Giant TCR Advanced 2 (2019) Amatör Hikayesi ve İncelemesi

Scudo

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ehehe aslan gibi adamsin bende 1.68 im. Benim bisiklet ust boru 52 cm, alt boru 48 . Fena degil rahat ettim
forum ahalisinin boyu diye konu açacam abi az kaldı herkes boyunu yazsın :D

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında bu fikriniz kafamda bir ampul yanmasına sebep oldu. Forum ahalisinin boyu, iç bacak boyu, kullandığı bisiklet modeli ve kadro boyu olan bir veri tabanı oluşturulup kadro boyu sorunsalına kökünden bir çözüm bulunabilir. Boyu boyuna, huyu huyuna olan forum yazarlarına sorular için direkt ulaşılabilir. Kullanılan bisiklet modeline göre size uygun boylu arkadaşlar varsa aşağı yukarı kadro boyu tahmini yapılabilir.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aslında bu fikriniz kafamda bir ampul yanmasına sebep oldu. Forum ahalisinin boyu, iç bacak boyu, kullandığı bisiklet modeli ve kadro boyu olan bir veri tabanı oluşturulup kadro boyu sorunsalına kökünden bir çözüm bulunabilir. Boyu boyuna, huyu huyuna olan forum yazarlarına sorular için direkt ulaşılabilir. Kullanılan bisiklet modeline göre size uygun boylu arkadaşlar varsa aşağı yukarı kadro boyu tahmini yapılabilir.
Bence kırmızılılar çetesi diye alt başlik acarsan en azindan yeni baslayanlar bisikletindeki kirmizi detaylara uygun aksesuarlari nerden temin edeceklerinide senin sayende ogrenirler.
Mesela soru : " kirmizi aynakol vidam var arkadaslar buna uygun ayakabi bagcigi nerde bulunur?" Vshsbsb :D

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Sonuna kadar bu bisikleti hak ettin.
Ama bu süreçte bende bulunmama rağmen hiç benden bahsetmemişsin. Bizim değimizmizle Teşkilat ölmüş....

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Sonuna kadar bu bisikleti hak ettin.
Ama bu süreçte bende bulunmama rağmen hiç benden bahsetmemişsin. Bizim değimizmizle Teşkilat ölmüş....
Sevgili Murat Bey yazımın ilk başında Teşkilat ekibine ayrı teşekkürlerimi sundum. Teşkilat ekibini birbirinden ayırmak mümkün olmadığından toplu teşekkürü uygun görmüştüm ancak size özel bir satır açmadığım için eşşekliğime verin.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35 estafurullah...

Kesinlikle dediğin gibi Teşkilat Ekibimiz bir bütün bölünmez. Ben sadece Latife yaptım... :harika: Çetin Bey...

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En yakın zamanda dışarıdan bisiklet getiren bildiğim sen olduğundan sana sorayım belki bilgin vardır.

Şimdi Almanyadan bisiklet almak ıstiyorum, tax free iadesi günü birlik ülkeye giriş çıkışta oluyormu yoksa o ülkede en az 24 saat kalınması gerekiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.024
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
En yakın zamanda dışarıdan bisiklet getiren bildiğim sen olduğundan sana sorayım belki bilgin vardır.

Şimdi Almanyadan bisiklet almak ıstiyorum, tax free iadesi günü birlik ülkeye giriş çıkışta oluyormu yoksa o ülkede en az 24 saat kalınması gerekiyor mu?
gerek yok. gidip gelinip alınabilir.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron Mutlaka gideceğiniz mağazada kadro boyu mevcut mu web sitesinden bakın.

• Beğen
Tepkiler: Semih Cavdar

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron Mutlaka gideceğiniz mağazada kadro boyu mevcut mu web sitesinden bakın.
Zaten istediğim model ve kadro boyunu ayırtmadan gitmem. Ondan sordum ya günü birlik olayını. Amacım gidip parasını ödeyip bisikleti alıp vakit kaybetmeden geri dönmek. :)

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayıptır sorması aklınızda ne var acaba.?

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayıptır sorması aklınızda ne var acaba.?
Valla henüz karar veremedim. Bisikleti hem işe gidip gelirken hemde kötü havalarda idman yapmak için kullanacağım. Onun için ne çok kötü olmalı nede işe gidip gelmede rezil edilmeyecek kadar çok iyide olmamalı. Zira bulunduğum yerde yağmur eksik olmuyor (bu nedenle disk fren olmalı), yollarıda genelde tuzluyorlar buzlanmayı önlemek için. Tuz gereken özeni göstermez isek mahvediyor bisikleti. :)