Giant Kullanıcıları Kulübü

Desert Fox

CARRARO Sportive 321/Veterinary Medicine Student
Başlık
14
Tepki
1.043
İsim
TAHA
Bisiklet
Carraro
@DayKnight
n11 de bi tane r3 2017 vardı 2200 tl idi o satılmazsa onu alabilirim,o giderse 2500 den başlıyor fiyatlar.Beni düşündüren şey bu bisikleti 2000 tl den fazla değerli yapan neresi oldugu hocam.Sanırım kadrosu baya iyi olmalı çünkü jantları kendi markası,lastikler de öyle hem de vites sistemi altus bilemiyorum.Sanırım alırsam ilk yapacagım iş ön-arka aktarıcıları acera m360 değiştirmek olacak.Aslında carraro sportive 330 ile bunun arasına gidiyorum.330 full deore set ve hidrolik fren ama 3700 tl (tüketici kredisine başvurmam gerekecek) hidrolik fren çok da önemli değil ama full deore olması beni cezbediyor geliyorum escape air e bakıyorum altus biraz gözümden düşüyor ama air i nakit alabilecek bütçem var yani zorlamayacak beni,öyle arada gidiyorum işte

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Başlık
30
Tepki
2.439
Bisiklet
Giant
@soulless
Teşekkür ederim. Jantlar orijinal üstünde gelen jantlar Giant SLR-1 diye geçiyor.

geceyry

Üye
Başlık
1
Tepki
14
İsim
Tahir Karapür
@Haggard1963
Bir bisiklet Türk bisikleti mi

DayKnight

Üye
Başlık
2
Tepki
81
İsim
Mahmut
@Desert Fox

Bu bisikleti 2000TL den fazla yapan teksey dolar kuru abi :( Guncel indirimli Fiyat icin Caddebostan Giant i bir ara sor bence. O tarafa yolum dusse, ben soracagim ama oranin yolu bize ters kaliyor. Bu arada sunuda soyleyim, biz Eylul de bana sifir Escape 2 City Baktigimizda Giant pazarlikla en son 2700TL ye inmisti, bisikleti simdi indirimle 2200e satiyorlar, o zaman kendime Giant dan almadim, gittim letgo dan 2.el Duz Escape 2 aldim.

Vites sistemlerinde haklisin, ben Escape 2 nin vites sistemini degistirecektim ama deore setler pahaliya geliyor onun icin simdilik kendi sistemi ile idare ediyorum. Bu bisiklet ile kendimi biraz daha gelistireyim, Ilerisi icin aklimda Cube Touring veya Carraro CRT World Tour var. Escape 2 de sadece seleyi degistirdim, kendi selesi rahat olmadigi icin Brooks sele aldim.

Haggard1963

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
276
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer