GHOST SE 2950 29er 20,5 Kadro Sonunda kavuştuk

Scudo

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
@Yunus Emree

Alıştığınız zamanda diğerleri boyunuzda uzunsa oyuncak gibi geliyor =)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Alaaddinoğlu

Kırmızı da mevcut ama sizin aldığınız renk bence daha güzel. ;)
(link)

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
@Berke Kazankaya

Dostum yok emin olabilirsin ordaki bilgiler palavra n11 bisikletcim.com a dükkan açtırmış spordünyası bisikletcim e ait. Onlara kadro neler var diye sorduğumda bana 19-21 var vs demişlerdi kırmızıda bulunuyor dediler, bu ürünün 21 kadrosu üretilmiyor ve Türkiye'de kırmızısı yok. Distribitöre sorabilirsin olup olmadığını ben öyle yaptım gerçek bilgilere öyle ulaştım.

@Bilici serhat

Teşekkürler ;)

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
@M.Cevat Bayhan

Teşekkürler hocam daha iyileri sizin olsun bugün teleferiğe çıktı sağanak yağmurda da ayrı güzel oluyor :D

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
@Murat Alaaddinoğlu
Benim 19"lik bisikletten sonra da diğerleri oyuncak gibi geliyor:)

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
@MuhammedErkan

29 a alışan bırakamıyor bundan öcekide 29 er di şimdikinide aynı tercih ettim memnunum.

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
Birkaç foto daha eklemek isterim :)

Ufak değişikler yaptım fren kollarını disk fren sistemini deore ye çevirdim gayet uyumlu oldu kozmetik olarak. Fazlalık aksesuarları bluetooth hoparlörüm çanta kullanıyordum istemeye istemeye kullandığım çantayı iptal ettim cırt cırtla halledince, flat pedal neon yeşil istemiştim çizgilere uyum açısından yanlış gelen daha hoşuma gidiyor daha sahaya tam anlamıyla inemedik işlerden dolayı ayrı fotolar öyle gelecek yandaki salcano imsonia 301 de nişanlımım isteyen olursa detaylı fotolar atarım. :)

http://puu.sh/8926F.jpg

http://puu.sh/891Xd.jpg

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bisikletiniz çok güzel Murat Bey. Hayrını görün inşallah. Ghost un mtb leri özellikle görsel açıdan çok güzeller. Se 2000 modeli var dı bir arkadaşımda bir kaç kez kullanma imkanım oldu. Çok hoşuma gitmişti. Umarım uzun zaman kazasız belasız kullanırsınız sizde.

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
@Ömer KARAN

Teşekkürler güzel temennilerin için görsel açıdan aynen çok beğeniyorum kadro geometrisi açısındanda çok başarılı bence mesala bende 19 inç kadro 29 er vardı o çok yüksekti bunda geometrik farktan yere daha yakın ve kadro daha büyük bunda ona rağmen dediğim gibi cidden tasarımlarda büyük fark yaratıyor bazen.