Giant Revel 2 nasıldır?

Dr.Senih

Üye
Tepki
13
İsim
İsmail Senih Aksu
Bisiklet
Sedona
Merhaba,2.el Giant Revel 2 buldum.İnternette pek de bilgi bulamadım.Bisiklete yeni başlayacağım.Dış görünüş olarak çok beğendim.Ama artırıcıların tourney olması düşündürdü.Bir de mekanik disk bana uzun vadede sıkıntı çıkarır mı ? Bisikletin özellikleri (link) mavi olanı
Pazarlık aşamasındayım.Benden daha tecrübeli dostlarımız acil fikirleirini paylaşırsa çok sevinirim.Hayırlı Ramazanlar...
https://s.graphiq.com/sites/default/files/796/media/images/2014_Giant_Revel_2_2344618_i2.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç için tercih edilebilir bir bisiklet. Düzgün vites ayarlarıyla, doğru ellerden gelen bakım ile her bisiklet çatır çatır çalışır. Tourney de olsa iş biraz özene bakıyor :)

Dr.Senih

Üye
Tepki
13
İsim
İsmail Senih Aksu
Bisiklet
Sedona
Peki mekanik disk ile ilgili çok fazla olumsuz yorum okudum, bisiklet bir buçuk senelik şu an veya ilerde sıkıntı çıkarır mı acaba?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@DR.Senih
Nasıl kullanıldığına bağlı. Forumdaki yorumlara göz atın mekanik fren ile ilgili. Kafanızda birşeyler oluşur :)

Tepki
244
Bisiklet
Bianchi
Daha farklı bisikletlere yönelseniz.Ben şimdi 21 vites piskeletle ne yapacağımı bilmiyorum.Çok kötü.24 veya 27 vites tercih edebilirsiniz.
İyi Akşamlar...
Mosso BlackEdition
Carraro CRS610

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Giant revel kullanıyorum hocam yalnız 1 midir 3 müdür bilgim yok 2.el aldım.
V fren sram komponentleri var ben çok memnunum.
Güvenle alabilirsiniz bence.

• Beğen
Tepkiler: Dr.Senih