Gezi tur sitesi hakkında yardım.

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
Merhaba,

Bir site fikri geldi aklıma geçen haftadan beri onunla uğraşıyorum. Sitenin amacı yapılan gezi,tur veya rotaların başkaları ile paylaşılması. Şimdilik sadece GPX formatında kaydedilmiş dosyaları kabul ediyor. (ve tabi bir çok hata var) Şu ana kadar biraz profil bölümünü ve GPX yükleme, görme bölümünü yaptım. CSS konusunda çok uzman olmadığım için kaymalar da var ama sonraki iş.

Sizce sakıncası olmayan strava tur, gezi, rota kayıtlarınızdan bazılarını yüklerseniz ve karşılaştığınız hataları bana iletirseniz çok yardımı olacak.

Şimdiden teşekkürler.

Adres: (link)
(Facebook veya Twitter hesabı ile giriş yapılabiliyor)
Rotalarınız Stravadan export diyerek GPX formatında alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: gmfaruk
Scudo

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
Rotaya Fotoğraf ekleme işlemini de ekledim. Eğr fotoğrafta gps bilgisi var ise otomatik olarak rota üzerindeki konumunda gösteriyor.

musa t3m1z

Üye
Tepki
20
İsim
musa
Bisiklet
b'Twin
bence çok iyi bir fikir , umarım daha fazla geliştirirsin.sonuçta bir yere giderken sorunlu bir bölge varsa o güzergahı kullanacaklar uyarılabilir.eğer hayalimde ki turu gerçekleştirirsem koyarım sitene uyarılarla beraber :)

• Beğen
Tepkiler: Antecurs

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
Çok güzel bi fikir. İş temposu, okul derken bi türlü uygulamaya geçiremediğim düşünceyi yapmışsınız. İnşallah tutar ki tutacak gibi.

• Beğen
Tepkiler: Antecurs

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
Rota'yı cycleroute.org vb. sitelerde olduğu gibi çizerek oluşturma ek olarak saklama işlemleri eklendi.