Giant AnyRoad Comax

osiosborn

Aktif Üye
Tepki
151
İsim
Onur Ö.
Bisiklet
Trek
Merhabalar,

Uzun zamandır CycloCross bisiklet arıyordum. Bugün şehirde biraz dolaştım. Outdoor ürünleri satan
bir mağazaya denk geldim.

Giant ve Cannondale'in çeşitli bisikletleri mevcut ama en çok başlıkta ismini verdiğim Comax hoşuma
gitti.

Bisiklet full 105 setli ve Karbon Aluminyum kompozit kadroya sahip. Çok hafif. Ellerindeki rengi çok
beğenmesemde bisikletin tasarımı çok hoşuma gitti.

1400$ civarı fiyatı var. Paketleyip uçakla getirmeyi düşünüyorum. Sizce bu fiyata bu bisiklet alınır mı?
Yada bu fiyatlara önerebileceğiniz başka marka, model var mı?

(link)

Mağazadaki bisiklet:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Scudo

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@osiosborn

bir comax kullanıcısı olarak hemen almanızı tavsiye ettiğim bisiklettir. türkiye fiyatı 6.500 tl. oradan alıp getirirseniz en az 1000-1500 aralığında kardasınız. o renkte türkiye'de yok ayrıca. bendeki katalog rengi antrasit-kırmızı. bence alın derim.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Son zamanlarda hayallerimi süsleyen bisiklet bu.. Hele ilk mesajdaki renkleri müthiş. Üstat fırsatın varsa ne duruyorsun? Anyroad gerçekten cezbedici bir model. Ben şimdilik Escape 2 (2015) kullanıyorum ama ileride bu kategoriye kaymakta kararlıyım.

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Afrika savanalarında uçmaya hazır ceylan gibi duruyor. Renk olağanüstü. Siz alınız, biz sizin adınıza sevinelim.

thamson.jpg thomson2.jpg Aynen böyle.

• Beğen
Tepkiler: mhtozel