın yenilemeler için tekrar dilerim hayırlı olsun. Benim de yapmam gerekenler var ama şimdi bisiklet sayısı üçe çıkınca:) artı ev tadilatı ve yıl sonu yıl başı sebebiyle de iş yoğunluğu artınca ertelemeye bıraktım. Cumartesi sayımdayız. Pazar gününü iple çekiyorum. Dilerim havalar elverişli olur. Herşey gönlünce olsun. Selamlar

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@halil karaoglan

Teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun. Yeni ekipmanlarımı taktım yakında yeni resimleri eklerim.

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
bisikletin son hali sele,vites takımı yenilendi.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Samet Şenel

osman yalçın

Daimi Üye
Tepki
130
Ya birşey soracağım.
Bu karbon seleler hafiflikten ön planda yanlız konfor bakımından Rahat mı ?
Teşekkürler
Bisiklet ise çok güzel güle güle kullanmanız dileğiyle;)

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Ömer kardeşim bisikletin çok güzel olmuş sana kazasız belasız günler de kullanmanı dilerim bende bir gıant hastası olarak
saygılar
ali baba

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
arfka aktarıcı vites kolları ve vites kabloları bir yerden tanıdık geliyor.Hayırlı uğurlu olsun. Mükemmel Olmuş bol pedallamalar :D