Ghost SE 1150 alıyorum.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@serdar k

Anladım anladım. Benimki latife zaten[emoji106]. Bende çok beğeniyorum ghost markasını[emoji106] Merida aşığıyım bende[emoji2]

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@serdar k

"Alman mühendisliğinin aerodinamiği" ne demek Almanya harici markalar aerodinamiyi yapamıyor mu? :D
Veya ne zamandan beri dağ bisikletlerinde aerodinamiye dikkat ediliyor? :D

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Berke Kazankaya

Ben de sadece yol bisikletlerinde aerodimamik ihtiyacı olduğunu biliyorum. Berke sanırım kaliteli anlamında kullandı o terimi!.[emoji2]

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@Serkan HODANCI

Aerodinamik tüm bisikletlerde vardır diye düşünüyorum. ghost dağ bisikletlerinin kadrosununda yapısı ve görüntüsü diğer markalardan çok daha farklı duruyor, ben çok beğeniyorum. Aslında demek istediğim sizinde belirttiğiniz gibi kadro kalitesi. Ben şehir bisikleti kullanıyorum (cross 1100), ondan önceki bisikletim Salcano idi. salcano dan sonra ghost bana ferrari gibi gelmişti, akıcılık ve yarattığı güven hissi beni benden almıştı. hatta üst model 1-2 salcano kullanmıştım arkadaşlarımın. ki şöyle bir durumda var kullanmakta olduğum bisiklet te Ghost şehir bisikletlerinin en düşük modeli idi, buna rağmen beni çok mutlu eden bir bisiklet. Markaya güvenim var kısacası.