Ghost fotoğraflarınız buraya

Scudo

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
@celikeren
Hocam platform pedal kullandığını gördüm, bisiklet ne kadardır sende, zorluyo musun ? Atlama zıplama gibi şeyler, ya da merdivenlerden inme ?

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@altayfun

Sele biraz yüksek olup jantlardaki reflektörler olmasa daha karizma olur bence

• Beğen
Tepkiler: caesar

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Ghost

Aynen katılıyorum, estetik açıdan kedi gözlerini çıkartıp, seleyi hafif yükseltirseniz ( tabi sizin için en uygunu nasılsa ona göre ayarlarsınız ) daha şık duracaktır. Zaten yakışıklı.. :)

...ve daha fazla foto bekliyorum.

Bu arada senin nikte " Ghost ", Ghost sana yakışır. :kedicik:

• Beğen
Tepkiler: Ghost

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

altayfun

Aktif Üye
Tepki
369
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynen dostum çıkarttım reflektörleri :)

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende reflektör alacaktım. Olmayınca daha mı karizmatik sizce :) Almayım o zaman :hhhhhh:

@altayfun bisiklet boyu kaç hocam?

altayfun

Aktif Üye
Tepki
369
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@1dost
Reflektör pek iyi durmadı arkadaşların dediği gibi .bisiklet boyu 52 cm

zgnclskn

Üye
Tepki
49
İsim
Özgün Çalışkan
Bisiklet
Ghost
Bu da benim yeni oyuncak :) Yalnız kadroyu ufak mı aldım acaba diye biraz endişeliyim. Boyum 187, bacak boyum da 87-88. X3 ün kadro yapısını biraz daha mtbye yakın buluyorum o sebeple S kadroda da ilginç bir şekilde rahat ettim diyebilirim. Biraz daha dikçe bir oturuş ve geniş bir görüş veriyor. Ama biraz daha uzun yola falan çıktığımda M kadroyla daha mı rahat ederim diye de düşünmüyor değilim. Seleyi en üste çok yakın ayarladım bacak boyum da uzun olduğu için. Uzun sele borusuyla çok şık duruyor bence bisiklet bir yandan da :) Gidon genişce olduğu kırık diz poziyonunda manevra sorunu pek yok. Aldığım yerin internet stoklarında M kadro da var gözüküyor her ne kadar bana alırken göstermemiş olsalar da. Az sonra gidip bir ona bakmayı düşünüyorum ve eğer stokta mevcutsa bunu verip M kadroyu almaya daha meyilli gibiyim. Siz ne dersiniz bisiklet dostları, seçimimden gayet memnunum ama kadro konusu kafamı kurcalıyor.

IMG_0600.JPG

Tepki
38
İsim
Levent
Bisiklet
Ghost
@zgnclskn

Açıkçası bende sana katılıyorum boyuna göre çok küçük bir kadro almışsın ben 1,70 boyunda olmama rağmen M kardo yani 18 kadroda anca rahat ettim. Eğer değiştirebiliyor isen değiştirmeni tavsiye ederim...

zgnclskn

Üye
Tepki
49
İsim
Özgün Çalışkan
Bisiklet
Ghost
Teşekkürler @saviourmole. Bugün gidip teyit ettim, M kadro da ellerinde mevcut, yalnız henüz kurulu değil, depoda kutusunda duruyor, o yüzden göstermemişler. Gerekirse değişimi de yapacaklar, lastikleri değiştireceğiz sadece. Bir yandan kurulu durumda M kadro bir KTM ile kıyasladım bugün gittiğimde, öyle çok aham şaham bir fark olmayacak gibi. Benim X3ün seleyi de arkaya çekince sele önü-gidon mesafesi M kadro ile aynı yere geldi, ama M alsam yine benzer bir sele hamlesiyle biraz daha mesafeyi açma toleransım olacak en azından. S kadroda sele yüksekliği olarak da seleyi geriye kaydırma olarak da sınırda kullanıyor olacağım, sırf sınırda değil de biraz daha ayar toleranslı olması açısından bile M daha mantıklı gibi. Bakalım henüz bisiklete çok da binmedim. Şu bir iki günü geçirelim beraber, olmadı gidip M kadroyu kurdurayım diye düşünüyorum. Sizlerin de genel kanaati o yönde ise değiştirmek daha hayırlı gibi. Fikirlerinizi bekliyorum, tekrar teşekkürler.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@zgnclskn

Zaman içinde farkedersiniz, boyunuza göre S kadro size uygun değil. :)

Bisikletin modeli çok hoşmuş, kibar ve estetik duruyor. Güzel günlerde pedallayın.

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Kullanılmış bisikleti yenisi ile değiştiriyor mı? ben mi yanlış anladım...

• Beğen
Tepkiler: celikeren

zgnclskn

Üye
Tepki
49
İsim
Özgün Çalışkan
Bisiklet
Ghost
Teşekkürler @Hüseyin Külcüoğlu, peki L kadro getirtmek yönünde bir hamle yapmam daha da mı sağlıklı olur derseniz, size özelden de sordum zaten ama diğer arkadaşlar da görsün diye buradan da yazıyorum :) Accell bünyesinde biryerlerden bulup getirebilirse iyi olabilir aslında, birazcık beklerim ama içime daha bir siner sanki. Alımı peşin yaptım, getirebiliyorarsa L kadroyu zorlayayım mı?

@mehmet aşkın
Kullanılmış dediğiniz bisiklet dün alındı, henüz 10 km yapmamıştır, diğer kadroyu kurup, bu az da olsa kullandığım lastikleri bende bırakacaklar sadece.

Tepki
15
İsim
Sevcan Alkan
Bisiklet
Trek
(link) merhaba size bir sorum olucak yeni konu acmak istemedim, kucukken mahalle arasinda bisiklet suredik simdi 21 yasindayim kendime ise giderken ve haftasonlari kullanmak icin bisiklet bakiyorum boyum 165 kadro boyu olarak 44cm uygun gordum. Aklimda Ghost SE 1175/2000 var 2000 biraz pahali gibi sizce fiyat farkina degermi? hangisini almami onerirsiniz? aksesuarlarimi direk pesin almayi dusunuyorum, bisikleti ise kredi kartina(Maximum) taksit yaptiricam bildiginiz guvenilir site varmi acaba?

(link)